Visos kategorijos
Asmeniniai finansai

Kaip atsidaryti Paysera sąskaitą?

#
Daugelis vis dar galvoja, kad banko sąskaitos atidarymas yra ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis stovėti ilgose eilėse, pildyti įvairius dokumentus, o neretai ir mokėti mokesčius. Tačiau viskas yra kitaip, jei norite atsidaryti Paysera sąskaitą – visus reikiamus veiksmus atliksite internetu itin greitai bei patogiai. Sekite toliau nurodytus žingsnius ir atsidarykite sąskaitą dar šiandien NEMOKAMAI
 

Kodėl verta atsidaryti Paysera sąskaitą?

Yra daugybė įvairių priežasčių, kodėl tūkstančiai žmonių kiekvieną mėnesį nusprendžia atsidaryti Paysera sąskaitą. Keletas svarbiausių privalumų: nemokamas nuotolinis sąskaitos atidarymo procesas, vietiniai ir tarptautiniai pervedimai, palankūs valiutos keitimo kursai, galimybė užsisakyti Visa mokėjimo kortelę, priemonės rinkti įmokas internetinėje parduotuvėje, galimybė pirkti investicinį auksą internetu ir dar daugiau.

Atsidarykite NEMOKAMĄ Paysera sąskaitą šiandien!

REGISTRUOTIS > 

Kiek kainuoja atsidaryti Paysera sąskaitą? 

Asmeninės Paysera sąskaitos atidarymas yra nemokamas, taip pat nėra jokio mėnesinio aptarnavimo mokesčio. Papildomi mokesčiai taikomi tik už papildomas paslaugas, pavyzdžiui, kortelių užsakymą, jų aptarnavimą ir pan. Visas šias paslaugas galite rasti Paysera svetainėje

Išsamios instrukcijos, kaip atsidaryti Paysera sąskaitą

 1. Atsisiųskite Paysera mobiliąją programėlę
  Paysera sąskaitą atsidaryti galite tik per Paysera programėlę. Atsisiųskite ją nemokamai iš Play Store, App Store arba Huawei AppGallery.
 1. Užsiregistruokite
  Atidarykite Paysera mobiliąją programėlę, pasirinkite kalbą ir paspauskite „Sukurti paskyrą".

  Įveskite savo telefono numerį ir sukurkite saugų slaptažodį (su šiuo slaptažodžiu galėsite prisijungti prie savo paskyros per Paysera elektroninę bankininkystę bank.paysera.com).

  SMS žinute gausite patvirtinimo kodą. Įveskite jį programėlėje, kad patvirtintumėte savo telefono numerį.

  Sukurkite PIN kodą, kuriuo galėsite atrakinti Paysera programėlę savo telefone kiekvieną kartą, kai norėsite ja naudotis. Biometrinis identifikavimas, pavyzdžiui, programėlės atrakinimas piršto atspaudu arba veido atpažinimu, taip pat galimas, jei tokią funkciją palaiko jūsų įrenginys.
#
 1. Patvirtinkite el. pašto adresą
  Užsiregistravę turėsite atlikti tapatybės patvirtinimą, kad galėtumėte pradėti naudotis savo paskyra.

  Paysera programėlėje spauskite ant pranešimo dėl identifikacijos ir atlikite nurodytus veiksmus.

  Pirmiausia patvirtinkite savo el. pašto adresą. Įveskite adresą bei patvirtinimo kodą, kurį gausite tame pačiame el. laiške. 
 1. Užpildykite Kliento pažinimo anketą. 

  Visi klientai pagal įstatymą privalo užpildyti Kliento pažinimo anketą. 

  Būsite paprašyti atsakyti į kelis klausimus apie savo finansinę padėtį, pavyzdžiui, kokie yra pagrindiniai jūsų lėšų šaltiniai? Galbūt tai jūsų atlyginimas, o gal stipendija? 
  Kokia yra numatoma mėnesio apyvarta jūsų sąskaitoje? Ar į šią sąskaitą tikitės gauti iki 1000 EUR per mėnesį, ar 10 000 EUR? 
  Ar jūs arba jūsų giminaičiai užsiima politine veikla? 
  Taip pat turėsite patvirtinti, kad esate asmuo, kuris naudosis šia paskyra. 

  Daugiau informacijos apie KYC anketą >
#
 1. Pateikite reikiamus dokumentus 
  Galiausiai turėsite patvirtinti savo tapatybę pateikdami asmens dokumentus, pavyzdžiui, pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

  Pateikus dokumentą, jums reikės padaryti asmenukę, kad įsitikintume, jog esate tas pats asmuo, kuris nurodytas pateiktame dokumente. 

Štai ir viskas! Jūsų sąskaita atidaryta. Jūsų dokumentai bus patikrinti per vieną ar dvi dienas, ir galėsite pradėti siųsti ir gauti pinigus, konvertuoti valiutas, apsipirti internetu ir kt. 

#

Kaip papildyti sąskaitą? 

Norėdami atlikti pirmąjį pervedimą per Paysera, turite papildyti savo sąskaitą. Tai padaryti galite atlikdami įprastą banko pervedimą. 
Čia rasite išsamias instrukcijas, kaip siųsti pinigus į savo sąskaitą.

Susiję straipsniai

#
<br> Asmeniniai finansai

10+ priežasčių, kodėl verta naudotis Paysera 

Ar prisimenate, pagal kokius kriterijus pasirinkote savo pirmąjį banką? Jį naudojo jūsų tėvai? O gal kortelę nemokamai gavote mokykloje? Bet ar tai tikrai galima laikyti pasirinkimu? Kviečiame pažvelgti į 10 dažniausių priežasčių, dėl kurių žmonės atsidaro Paysera sąskaitą

#
Paslaugos

Ką Paysera planuoja 2022 metais?

Greitai besikeičiančioje ir itin konkurencingoje verslo srityje planuoti iš anksto yra būtina, bet kartu ir praktiškai neįmanoma. Viena vertus, turime turėti aiškią viziją ir tikslus tam, kad mūsų komandos žinotų, kokius darbus turi atlikti ir kokia linkme eina įmonė, taip pat, kad klientai žinotų ko gali iš mūsų tikėtis, kita vertus, turime būti pakankamai lankstūs, kad galėtume įgyvendinti spontaniškas idėjas, ir nepraleistume versle labai svarbių „dabar arba niekada“ momentų. Turėdami omenyje šiuos dalykus – kviečiame susipažinti su maža dalimi to, ką planuojame pristatyti 2022 metais.

#
Asmeniniai finansai

Kas yra IBAN ir kaip jį rasti? 

IBAN yra vienas dažniausiai naudojamų numerių bankiniame sektoriuje. Nesvarbu, siunčiate pinigus ar pateikiate savo rekvizitus, kad juos gautumėte – tam greičiausiai naudojate būtent IBAN numerį. Tačiau, ar galėtumėte paaiškinti, kas yra IBAN?