Paysera Visa kortelė

Paysera Visa mokėjimo kortelė – tai patogus ir patikimas būdas savo pinigus laikyti visada šalia.

Paysera mobiliojoje programėlėje kortelę galima užsisakyti, pasirinkti norimą kortelės spalvą bei valdyti savo sąskaitas. Paysera Visa taip pat galima pridėti ir prie tokių platformų kaip Apple Pay ar Google Pay.

#
#

Asmeninė

Ryški asmeninė debetinė kortelė kasdienėms išlaidoms. Rinkis iš oranžinės ir šviesiai mėlynos spalvos – surask savo kortelę piniginėje akimirksniu!

Verslui

Kortelė visiems jūsų verslo poreikiams. Solidžios, tamsiai mėlynos spalvos tam, kad lengvai atskirtumėte nuo kasdienio naudojimo Paysera kortelės.

Atsiskaitykite greitai ir šiuolaikiškai

#

Kortelės užsakymas

Paysera Visa kortelę gali užsisakyti visi Paysera klientai, kurie yra pabaigę identifikacijos procesą ir yra ne jaunesni nei 16 metų. Vienas asmuo gali užsisakyti iki 5 papildomų kortelių. Užsakymo procesas greitas ir paprastas – tai padaryti galite prisijungę prie Paysera elektroninės bankininkystės ar mobiliosios programėlės. Užsakymo metu galėsite pasirinkti norimą kortelės spalvą.

#

Sąskaitos valdymas telefonu 

Prisijungę prie Paysera mobiliosios programėlės galėsite ne tik patikrinti savo kortelės sąskaitos likutį, bet ir parsisiųsti sąskaitų išrašus, atlikti pinigų pervedimus į kitus bankus bei akimirksniu persiųsti pinigus iš savo pagrindinės sąskaitos į kortelės sąskaitą ir atvirkščiai. Prireikus, programėlėje pasitikrinsite savo PIN kodą ar užšaldysite kortelę ją pametę. 

#

Bekontakčiai atsiskaitymai

Norėdami apmokėti nedideles sumas parduotuvėse – tiesiog prilieskite kortelę prie skaitytuvo ir padenkite išlaidas nesivargindami suvedinėti kortelės PIN kodo. O dar didesniam patogumui – prisidėkite Paysera Visa kortelę prie Apple Pay, Google Pay ar Samsung Pay ir atsiskaitykite tiesiog savo telefonu. Tokiu atveju jūsų kortelė ir pinigai tikrai visada bus su jumis! 

#

Operacijos grynaisiais

Su Paysera Visa kortele grynųjų išsiimsite visame pasaulyje – visuose bankomatuose, kurie aptarnauja Visa korteles. Išsiimdami eurų pasirinkite išgryninimą be konversijos – taip išvengsite papildomų mokesčių. Kortele galite atsiskaityti bei išsiimti pinigų ir kitomis valiutomis, vis dėlto, tokioms operacijoms bus taikomi papildomi konversijos mokesčiai, kadangi kortelės valiuta – euras. 

#

Atskira IBAN sąskaita

Užsisakius Paysera kortelę, jai bus atidaryta atskira IBAN sąskaita. Ji bus visiškai atskirta nuo jūsų pagrindinės sąskaitos – tad nesirūpindami į kortelę galėsite nusiųsti tik tiek pinigų, kiek norite išleisti. 

#

Saugus ir patogus apsipirkimas internetu 

Visos Paysera Visa kortelės apsaugotos „3D Secure“ technologija, kuri internetinius apsipirkimus padaro dar saugesnius. Kai kurių atsitiktinių pirkimų metu sistema gali paprašyti papildomo patvirtinimo, siekiant įsitikinti, kad kortele tikrai naudojasi jos savininkas. O jei apsipirkimas internetu yra jūsų kasdienybė – apsidžiaugsite sužinoję, kad Paysera Visa galite susieti ir su tokiomis sistemomis kaip PayPal ar Amazon. 

#

Nuo ko pradėti? 

Parsisiųskite Paysera programėlę.

Užsiregistruokite ir pabaikite identifikaciją. 

Pasipildykite savo sąskaitą. 

Daugiau apie Paysera Visa kortelę

Informaciniai vaizdo įrašai bei dažniausiai užduodami klausimai apie Paysera mokėjimo kortelę. 

Kas gali užsisakyti kortelę? 

Paysera Visa kortelę gali užsisakyti visi Paysera klientai, kurie yra pabaigę identifikacijos procesą ir yra ne jaunesni nei 16 metų.

Korteles gali užsisakyti visi Paysera klientai, bet jos pristatomos tik Europos ekonominės erdvės šalyse. 

Kaip užsisakyti kortelę? 


1. Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės (arba užsiregistruokite).
2. Eikite į Kortelės. 
3. Tuomet spauskite +.
4. Įveskite prašomus duomenis ir patvirtinkite užsakymą. 

Prieš užsisakydami kortelę įsitikinkite, kad pagrindinėje Paysera sąskaitoje turite pakankamai pinigų kortelės užsakymui ir pristatymui apmokėti. Neturite pakankamai lėšų? Pasipildykite sąskaitą. 

Vienas asmuo gali užsisakyti iki 5 kortelių. Visos jos bus susietos su ta pačia kortelės sąskaita. Jei kortelę užsakote verslo reikmėms, pateikite asmens, kuris naudosis kortele duomenis (naudotojo vardą – elektroninį paštą arba telefono numerį). 

Užsisakydami kortelę pirmą kartą galėsite pasirinkti kortelės spalvą (siūlomų spalvų skaičius gali kisti).

Privatūs klientai gali rinktis iš 2 spalvų – žydros ir oranžinės, tuo tarpu verslui siūlome tamsiai mėlyną kortelę.

Užsisakant papildomas korteles arba pasibaigus kortelės galiojimui – automatiškai užsakoma kortelė tos pačios spalvos, kaip ir pirmoji. 

1. Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės. 
2. Eikite į Kortelės.
3. Spauskite Aktyvuoti.
4. Įveskite CVV kodą, kurį rasite šalia parašo juostelės. 

Gavę kortelę privalote ją aktyvuoti per 3 mėnesius nuo kortelės pagaminimo datos.  

1. Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės. 
2. Eikite į Kortelės
3. Pasirinkite Papildyti kortelę.
4. Pasirinkite sąskaitą, iš kurios norėsite papildyti, sumą ir patvirtinkite veiksmą. 

Jei neturite pakankamai lėšų pagrindinėje sąskaitoje – galite pasipildyti ją (arba tiesiogiai kortelės sąskaitą) atlikdami paprastą bankinį pervedimą į savo IBAN sąskaitą. Tokį pervedimą galite atlikti tik eurais. Jei norite pasipildyti savo pagrindinę sąskaitą kita valiuta – turėsite sugeneruoti papildymo instrukcijas (Paysera elektroninė bankininkystė > Sąskaitos ir kortelės > Sąskaitos papildymas > Užpildykite formą ir atnaujinkite instrukcijas).  

1. Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės. 
2. Eikite į Kortelės
3. PIN kodas
4. Įveskite CVV ir įsiminkite PIN. 

1. Prisijunkite prie Paysera mobiliosios programėlės.
2. Eikite į Kortelės.
3. Laikinai blokuoti – kortelė bus laikinai užblokuota. Galėsite ją vėl aktyvuoti bet kuriuo metu. 
4. Blokuoti kortelę – kortelė bus užblokuota visam laikui, o kortelės sąskaita bus uždaryta. 

Jei įtariate, jog pametėte kortelę arba, kad kitas asmuo sužinojo jūsų kortelės duomenis – laikinai užblokuokite kortelę. Prisiminkite nesidalinti kortelės PIN kodu su kitais asmenimis ir nelaikykite jo užrašyto šalia kortelės.  

Jei turite iPhone telefoną, atsidarę Paysera programėlę ir nuėję į Kortelės skiltį matysite mygtuką, siūlantį pridėti kortelę prie „Wallet“ programėlės. Paspauskite ant jo ir sekite tolesnius nurodymus. 

Kortelę taip pat galite pridėti ir prie Google Pay, Samsung Pay bei PayPal.

Visi identifikuoti Paysera klientai gali užsisakyti Visa kortelę ir naudotis ja visame pasaulyje. Vis dėlto, šiuo metu korteles pristatome tik į Europos ekonominės erdvės šalis. 

Pristatymo trukmė ir kaina priklauso nuo pristatymo šalies ir būdo, kainą ir datą matysite prieš patvirtindami užsakymą. jei norite stebėti kortelės pristatymo progresą – pasirinkite atitinkamą pristatymo būdą (pavyzdžiui, pristatymas registruotu paštu ar DHL).