Visuomenė

Čia skelbiame įdomybes iš Paysera vidinės virtuvės, o taip pat dalinamės patarimais ir įžvalgomis aktualiomis temomis.

Nauji metai – nauja karjera! Pozicijos, kurių ieškome 2022-aisiais 

Nauji metai – puiki proga mesti sau iššūkį ir išbandyti save naujame amplua ar įmonėje. Kodėl gi neapsvarsčius Paysera? Ieškome žmonių į įvairius skyrius, su skirtinga patirtimi ir gebėjimais. Sudomino? Skaityk toliau!

#

TOP 10+ Naujametinių renginių Lietuvoje!

Gruodžio mėnesis jau įsibegėjo, bet ar jau spėjote susiplanuoti, kaip sutiksite Naujuosius? Dalinamės 10+ šventiniais renginiais, į kuriuos bilietus įsigyti galite Paysera Tickets platformoje. Jokių papildomų mokesčių ir pinigų grąža atsiskaitant per savo Paysera sąskaitą!

#

Paysera švenčia 17-ąjį gimtadienį! Skaitykite interviu su mūsų komandos nariais

Įmonių ir žmonių gimtadieniai turi savo panašumų. Tik 17 metų žmogus – dar visai jaunas ir vis dar maištingas, tuo tarpu įmonei 17 metų yra brandos, patirties ir stabilumo ženklas. Šiemet nusprendėme paminėti šią gražią progą, suteikdami balsą tiems, kurie stovi už šio dabar jau brandaus ir gana gerai žinomo vardo – Paysera. Žemiau rasite trumpą interviu su Paysera komandos nariais. Taigi, kviečiame skaityti toliau 👇

#

Payseros darbuotojai išvyksta darbostogų į Meksiką ir Žaliojo Kyšulio salas!

Pandemija bei daugelyje valstybių įvesti kelionių draudimai privertė atšaukti ne vieno keliautojo planus, tačiau pagaliau Paysera paskelbė, jog kelios dešimtys darbuotojų artimiausiu metu vyks darbostogų į Meksiką ir Žaliojo Kyšulio salas. Junkis prie Payseros komandos ir prisijunk prie artėjančių kelionių!

#

Paysera pėsčiomis iškeliauja aplankyti savo biurų visame pasaulyje

Neseniai Paysera tapo „Walk15“ žingsnių skaičiavimo programėlės partnere ir nusprendė aplankyti visus savo 15 biurų visame pasaulyje. 

#

Top 10 darbo skelbimų Paysera IT skyriuje

Paysera sparčiai plečiasi pasaulinėje rinkoje ir savo komandą nori papildyti sumaniais ir talentingais darbuotojais. Tai puiki galimybė norintiems dirbti tarptautinėje fintech įmonėje, kurios produktai, naudojami šimtų tūkstančių žmonių visame pasaulyje, sėkmingai konkuruoja ir keičia tarptautinę rinką. Jau žinai, koks yra tavo svajonių darbas?

#

Velykos Paysera biuruose aplink pasaulį: nuo Bulgarijos ir Lietuvos iki Filipinų!

Velykų savaitgaliui artėjant, daugiau nei tračdalis pasaulio jau gyvena šventinėmis nuotaikomis. Šventėms ruošiasi ir Paysera biurai visame pasaulyje! Džiaugiamės, kad mūsų komandą sudaro įvairių šalių, religijų ir kultūrų atstovai. Pasinaudojome tuo ir paklausėme darbuotojų, ar jie švęs Velykas ir kuo ypatingos jų šalies šventiniai papročiai. Nors įvairiose šalyse dėl užsitęsusio karantino teks atsisakyti daugelio tradicijų, šventės dvasia išliks.

#

2020: ralis, kuris sukrė(a)tė, bet priminė apie stabdžius

Tai turėjo būti tolesnio ekonomikos klestėjimo, Vasaros Olimpinių žaidynių metai, naujojo dešimtmečio pradžia. Daugiau kelionių, daugiau koncertų, dar daugiau į Vilniaus senamiestį plūstančių turistų. Netgi tamsesnės prognozės kalbėjo apie "čiut čiut" ekonomikos sulėtėjimą, o kraštutiniu atveju apie perkaitimą. Pamenu, tai kėlė rūpestį. Bet tada atėjo pandemija. 

Vytenis Morkūnas
#

Darbo skelbimai fintech sektoriuje: Nauji metai – nauja karjera?

Nauji metai, naujas aš, nauji įpročiai, naujas darbas! Susiraskite sau tinkamą darbo skelbimą pirmojoje Lietuvos fintech įmonėje ir sutikite 2021-uosius su naujais iššūkiais ir nuotykiais!

#

Fintech ir fizinis auksas? Suderinama, ypač šiuo metu

Paysera bendraįkūrėjas ir pagrindinis akcininkas Kostas Noreika dalinasi savo įžvalgomis apie du iš pažiūros nesuderinamus dalykus – veikiančias internetinėje erdvėje finansinių technologijų įstaigas ir tikro fizinio aukso prekybą.

Kostas Noreika
#

Trumpa Lietuvos fintech istorija

16-ojo Paysera gimtadienio proga įmonės generalinis direktorius Vytenis Morkūnas apžvelgia trumpą, bet turtingą Lietuvos fintech istoriją. Nuo pirmųjų mokėjimo kortelių iki prekybos fiziniu auksu – visa tai telpa į mažiau nei 30 nepriklausomos Lietuvos metų. 

Vytenis Morkūnas
#

Ar darbas iš namų gali tapti kasdienybe?

Situacijai šalyje gerėjant, darbo iš namų įspūdžiais jau dalinamės sėdėdami patogiose biuro kėdėse su nesibaigiančios kavos atsargomis. Tuo pačiu neišvengiamai keliame ir aukščiau parašytą klausimą – ar toks darbo pobūdis gali prigyti visam laikui?

#

Darbas iš namų: ar dabar tinkamas metas keisti darbą?

Praėjo beveik mėnuo kaip valdome tarptautinį fintech‘ą iš namų. Palaikome įprastą darbo kokybę ir vis dar ieškome naujų žmonių, kurie papildytų mūsų (kol kas) nuotolines komandas.

#

Karantinas suvienijo visus nuo verslų iki savivaldybių ir NVO 

Pratęsus visuotinį karantiną vis daugiau verslų stoja į gelbstinčiųjų gretas ir stengiasi padėti ne tik savo darbuotojams, bet ir karantino paveiktiems žmonėms, medikams, organizacijoms. Paysera taip pat nelieka abejinga ir prisideda prie situacijos gerinimo kaip išmanydama.

#

Mūsų TOP momentai 2019-ais!

Sako, kad apžvelgti praėjusius metus labai naudinga – ne tik tobulėjimui, bet ir pasidžiaugimui, kiek gero per juos įvyko. Iš tiesų, kartais to stabtelėjimo taip pritrūksta. Tai einam pasivaikyti Instagram madų ir sakome S(TOP) tiems ypatingiems 9-iems praėjusių metų momentams!

#

Išpardavimai suveikė: internetu išleisti milijonai

Didieji masiniai išpardavimai – Black Friday ir Cyber Monday – praūžė. Jiems artėjant, leidomės į prognozes – kiek išleisite, kiek susigrąžinsite. Realūs skaičiai viršijo lūkesčius: bendrai išleista beveik 5 mln. Eur! Skubame dalintis įdomiausiais skaičiais ir pastebėjimais.

#

Darbostogos 3. Stebuklai Egipte

Trečiosios darbostogos mus nukėlė į stebuklais ir istorija apipintą Egiptą. Jos vėl buvo kitokios, su naujais atradimais ir patirtimis. Esame pasiruošę viską papasakoti!

#

15 gimtadienis – 15 faktų apie Paysera

Spalio vidurys – šventė – Paysera gimtadienis. Šiais metais tai dar ir gražus apvalus 15 jubiliejus. Ta proga dalinamės 15 faktų apie mus, mūsų kasdieninį gyvenimą ir kitus dalykus, kurių, neabejojame, nežinojote!

#

Smagiausio vasaros savaitgalio akimirkos

Vasarą liepos vidurys – mūsų laukiamiausias! Kodėl? Nes tada vyksta didžioji Paysera vasaros šventė! Įraše užfiksuotos smagiausios 2019-ųjų vasaros šventės akimirkos.

#

Darbostogos 2. Kai gimsta draugystė

Antrosios Paysera darbostogos įvyko! Visiškai kitokios nei pirmosios, tačiau atnešusios lygiai tokius pat gerus rezultatus. Kviečiame paskaityti apie mūsų nuotykius Turkijoje.

#

Ei jaunuoliai, karjeros galimybės laukia čia!

Ne, tai ne darbo kvietimas. Tai pasakojimas apie tai, kodėl mes tikime jaunimu, apie mūsų pavasarinius žygdarbius su jais ir kelios tikros sėkmės istorijos, kurios įrodo – Paysera yra vieta, kur talentai atranda galimybes.

#

Įspūdžiai iš pirmojo #workation Balyje

Apsidairius aplink, atrodo, visi keliauja! Kas atostogauja, kas darbo reikalas. O mes pabandėme viską suderinti! Pirmą kartą Paysera komanda leidosi į tokias tolimas ir ilgas darbostogas!

#

Nepaprastos E. Žigio kelionės

Tarp mūsų kolegų – daug įdomių asmenybių! Programuotojas, baigęs biologijos studijas, laisvalaikiu keliaujantis per atokiausias žemės vietas. Kviečiame susipažinti su Edgaru Žigiu!

#

Mes esame Paysera

Bloge kviečiame į savo namus, dalinamės savo vidiniu pasauliu. Bet koks dalijimasis, jeigu nesame deramai pažįstami? Kviečiame susipažinti artimiau!