Paysera Blog

Naujienos apie išleidžiamus produktus ir paslaugas, įmonės aktualijos ir FinTech virtuvės užkulisiai.

Naujausi

Asmeniniai finansai

Valiutos keitimas internetu – kaip gauti geriausią kursą ir sutaupyti pinigų?

Daugeliui valiutos konvertavimas asocijuojasi su nuostoliais ar įvairiais mokesčiais, taip pat neretai būna, jog kitur pamatome kur kas palankiasnes keitimo sąlygas, kai jau būna per vėlu. Bet valiutos keitimas neturi būti toks sudėtingas! Valiutos keitimas internetu padės jums sutaupyti laiko, pinigų, ir išvengti rūpesčių. Taigi pažiūrėkime, ką jums siūlo Paysera.

#
Verslui

Siuntų pristatymo paslauga net ir nerenkantiems įmokų per Paysera! Kaip tai veikia?

Dar visai neseniai paskelbėme apie naują paslaugą prekiaujantiems internetu – siuntų pristatymą. Nepaisant to, kad Paysera yra vienas populiariausių įmokų surinkimo internetu partnerių Lietuvoje ir Baltijos šalyse, siuntų pristatymo paslauga jau gali naudotis net ir tie prekybininkai, kurie nerenka įmokų per Paysera. Tad kaip tai veikia? 

#
Verslui

7 patarimai, kaip sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymą e. parduotuvėje 

Vienas iš elektroninės parduotuvės sėkmės garantų – mažas pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis (angl. abandonment rate). Pirkėjo apsigalvojimą paskutinę minutę gali lemti keli veiksniai, tarp kurių ir tinkamo apmokėjimo bei pristatymo nebuvimas. Gera žinia ta, kad tai yra sritys, kurias gali kontroliuoti pats pardavėjas. Šiame įraše apžvelgsime kelis praktinius patarimus, kaip sumažinti pirkinių krepšelio apleidimą. 

Paslaugos >

#
Paslaugos

Nauja paslauga: siuntų pristatymo integravimas į e. parduotuvę

Įmokų surinkimo internetu lyderis Lietuvoje, Paysera, elektroninėms parduotuvėms ir prekybininkams pristato dar vieną privalumą – pagrindines prekių pristatymo įmones vienoje vietoje. Ši paslauga suteiks galimybę net ir smulkiausiems prekybininkams savo e. parduotuvių klientams pasiūlyti prekių pristatymą per populiariausias šalies kurjerių tarnybas. 

#
Paslaugos

Paysera Rumunijoje pradeda teikti mokėjimo inicijavimo paslaugą! 

Nuo šiol Rumunijos pardavėjai internete arba ketinantys prekiauti Rumunijos rinkoje gali rinkti mokėjimus internetu iš pirkėjjų naudodamiesi Paysera mokėjimo inicijavimo (MIP) paslauga. Manoma, kad ši paslauga dar labiau paskatins pirkti internetu vienoje iš sparčiausiai augančių e. prekybos rinkų ES – Rumunijoje.

#

Visuomenė >

#
Visuomenė

Payseros darbuotojai išvyksta darbostogų į Meksiką ir Žaliojo Kyšulio salas!

Pandemija bei daugelyje valstybių įvesti kelionių draudimai privertė atšaukti ne vieno keliautojo planus, tačiau pagaliau Paysera paskelbė, jog kelios dešimtys darbuotojų artimiausiu metu vyks darbostogų į Meksiką ir Žaliojo Kyšulio salas. Junkis prie Payseros komandos ir prisijunk prie artėjančių kelionių!

#
Visuomenė

Top 10 darbo skelbimų Paysera IT skyriuje

Paysera sparčiai plečiasi pasaulinėje rinkoje ir savo komandą nori papildyti sumaniais ir talentingais darbuotojais. Tai puiki galimybė norintiems dirbti tarptautinėje fintech įmonėje, kurios produktai, naudojami šimtų tūkstančių žmonių visame pasaulyje, sėkmingai konkuruoja ir keičia tarptautinę rinką. Jau žinai, koks yra tavo svajonių darbas?

#
Visuomenė

Velykos Paysera biuruose aplink pasaulį: nuo Bulgarijos ir Lietuvos iki Filipinų!

Paysera komandos narių skirtingose šalyse paklausėme kaip jie planuoja, jei planuoja, švęsti šį Velykų savaitgalį. Supratome, kad dirbame nuostabioje, įvairiatautėje bendruomenėje, kurioje vieni su kitais galime keistis, jei ne tradicijomis, tai bent šventiniais receptais!

Asmeniniai finansai >

#
Asmeniniai finansai

Kas yra SWIFT (BIC) kodas? 

SWIFT kodas (angl. Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication) yra naudojamas identifikuoti mokėjimo gavėjo šalį, banką bei banko padalinį, kuriame yra registruota gavėjo sąskaita. Paysera SWIFT kodas yra EVIULT2VXXX, jis vienodas visiems Paysera klientams. Šio kodo dažnai reikia, norint atlikti tarptautinį pervedimą ir šiame blog'o įraše mes pabandysime paaiškinti kodėl. 

#
#
Asmeniniai finansai

Kurį būdą pasirinkti Paysera Visa kortelės pristatymui? 

Užsisakydami Paysera Visa kortelę, galėsite rinktis iš keleto pristatymo būdų, kurie gali skirtis priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Dažniausiai tai gali būti įprastas pristatymas paštu, registruotas pristatymas paštu arba pristatymas per privačią kurjerių tarnybą (pvz., TNT). Taigi, kurį iš šių būdų pasirinktumėte jūs? 

Verslui >

#
Verslui

7 patarimai, kaip sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymą e. parduotuvėje 

Vienas iš elektroninės parduotuvės sėkmės garantų – mažas pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis (angl. abandonment rate). Pirkėjo apsigalvojimą paskutinę minutę gali lemti keli veiksniai, tarp kurių ir tinkamo apmokėjimo bei pristatymo nebuvimas. Gera žinia ta, kad tai yra sritys, kurias gali kontroliuoti pats pardavėjas. Šiame įraše apžvelgsime kelis praktinius patarimus, kaip sumažinti pirkinių krepšelio apleidimą. 

#
Verslui

E. prekyba: kaip vietinis IBAN gali padėti jums sutaupyti Rumunijoje ir Bulgarijoje?

Vis daugiau prekybininkų tokiose šalyse kaip Rumunija, Bulgarija ar Vengrija pastebi vietinio IBAN sąskaitos numerio – kitaip vadinamo RO IBAN, BG IBAN ar HU IBAN – privalumus vykdant prekybą internetu. Tokią sąskaitą įmonėms ne tik pravartu turėti norint sutaupyti pinigų, bet ir lengva gauti iš fintech įstaigų, pavyzdžiui, Paysera.

Paysera HQ >

#
Paysera HQ

„Paysera Albania“ suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija!

Centriniam Albanijos bankui suteikus elektroninių pinigų įstaigos licenciją (EPĮ) „Paysera Albania“, ji tapo trečiąja Paysera tinklo šalimi, gavusia šią licenciją. Kitas licencijas šiuo metu turi tinklo įkūrėja Paysera Lietuva bei Paysera Kosovo.

#
Paysera HQ

„Paysera“ plečiasi į Ispaniją: atidaryta įmonė, turės klientų aptarnavimo tinklą 

Lietuviško kapitalo elektroninių mokėjimų tinklas „Paysera“ plečiasi į Ispaniją, kurios mieste Valensijoje įkurta bendrovė „Paysera Espana“. Mokėjimus daugumoje Baltijos šalių  e. parduotuvių apdorojanti „Paysera“ Ispanijoje veiklą pradeda kartu su vietos partneriais.

#
Paysera HQ

Paysera padidino įstatinį kapitalą keturiais milijonais eurų

Lietuviško kapitalo fintech bendrovė Paysera LT, surenkanti e. mokėjimus didžiojoje dalyje Baltijos šalių e. parduotuvių ir teikianti atsiskaitymo paslaugas, padidino įstatinį kapitalą nuo 3 mln. iki 7 mln. Eur. Kapitalas padidintas iš sukaupto pelno.