Asmeniniai finansai

Čia pateikiama informacija aktuali visiems Paysera klientams – pradedant kasdieninių paslaugų naudojimo instrukcijomis, baigiant ypatingais pasiūlymais ir svarbiais pakeitimais.

Bendra poros sąskaita ir kiti būdai apjungti šeimos finansus

Kaip pasidalinti bendras išlaidas ir išvengti nejaukių pinigų prašymų? Skaitykite apie bendros sąskaitos atidarymą, elektroninius pinigų prašymus ir kitus būdus apjungti šeimos finansus.

#

Kas yra SEPA mokėjimas? SEPA ir SEPA Instant skirtumai

Viskas, ką reikia žinoti apie SEPA ir SEPA Instant mokėjimus: kas tai yra? kiek jie užtrunka? kokios SEPA ir SEPA Instant pervedimų kainos? 

#

Naujametiniai pažadai: Kaip taupyti pinigus – 50 30 20 taisyklė 

Vienas dažniausių naujametinių pažadų – geresnis asmeninių finansų tvarkymas. Tad artėjant 2021-iesiems rekomeduojame vadovautis keliais patarimais kaip taupyti pinigus  taikant 50 30 20 taisyklę.

#

Juodojo penktadienio išpardavimai – TOP 10+ el. parduotuvių

Šiais metais didieji Juodojo penktadienio išpardavimai vyks Lapkričio 27 dieną. Dalinamės parduotuvių, kurių išpardavimų negalite praleisti, sąrašu. O norintys sutaupyti perkant internetu dar daugiau galės atsiskaityti per Paysera ir susigrąžinti dalį pinigų į savo sąskaitą!

#

Infliacija Lietuvoje: kas tai yra ir kaip apsisaugoti?

Infliacija Lietuvoje kaip ir daugelyje šalių visame pasaulyje vyksta nuolatos ir paveikia visus. Prekių kainų augimas, pinigų perkamosios galios mažėjimas skatina įmones ir pasiturinčius asmenis ieškoti įvairių būdų, kaip apsaugoti savo santaupas nuo nuvertėjimo. Vieni pinigus investuoja, kiti renkasi saugesnes alternatyvas. 

#

Metas apsaugoti savo pinigus – metas auksui! 

Puodelis kavos 70-aisiais kainavo maždaug 20 centų, šiandien – daugiau kaip 1,50 EUR. Tuo pat metu aukso uncijos kaina buvo vos 200 EUR, šiandien uncija kainuoja aštuonis kartus daugiau ir viršija 1600 EUR. Svarstote, kas bendro tarp šių skirtingų prekių? Infliacija. 

#

Kas yra IBAN ir kaip jį rasti? 

IBAN yra vienas dažniausiai naudojamų numerių bankiniame sektoriuje. Nesvarbu, siunčiate pinigus ar pateikiate savo rekvizitus, kad juos gautumėte – tam greičiausiai naudojate būtent IBAN numerį. Tačiau, ar galėtumėte paaiškinti, kas yra IBAN? 

#

Aukso prabos tikrinimas perkant auksą internetu 

Ką reiškia aukso prabos skaičiai? Kuo karatai skiriasi nuo prabos? Ar galima rasti šimtaprocentinio aukso? Kaip atliekamas aukso prabos tikrinimas? Šie klausimai tapo ypač aktualus aukso prekybai persikėlus į internetą, tad į juos atsakome ir mes. 

#

Auksas pasiekiamas ranka! Taurųjį metalą jau galima pirkti internetu

Augant brangiųjų metalų populiarumui, o aukso kainoms mušant rekordus, be galo džiaugiamės suteikdami ir savo klientams galimybę pirkti bei parduoti auksą internetu, Paysera sistemoje.

#

Kodėl mano Paysera sąskaita apribota ar užblokuota?

Pastaruoju metu forumuose dažnai matome diskusijas apie tai, kodėl finansų įstaigos kartais apriboja ar uždaro sąskaitas – juk visi turėtų būti suinteresuoti turėti kuo daugiau klientų. Todėl nusprendėme įsiterpti ir pasidalyti informacija iš savo perspektyvos.

#

Šv. Velykos kitaip: žaidimai vaikams, informacija tėvams ir pagalba kitiems

Artėjant Šv. Velykoms prisimename savo artimuosius, su kuriais nuolatos sutikdavome šventes. Vis dėlto, geriausia dovana, kurią galite duoti šiemet – tai likti namuose. Tuo tarpu mes pasirūpinsime, kad jūsų siunčiami kišenpinigiai anūkams ar tėvams siunčiamos velykinės dovanėlės sąskaitas pasiektų dar Velykų rytą.

#

Black Friday artėja

Didžiausios nuolaidos, masinis apsipirkimas, karštinė, pirkėjų eilės, kamščiai – taip, tai Black Friday! Šiais metais  pirkimo karštinė ištiks lapkričio 29 dieną. Jautiesi pasiruošęs? Perskaitęs įrašą, tikrai būsi!

#

Ką dovanų gavo mūsų klientai?

„Kalėdos – ypatingas metas, o smagiausia, tai žinoma, dovanos! Mes ne išimtis – patys gavome ne mažai dovanų, bet jų nepagailėjome ir savo klientams. Ką dovanojom?