Paslaugos

Skaitykite šį skyrių ir nepraleisite nei vienos naujos funkcijos ar visiškai naujos Paysera paslaugos pristatymo.

Nauja paslauga: siuntų pristatymo integravimas į e. parduotuvę

Įmokų surinkimo internetu lyderis Lietuvoje, Paysera, elektroninėms parduotuvėms ir prekybininkams pristato dar vieną privalumą – pagrindines prekių pristatymo įmones vienoje vietoje. Ši paslauga suteiks galimybę net ir smulkiausiems prekybininkams savo e. parduotuvių klientams pasiūlyti prekių pristatymą per populiariausias šalies kurjerių tarnybas. 

#

Paysera Rumunijoje pradeda teikti mokėjimo inicijavimo paslaugą!

Nuo šiol Rumunijos pardavėjai internete arba ketinantys prekiauti Rumunijos rinkoje gali rinkti mokėjimus internetu iš pirkėjjų naudodamiesi Paysera mokėjimo inicijavimo (MIP) paslauga. Manoma, kad ši paslauga dar labiau paskatins pirkti internetu vienoje iš sparčiausiai augančių e. prekybos rinkų ES – Rumunijoje.

#

Nuo šiol galite susiseti savo Paysera Visa kortelę su Google Pay tiesiai Paysera programėlėje

Mobilieji mokėjimai pamažu tampa neatsiejama Paysera klientų gyvenimo dalimi. Nuo šiol jūs galite pridėti savo Paysera Visa kortelę į Google Pay tieisiai Paysera mobiliojoje programėlėje net neturėdami telefone Google Pay programėlės.
Ši nauja funkcija suteikia galimybę tūkstančiams naudotojų atsiskaityti milijonuose prekybos vietų visame pasaulyje tiesiog telefonu.

#

Paysera programėlė jau ir Huawei AppGallery

Gera žinia naudojantiems Huawei telefonus – Paysera programėlę galima atsisiųsti iš Huawei AppGallery ir geriau valdyti savo kasdienius finansus.

#

Paysera MIP: e. parduotuvių klientai nuo šiol galės atsiskaityti ir per Revolut 

Nuo šiol, elektroninės parduotuvės, įmokoms rinkti naudojančios Paysera mokėjimo inicijavimo paslaugą MIP, savo pirkėjams galės pasiūlyti atsiskaityti ir per Revolut. 

#

Paysera klientus aptarnaus visą parą 

Nuo kovo 1-osios Paysera anglų kalba klientus aptarnaus visą parą, kiekvieną dieną. Konsultacijos bus galimos telefonu, elektroniniu paštu ir gyvo pokalbio formatu (angl. live chat) internetinėje svetainėje. 

#

Svarbiausios Paysera mobiliosios programėlės funkcijos 2021

Pasitikrinkite, kurias iš 2020-aisiais išleistų Paysera programėlės funkcijų jau išbandėte. O kokių turėtumėte su nekantrumu laukti šiais metais? Paruošėme naujovių kiekvieno skoniui! 

#

Paysera Visa kortelė jau ir Apple Pay!

Geros žinios Apple fanams – nuo šiol galite pridėti savo Paysera Visa korteles prie Apple Pay. Jau kurį laika Apple Pay buvo viena labiausiai laukiamų funkcijų mūsų klientams, tad džiaugiamės pagaliau atsakydami į visų prašymus. Tie, kuriems Apple Pay nenaujiena – greičiausiai jau žinote, ką daryti. Kiti – skaitykite toliau. 

#

Google Pay ir Samsung Pay Lietuvoje

Ar Google Pay ir Samsung Pay veikia Lietuvoje? Kaip prisidėti Paysera kortelę? Ir kaip mobilieji mokėjimai keičia mūsų įpročius?

#

Nuo abonementinių bilietų iki pirkėjo paskyros – geros naujienos renginių mylėtojams! 

Bilietų planavimo sistema Paysera Tickets vienu metu skelbia net 4 naujas funkcijas skirtas ne tik renginių organizatoriams, bet ir bilietų pirkėjams. Visa tai sistemos naudotojams – nieko nekainuos.

#

Kaip saugiai pirkti ir parduoti naudojantis sąlyginio deponavimo sąskaita?

Perkant ar parduodant didesnės vertės daiktus ar paslaugas yra sudaroma pirkimo-pardavimo sutartis. Kuo toliau tuo dažniau neatsiejama jos dalimi tampa ir bendros sąlyginio deponavimo sąskaitos atidarymas tarp pirkėjo ir pardavėjo.

#

Naujiena! Populiariausios el. parduotuvės - vienoje vietoje

Nuo šiol populiariausias elektronines parduotuves Lietuvoje rasite vienoje vietoje, o apsipirkdami jose galėsite susigrąžinti ir dalį sumokėtų pinigų.

#

Dar daugiau spalvų!

Pirmosios naujų metų naujienos jau čia! Pristatome naujo dizaino net kelių skirtingų spalvų mokėjimo korteles. Dar neturi Paysera mokėjimo kortelės? Užsisakyk ir rinkis sau labiausiai patinkančią spalvą.

#

Sakome: jokių limitų gerumui!

Metų pabaiga yra stebuklingas laikas, kai visi tampame geresni. Džiaugsmingai pranešame,  kad nuo šiol savo gerumu galite dalintis dar paprasčiau – Paysera programėlę papildė aukojimo funkcija. Jokių limitų: aukokite kam norite, kiek norite ir kada norite.

#

App evoliucija

Balandis buvo tas mėnuo, kai pirmą kartą unikalių prisijungimų skaičius per mobiliąją programėlę viršijo prisijungimų per interneto naršyklę ir šie skaičiai toliau nuolat auga! Neslėpsime, mes to laukėme ir tikėjomės. Kodėl? Nes paskutiniais metais mūsų programėlė tiesiogine prasme evoliucionavo – tapo patogesnė, funkcionalesnė ir vizualiai patrauklesnė.

#

Susipažink – Paysera produktų vystymo planas!

Kaip ir plėtros, taip ir produktų vystymo planai pas mus labai ambicingi. Galite tuo įsitikinti patys – kviečiame pasidairyti po viešai matomą Paysera produktų vystymo planą.