Privalumai ir galimybėsDaugybė pritaikymo būdų

Mokėjimai SMS žinutėmis ypač tinka nedidelės vertės atsiskaitymams. Tai gali būti narystės mokestis svetainėje, balsavimas trumpuoju numeriu radijo arba TV žaidime, kreditai interneto arba mobiliųjų telefonų žaidimams.

Daugybė šalių ir operatorių

Aptarnaukite klientus iš viso pasaulio. SMS mokėjimai galimi daugiau nei iš 50 šalių ir iš visų didžiausių mobiliojo ryšio operatorių. Sistema išversta į 18 kalbų, o mokėjimą galima atlikti vietine valiuta.

Atsiskaitymas dalimis

Pasinaudokite specialia SMS banko paslauga, kuri leidžia apmokėti net iki 43 EUR vertės pirkinį dalimis. Tereikia išsiųsti daugiau nei vieną mažesnio tarifo SMS, kol bus surinkta visa pirkinio suma.

SMS raktažodžiai ir prenumerata

Susikurkite savo žaidimams virtualias valiutas ir tarifus. Nustatykite individualius SMS įmokų tarifus ir priskirkite raktažodžius. Pirkėjams tereikės išsiųsti SMS žinutę su raktažodžiu trumpuoju numeriu, kurį mes jums taip pat suteiksime.
Aktyvuokite SMS prenumeratą ir automatiškai gaukite įmokas kas mėnesį.

Pajamos vienoje sąskaitoje

Nebereikia atskirų sutarčių su skirtingų šalių mobiliojo ryšio operatoriais. SMS įmokos kaupiamos vienoje Paysera sąskaitoje, todėl peržiūrėti išsamią statistiką ir ataskaitas yra dar paprasčiau.

Patogus administravimas

Paprasta administruoti vieną arba kelis SMS mokėjimų projektus, nes paskyra pasiekiama bet kuriuo paros metu, prisijungus prie Paysera elektroninių mokėjimų sistemos.

Įgaliojimų suteikimas

Sąskaitos savininkas gali suteikti įgaliojimus ir teises valdyti techninę mokėjimų informaciją. Prieš pradedant vykdyti integraciją, programuotojams pakanka atsidaryti nemokamą sąskaitą ir atlikti identifikaciją.

SMS įskiepis

Pasinaudokite mūsų parengtu įskiepiu, kuris automatiškai sugeneruoja raktažodžius. Pakanka nustatyti virtualias valiutas, tarifus ir sugeneruotą įskiepio kodą įkelti į svetainę arba interneto žaidimų serverį.

Nemokami įrankiai

Pasinaudokite PHP biblioteka, jei mokėjimus planuojate automatizuoti savarankiškai.

SMS be integracijos

Pakanka sukurti raktažodžius, nustatyti tarifus ir pasirinkti vieną arba kelis siūlomus trumpuosius numerius. Raktažodžius ir trumpąjį numerį galite pateikti radijo, TV žaidime arba tiesiog publikuoti svetainėje.

Paprasta įdiegti ir išbandyti

Pakanka sukurti raktažodį ir jį jau galima siųsti žinutes pateiktu trumpuoju numeriu. Jei įgyvendinate integraciją svetainėje ar serveryje, tuomet žinučių siuntimo techninę informaciją galite peržiūrėti specialiame sąraše.

Nemokama techninė pagalba

Pasinaudokite svetaine programuotojams, kurioje pateikiama techninė dokumentacija ir įrankiai savarankiškam darbui. Jei kils klausimų, kreipkitės į mūsų specialius konsultantus, kurie suteiks jums nemokamą konsultaciją.

Nuo ko pradėti?#
Atsidarykite nemokamą Paysera sąskaitą ir atlikite identifikaciją.
#
Sistemoje užregistruokite ir patvirtinkite vykdomos veiklos projektą.
#
Sukonfigūruokite įskiepį, PHP biblioteką ir įkelkite į savo programinį kodą.
#
Peržiūrėkite įmokas* ir žinučių siuntimo informaciją prisijungę prie mokėjimų sistemos.


* Paysera SMS gautos įmokos išmokamos ne dažniau nei kas mėnesį.