Asmeniniai finansai

Čia pateikiama informacija aktuali visiems Paysera klientams – pradedant kasdieninių paslaugų naudojimo instrukcijomis, baigiant ypatingais pasiūlymais ir svarbiais pakeitimais.

Valiutos keitimas internetu – kaip gauti geriausią kursą ir sutaupyti pinigų?

Daugeliui valiutos konvertavimas asocijuojasi su nuostoliais ar įvairiais mokesčiais, taip pat neretai būna, jog kitur pamatome kur kas palankiasnes keitimo sąlygas, kai jau būna per vėlu. Bet valiutos keitimas neturi būti toks sudėtingas! Valiutos keitimas internetu padės jums sutaupyti laiko, pinigų, ir išvengti rūpesčių. Taigi pažiūrėkime, ką jums siūlo Paysera. 

#

Kurį būdą pasirinkti Paysera Visa kortelės pristatymui?

Užsisakydami Paysera Visa kortelę, galėsite rinktis iš keleto pristatymo būdų, kurie gali skirtis priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Dažniausiai tai gali būti įprastas pristatymas paštu, registruotas pristatymas paštu arba pristatymas per privačią kurjerių tarnybą (pvz., TNT). Taigi, kurį iš šių būdų pasirinktumėte jūs?

#

Kas yra SWIFT (BIC) kodas? 

SWIFT kodas (angl. Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) yra naudojamas identifikuoti mokėjimo gavėjo šalį, banką bei banko padalinį, kuriame yra registruota gavėjo sąskaita. Paysera SWIFT kodas yra EVIULT2VXXX, jis vienodas visiems Paysera klientams. Šio kodo dažnai reikia, norint atlikti tarptautinį pervedimą ir šiame blog'o įraše mes pabandysime paaiškinti kodėl. 

#

Kaip įsigyti Paysera Visa kortelę?

Paysera savo klientams siūlo bekontaktes debetines korteles, kurias galima pridėti ir prie tokių sistemų kaip Google Pay bei Apple Pay. Šiame blog'o įraše papasakosime, kaip įsigyti Paysera Visa kortelę, ir atsakysime į dažniausiai kylančius klausimus.

#

Ar saugu atsiskaityti internetu per savo banką?

Atvejai, kai sukčiai ką nors perka internetu arba fizinėse parduotuvėse, naudodamiesi pavogtomis kortelėmis ar kortelės duomenimis, yra reti, bet pasitaiko. Tuo tarpu internetinė bankininkystė laikoma vienu saugiausių būdų atsiskaityti už pirkinius elektroninėse parduotuvėse.

#

Bendra poros sąskaita ir kiti būdai apjungti šeimos finansus

Kaip pasidalinti bendras išlaidas ir išvengti nejaukių pinigų prašymų? Skaitykite apie bendros sąskaitos atidarymą, elektroninius pinigų prašymus ir kitus būdus apjungti šeimos finansus.

#

Kas yra SEPA mokėjimas? SEPA ir SEPA Instant skirtumai

Viskas, ką reikia žinoti apie SEPA ir SEPA Instant mokėjimus: kas tai yra? kiek jie užtrunka? kokios SEPA ir SEPA Instant pervedimų kainos?

#

Naujametiniai pažadai: Kaip taupyti pinigus – 50 30 20 taisyklė 

Vienas dažniausių naujametinių pažadų – geresnis asmeninių finansų tvarkymas. Tad artėjant 2021-iesiems rekomeduojame vadovautis keliais patarimais kaip taupyti pinigus  taikant 50 30 20 taisyklę.

#

Juodojo penktadienio išpardavimai – TOP 10+ el. parduotuvių

Šiais metais didieji Juodojo penktadienio išpardavimai vyks Lapkričio 27 dieną. Dalinamės parduotuvių, kurių išpardavimų negalite praleisti, sąrašu. O norintys sutaupyti perkant internetu dar daugiau galės atsiskaityti per Paysera ir susigrąžinti dalį pinigų į savo sąskaitą!

#

Infliacija Lietuvoje: kas tai yra ir kaip apsisaugoti?

Infliacija Lietuvoje kaip ir daugelyje šalių visame pasaulyje vyksta nuolatos ir paveikia visus. Prekių kainų augimas, pinigų perkamosios galios mažėjimas skatina įmones ir pasiturinčius asmenis ieškoti įvairių būdų, kaip apsaugoti savo santaupas nuo nuvertėjimo. Vieni pinigus investuoja, kiti renkasi saugesnes alternatyvas.

#

Metas apsaugoti savo pinigus – metas auksui!

Puodelis kavos 70-aisiais kainavo maždaug 20 centų, šiandien – daugiau kaip 1,50 EUR. Tuo pat metu aukso uncijos kaina buvo vos 200 EUR, šiandien uncija kainuoja aštuonis kartus daugiau ir viršija 1600 EUR. Svarstote, kas bendro tarp šių skirtingų prekių? Infliacija.

#

Kas yra IBAN ir kaip jį rasti?

IBAN yra vienas dažniausiai naudojamų numerių bankiniame sektoriuje. Nesvarbu, siunčiate pinigus ar pateikiate savo rekvizitus, kad juos gautumėte – tam greičiausiai naudojate būtent IBAN numerį. Tačiau, ar galėtumėte paaiškinti, kas yra IBAN?

#

Aukso prabos tikrinimas perkant auksą internetu

Ką reiškia aukso prabos skaičiai? Kuo karatai skiriasi nuo prabos? Ar galima rasti šimtaprocentinio aukso? Kaip atliekamas aukso prabos tikrinimas? Šie klausimai tapo ypač aktualus aukso prekybai persikėlus į internetą, tad į juos atsakome ir mes.

#

Auksas pasiekiamas ranka! Taurųjį metalą jau galima pirkti internetu

Augant brangiųjų metalų populiarumui, o aukso kainoms mušant rekordus, be galo džiaugiamės suteikdami ir savo klientams galimybę pirkti bei parduoti auksą internetu, Paysera sistemoje.

#

Kodėl mano Paysera sąskaita apribota ar užblokuota?

Pastaruoju metu forumuose dažnai matome diskusijas apie tai, kodėl finansų įstaigos kartais apriboja ar uždaro sąskaitas – juk visi turėtų būti suinteresuoti turėti kuo daugiau klientų. Todėl nusprendėme įsiterpti ir pasidalyti informacija iš savo perspektyvos.

#

Šv. Velykos kitaip: žaidimai vaikams, informacija tėvams ir pagalba kitiems

Artėjant Šv. Velykoms prisimename savo artimuosius, su kuriais nuolatos sutikdavome šventes. Vis dėlto, geriausia dovana, kurią galite duoti šiemet – tai likti namuose. Tuo tarpu mes pasirūpinsime, kad jūsų siunčiami kišenpinigiai anūkams ar tėvams siunčiamos velykinės dovanėlės sąskaitas pasiektų dar Velykų rytą.

#

Black Friday artėja

Didžiausios nuolaidos, masinis apsipirkimas, karštinė, pirkėjų eilės, kamščiai – taip, tai Black Friday! Šiais metais  pirkimo karštinė ištiks lapkričio 29 dieną. Jautiesi pasiruošęs? Perskaitęs įrašą, tikrai būsi!

#

Ką dovanų gavo mūsų klientai?

„Kalėdos – ypatingas metas, o smagiausia, tai žinoma, dovanos! Mes ne išimtis – patys gavome ne mažai dovanų, bet jų nepagailėjome ir savo klientams. Ką dovanojom?