Asmeniniai finansai

Juodojo penktadienio išpardavimai – TOP 10+ el. parduotuvių 

Lapkritis 2020 • užtruksite 3 min.
#

Lapkričio 27 dieną skelbiama neoficiali Kalėdinių dovanų pirkimo pradžia – Juodasis penktadienis. Kadangi karantinas uždarė daugelio fizinių parduotuvių duris, šiais metais tikimasi, jog išpardavimai internete bus dar gausesnis ir populiaresni. Kaip jų nepraleisti ir kaip sutaupyti dar daugiau perkant internetu? 

Kaip sutaupyti dar daugiau?

Žemiau pateikiame sąrašą visiems gerai žinomų parduotuvių, kurios jau ruošiasi didžiajam išpardavimui. Nuolaidų nepakanka? Sumokėkite už pirkinius per savo Paysera sąskaitą ir kartu su nuolaidomis dar ir susigrąžinsite iki 1 procento nuo pirkinio sumos. Kuo daugiau apmokėjimų, tuo daugiau pinigų galite atgauti, kadangi vieno apmokėjimo metu galite susigrąžinti iki (0.50 EUR). 

#

Kur tikėtis Juodojo penktadienio išpardavimų? 

Džiaugiamės, kad didžioji dauguma elektroninių parduotuvių Lietuvoje įmokas renka būtent per Paysera. Tai įgalina parduotuves rinkti įmokas įvairiais būdais – kortelėmis, elektronine bankininkyste, pervedimais ir pan. Paysera klientai atsiskaityti gali dar patogiau, jiems pakanka nuskanuoti apmokėjimo lange atsiradusį QR kodą ir patvirtintį pervedimą Paysera programėlėje. 

Žemiau pateikiame didžiųjų elektroninių parduotuvių sąrašą, kurios tikrai planuoja Juodojo penktadienio išpardavimus. Nepraleiskite jų! 

1. TOPO CENTRAS

Topo centras – buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis jau daugiau nei dvidešimt metų. Šios parduotuvės svetainę turėtų aplankyti ne tik Juodojo penktadienio gerbėjai, bet ir Kibernetinio pirmadienio (angl. Cyber Monday) išpardavimų laukiantys technologijų entuziastai.

2. AVITELA

Kitas elektronikos lyderis, planuojantis Juodojo penktadienio išpardavimus – Avitela. Jei įsirenginėjat savo naujuosius namus, nekantriai laukiate naujųjų telefonų modelių ar jau kurį laiką taupote išsvajotam kavos aparatui – tikėtina, kad čia rasite naudingų pasiūlymų.

3. ELEKTROMARKT

Dar vienas be abejonės patrauklus buitinės technikos, kompiuterų, fotoaparatų bei namų apyvokos technikos gigantas – Elektromarkt taip pat jau ruošiasi Juodojo penktadienio ir Kibernernetinio pirmadienie išpardavimams, nepamirškite apsilankyti jų elektroninėje parduotuvėje!

4. VARLE

Šios parduotuvės pristatinėti nereikia – viskas nuo žaislų ir maisto papildų iki sporto prekių, kompiuterių ir robotų siurblių. O visa tai dar labiau vilioja su Juodojo penktadienio nuolaidomis.

5. SIMITRI

Elegantiški ir kokybiški daiktai jūsų šeimai, kuriuos rekomenduoja trinukus auginantys ir šį elektroninį verslą įkūrę Simona ir Mindaugas Lipniai, šiandien jau tapę tikra nuomonės formuotojų šeimyna.

6. DOUGLAS

Mėgstate pakvėpinti ne tik namus, bet ir save? Tikrai žinosite šią parduotuvę. Kosmetika, kvepalai, aksesuarai – tiek vyrams, tiek moterims, tik sugebėk išsirinkti.

7. KVEPALŲ SALA

Kaip jau suprantate iš parduotuvės pavadinimo – šimtus skirtingų kvapų bei kitų kosmetikos gaminių patraukliomis kainomis rasite būtent čia.

8. ŽEMA KAINA

Nustebsime, jei kažko nerasite šioje parduotuvėje – paspirtukai, kamuoliai, grožio priemonės, elektronikos prekės, buitinė ir sodo technika – ir viskas žemomis kainomis.

9. BENU VAISTINĖ

Ar galima mylimam žmogui padovanoti kažką gražesnio už sveikatą? Maisto papildai, vitaminai, higienos priemonės – tikimės didelių nuolaidų potencialioms Kalėdų dovanoms Juodojo penktadienio proga!

10. KLIPSHOP

Kokybiška kosmetika, juvelyriniai dirbiniai, kremai ir dovanų rinkiniai – išrinkite dovaną tiems, kurie mėgsta savimi pasirūpinti arba niekada neranda tam laiko ir sutaupykite tai darydami per Juodąjį penktadienį.

11. PATOGU PIRKTI

Knygų mylėtojai tikrai žino šią parduotuvę – visada puikias nuolaidas knygoms siūlanti Patogu pirkti ruošia dar daugiau akcijų ir išpardavimų lapkričio gale. Nepraleiskite jų!

12. DOVANŲ ŠALIS

Ieškote šmaikščios ar originalios dovanos – būtinai patikrinkite šią el. parduotuvę. Nuo stalo žaidimų ir nuotaikingų drabužių iki verslo dovanų – tai tikra dovanų šalis.

Pagrindinės parduotuvės – vienoje vietoje 

Turite Paysera sąskaitą? Vienas populiariausių Lietuvos elektroninių parduotuvių rasite vienoje vietoje mūsų mobiliojoje programėlėje, o pasirinkę apmokėti per Paysera sąskaitą papildomai sutaupysite. Atsidarykite programėlę > Spauskite Daugiau > El. Parduotuvės ir apsipirkite greitai, saugiai ir patogiai. 

#
Susiję straipsniai #
#

Lapkritis 2019 • 2 min.

Black Friday artėja

Didžiausios nuolaidos, masinis apsipirkimas, karštinė, pirkėjų eilės, kamščiai – taip, tai Black Friday! Šiais metais  pirkimo karštinė ištiks lapkričio 29 dieną. Jautiesi pasiruošęs? Perskaitęs įrašą, tikrai būsi!

Skaityti daugiau
#

Gruodis 2019 • 3 min.

Išpardavimai suveikė: internetu išleisti milijonai

Didieji masiniai išpardavimai – Black Friday ir Cyber Monday – praūžė. Jiems artėjant, leidomės į prognozes – kiek išleisite, kiek susigrąžinsite. Realūs skaičiai viršijo lūkesčius: bendrai išleista beveik 5 mln. Eur! Skubame dalintis įdomiausiais skaičiais ir pastebėjimais.

Skaityti daugiau
#

Gegužė 2020 • 2 min.

Naujiena! Populiariausios el. parduotuvės - vienoje vietoje

Nuo šiol populiariausias elektronines parduotuves Lietuvoje rasite vienoje vietoje, o apsipirkdami jose galėsite susigrąžinti ir dalį sumokėtų pinigų.

Skaityti daugiau

APIE

Paysera – tai Lietuvos banko licensijuota elektroninių pinigų įstaiga veikianti tarptautiniu mastu. Savo klientams Paysera siūlo įvairias paslaugas nuo asmeninės ir verslo sąskaitų atidarymo internetu iki patogios mobiliosios programėlės, debetinės kortelės ir įmokų surinkimo elektroninėse parduotuvėse.
Skaityti daugiau.