Valiutos keitimas internetu

Valiutos kurso skaičiuoklė

Nepermokėkite už valiutos keitimą ir pinigų siuntimą į užsienį. Pasinaudokite Paysera valiutos kurso skaičiuokle internete ir raskite geriausią siūlomą kursą realiu metu.

Keiskite EUR į GBP, USD, PLN ir dešimtis kitų valiutų mūsų internetinėje bankininkystėje arba Paysera mobiliojoje programėlėje.

Šia paslauga gali naudotis tik Paysera klientai. Atsidarykite Paysera sąskaitą dar šiandien ir pasikeiskite valiutą akimirksniu!

#
#
#

Kaip gauti geriausią valiutos keitimo kursą?

Privatūs klientai

Gaukite geriausią Paysera siūlomą kursą keičiant iki 500 EUR per mėnesį.

Taip pat, vienu metu keičiant daugiau nei 5000 EUR, jums bus automatiškai pritaikomas itin palankus valiutos keitimo kursas.

Verslo klientai

Jūsų įmonei keičiant daugiau nei 5000 EUR vienu metu, jums automatiškai bus suteikta geresnis kursas nei įprastai.

Jeigu jūsų verslas prekiauja su užsienio partneriais, ir jūs konvertuojate dideles sumas kiekvieną mėnesį, susisiekite su mumis, ir mes jums pasiūlysime įkainius, kuriems bus itin sunku atsispirti.

Valiutos kurso skaičiuoklė internete

Sužinokite valiutos kursą realiu metu ir siųskite pinigus į užsienį

Konvertuokite valiutą mobiliojoje programėlėje

Geriausias būdas konvertuoti valiutą – Paysera mobiliojoje programėlėje. Ja naudotis yra itin paprasta, patogu ir visiškai nemokama.

1. Atidarykite Paysera mobiliąją programėlę.
2. Spauskite „Pervedimai“.
3. Pasirinkite „Valiutos keitimas“.
4. Pasirinkite reikiamą sumą bei valiutą, kurią norite pirkti arba parduoti, ir patvirtinkite.

Paysera mobilioji programėlė suteikia galimybę naudotis daugiavaliute sąskaita bei matyti visas savo valiutas vienoje vietoje.

#
#

Keiskite EUR į GBP, EUR į USD ir dar daugiau!

Naudokitės Paysera ir keiskite pinigus į beveik 30 skirtingų valiutų.

Pas mus rasite ne tik daugumą populiariausių valiutų, tokių kaip EUR, GBP, USD, HUF, RON, BGN ir PLN, bet ir retesnes valiutas, pavyzdžiui, JPY (Japonijos Jenos), HKD (Honkongo Doleris), INR (Indijos Rupija) ir netgi XAU (Auksas) . Nors auksas ir nėra įprasta valiuta, jo pirkimas vyksta kaip ir bet kurios kitos valiutos konvertavimas.

Dažnai užduodami klausimai apie valiutos keitimą internetu

Gaukite visus atsakymus apie pinigų siuntimą į užsienį
  1. Sąskaita. Norėdami pasinaudoti Paysera valiutos konvertavimo paslauga, turite būti Paysera klientu. Jei dar neužsiregistravote Paysera sistemoje, parsisiųskite mūsų mobiliąją programėlę ir atsidarykite Paysera sąskaitą.

  2. Sąskaitos papildymas. Jums taip pat reikės papildyti savo sąskaitą. Tai padaryti galite atlikę įprastą banko pervedimą eurais arba, jei norite pinigus siųsti sau kita valiuta, sugeneruoti papildymo instrukcijas .

  3. Valiutos keitimas. Jei norite konvertuoti savo sąskaitoje turimus pinigus, tai padaryti galite Paysera mobiliojoje programėlėje paspaudę „Pervedimai“ ir pasirinkę „Valiutos keitimas“.

  4. Sąskaitos likutis. Norėdami patikrinti pinigų likutį užsienio valiuta, savo sąskaitos pagrindiniame puslapyje pasirinkite savo likutį ir braukite ant jo į kairę.

Siunčiant pinigus į užsienį ne eurais, o kita valiuta, galite sukurti pervedimą ir pasirinkti, kad valiuta būtų konvertuota automatiškai pervedimo metu arba pirmiausia konvertuoti valiutą mobiliojoje programėlėje arba internetinėje bankininkystėje ir tik tada atlikti pervedimą.

Pasirinkus pirmąjį būdą, sistema konvertuos tikslią, pervedimui reikalingą sumą.

Siųskite pinigus į užsienį Paysera mobiliojoje programėlėje
Norėdami atlikti pervedimą mobiliojoje programėlėje spauskite „Pervedimai“ > „Naujas prevedimas“ > „Į banką“. Suveskite gavėjo duomenis ir pasirinkite norimą valiutą. Suveskite kitą prašomą informaciją ir patvirtinkite pervedimą.

Siųskite pinigus į užsienį Paysera internetinėje bankininkystėje
Prisijunkite prie bank.paysera.com, kairiajame meniu pasirinkite „Pervedimai“ > „Pervedimas į banką“ ir suveskite reikalingus duomenis pervedimui atlikti.

Nepamirškite pasirinkti norimos valiutos ir sąskaitos, iš kurios pageidaujate atlikti pervedimą.

Valiutą konvertuoti galite tiek Paysera mobiliojoje programėlėje, tiek naudodamiesi internetine bankininkyste.
Norėdami keitimą atlikti internetinėje bankininkystėje, prisijunkite prie savo paskyros bank.paysera.com > kairiajame meniu spauskite „Valiuta“ >, „Valiutos keitimas“ > pasirinkite sąskaitą, sumą ir norimą valiutą. Patvirtinkite operaciją ir pinigai jūsų sąskaitoje bus matomi iš karto.

Keičiant daugiau nei 5000 EUR vienu metu, geresnis valiutos keitimo kursas jums bus pritaikytas automatiškai (tai galioja tiek privatiems, tiek verslo klientams). Jei dideles sumas keičiate dažnai, susisiekus su klientų aptarnavimo centru, jums taip pat gali būti pasiūlytas geresnis keitimo kursas.