Nuo šiol atsiskaitymai patogesni ir fizinėse parduotuvėse! Su Paysera POS virtualia kasa galite atsisakyti papildomos įrangos savo fizinėje parduotuvėje – prireiks tik kompiuterio ir kortelių skaitytuvo. Supaprastinkite mokėjimo procesą šiandien!
#

Pasiūlykite savo klientams dar daugiau atsiskaitymo būdų! Apple Pay įmokų surinkimui – jau prieinama per Paysera Checkout.

#
#
Investuoti ir apsisaugoti nuo infliacijos – kaip niekad paprasta. Nuo šiol galite investuoti su InRento per Paysera programėlę be papildomos tapatybės patvirtinimo procedūros. Visi jūsų finansai ir investicijos – vienoje Paysera paskyroje!

Papildyti Paysera sąskaitą – dar patogiau! Nuo šiol galite tai padaryti žymiai greičiau su Mastercard ar Maestro kortele.

Pasirūpinti, kad jūsų sąskaita niekad nebūtų tuščia – paprasta ir užtruks vos kelias sekundes per Paysera programėlę!

#
Bendradarbiaudami su Ukrainos bankais PrivatBank ir Globus, siūlome greitas ir saugias pinigų perlaidas, kurias jūsų artimieji Ukrainoje galės atsiimti grynaisiais tą pačią dieną.
#

📲 Kad taptumėte Paysera klientu, turite parsisiųsti mūsų mobiliąją programėlę ir užsiregistruoti.

ℹ️ Užsiregistravę, turėsite užpildyti kliento pažinimo anketą. Kas yra pažinimo anketa ir kaip ją užpildyti?

📞 Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru. Kontaktai >

✅ Sekite mus socialiniuose tinkluose, kad gautumėte jums aktualiausią informaciją pirmi.

#
Atsidarykite sąskaitą nemokamai vos per kelias minutes

Konvertuokite valiutą geriausiu kursu

Valdykite sąskaitą patogiai su mobiliąja programėle

Perveskite pinigus į daugiau kaip 180 pasaulio šalių

Atlikite momentinius (SEPA Instant) pervedimus per kelias sekundes 24/7/365
#

Mokėkite vienu paspaudimu!

Pridėkite Visa prie Apple Pay, Google Pay ar Samsung Pay ir mėgaukitės visais kortelės privalumais. Tai greitas, patogus ir saugus būdas sumokėti už prekes ir paslaugas, o jūsų pinigai – visada su jumis.

#
#
#

Priimkite įmokas iš savo klientų!

Daugiau nei 13 000 pardavėjų naudoja Paysera įmokoms savo e. parduotuvėse ir interneto įmonėse rinkti. Pasirūpinome paprasta integracija – teikiame ir palaikome įskiepius daugiau nei 20 turinio valdymo sistemų!

Išbandykite daugumos mūsų verslo klientų naudojamą Paysera mokėjimo inicijavimo paslaugą – taip įmokas galėsite rinkti patogiau ir pigiau.

#

Paysera Tickets – tai bilietų pardavimo internetu savitarnos sistema tiek grandioziniams festivaliams, tiek asmeninėms šventėms ar mokymams.

Bilietus į nemokamus renginius platinkite NEMOKAMAI, renginius kurkite ir valdykite patys, o savo klientams suteikite galimybę atsiskaityti greitai ir patogiai be jokių papildomų mokesčių!

#

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.