Mobili elektroninė piniginė

Nuo šiol nebereikia nešiotis grynųjų, kreditinių ir debetinių kortelių. Perveskite pinigus saugiau ir paprasčiau su Paysera mobiliąja programėle. Apmokėkite sąskaitą kavinėje, įsigykite pirkinį mugėje arba grąžinkite skolą draugui.

Nemokami ir greiti pervedimai

Pervedimai tarp Paysera naudotojų nieko nekainuoja, o pinigai gavėją pasiekia iš karto. Su programėle gaunate nemokamą sąskaitą, kurią galite valdyti per Paysera elektroninių mokėjimų sistemą.*

Saugiau nei su kortele

Programėlėje užtikrinamas aukščiausio lygio saugumas. Siunčiami ir gaunami duomenys yra šifruojami, didelės vertės vidinius pervedimus galite apsaugoti papildomu slaptažodžiu, o programėlė atsidarys tik įvedus PIN kodą ar piršto antspaudo pagalba.

Pervedimai Paysera adresatui

Pervesti draugams ir pažįstamiems yra ypač paprasta. Programėlė susieta su Jūsų adresų knygele, todėl pakanka pasirinkti el. pašto adresą arba mobilaus telefono numerį ir patvirtinti pervedimą.

Patogus sąskaitos papildymas

Susiekite programėlę su mokėjimų kortele ir sąskaitos papildymu nebereikės rūpintis. Taip pat nebereikės nešiotis kortelės. Papildyti sąskaitą galima ir grynaisiais specialiose vietose, kurios pažymėtos mokėjimo vietų žemėlapyje.

Pervedimai naujam adresatui

Pervesti pinigus galite ir bet kokiam kitam adresatui, kuris net nėra Paysera naudotojas. Pinigų gavėjas gaus pranešimą el. paštu arba telefonu, o pervesta suma atsidurs jo sąskaitoje iš karto po sąskaitos atidarymo.

Atsiskaitymas QR kodu

Su programėle atsiskaityti yra itin paprasta. Nuskenuokite unikalų QR kodą, kurį rasite kavinėje arba prekybos vietoje ir patvirtinkite mokamą sumą. Jokių popierinių čekių ir nereikia laukti sąskaitos ar grąžos.

Daugybė vietų atsiskaityti

Mokėjimo vietų žemėlapyje visuomet surasite netoliese esančias kavines, restoranus, barus ir degalines, kuriuose Jus aptarnaus. Daugiau nei 160 vietų, kuriose galite atsiskaityti jau dabar.


* Įsidiegus programėlę automatiškai atidaroma atsiskaitomoji sąskaita, kurios limitai yra pakankami kasdieniniams pervedimams tarp Paysera naudotojų. Pasididinti limitus ir papildomai valdyti sąskaitą galite prisijungę prie Paysera elektroninių mokėjimų sistemos.