Kaip atidaryti asmeninę sąskaitą?

Paysera sąskaita yra visiškai nemokama ir ją galima atidaryti vos per kelias minutes. Užpildžius registracijos laukelius ir atlikus tapatybę patvirtinančią identifikaciją, galėsite nevaržomai naudotis visais Paysera privalumais.

Daugiau atsakymų dėl asmeninės sąskaitos

Kaip atidaryti verslo sąskaitą?

Atidaryti verslo sąskaitą gali tik pats įmonės vadovas atsidaręs asmeninę Paysera sąskaitą ir atlikęs identifikaciją. Tai padaryti visiškai paprasta, tiesiog prisijungus prie asmeninės paskyros ir pasirinkus langą „Įmonės sąskaitos atidarymas“ reikia suvesti įmonės registracijos duomenis.

Daugiau atsakymų dėl verslo sąskaitos

Kaip papildyti sąskaitą?

Papildyti Paysera sąskaitą galima iš bet kurio pasaulio banko arba įnešus grynuosius pinigus per Paysera partnerių tinklą. Prisijungus prie Paysera sąskaitos ir pasirinkus skiltį „Papildymas“ tereikia išsirinkti, kuriuo būdu norėsite papildyti sąskaitą. Detalias instrukcijas gausite pasirinkę norimą sąskaitos papildymo būdą.

Kiti atsakymai dėl sąskaitos papildymo

Kaip pervesti pinigus į bankus ir kitas mokėjimų sistemas?

Pervedimai iš Paysera sąskaitos į kitą banką vyksta taip pat, kaip ir bankuose. Tam reikia užpildyti gavėjo duomenis, nurodyti banko sąskaitos numerį ir paskirtį. Norint pervesti pinigus iš Paysera į kitą mokėjimų sistemą reikės nurodyti tos sistemos kliento numerį ar kitus duomenis priklausomai nuo mokėjimų sistemos.

Daugiau atsakymų dėl pervedimų

Kiek galima sutaupyti naudojantis Paysera?

Komerciniai bankai ir kitos finansų įstaigos dažnai taiko net kelis kartus didesniu įkainius nei Paysera. Dažnai pasitaiko ir taip, kad Paysera visiškai netaiko jokių mokesčių už vieną ar kitą paslaugą, tuo tarpu kitos finansų įstaigos iš to pelnosi.

Peržiūrėkite palyginimą su kitomis sistemomis

Kur atsiskaityti su mobiliąja programėle?

Atsiskaityti mobiliąja programėle galima įvairiose prekybos vietose, nuo atsiskaitymų už kurą degalinėse iki pietų restorane. Atsiskaitymas vyksta skenuojant QR kodą arba įsiregistravus vietoje ir patvirtinus pirkinį.

Žemėlapis su atsiskaitymo vietomis

Kas priima įmokas ir komunalinius mokesčius?

Su Paysera sąskaitoje sukurtais šablonais galima lengvai ir greitai atsiskaityti už komunalines paslaugas ar sumokėti mokesčius Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), Sodrai. Taip pat nemokamai atsiskaitysite su kabelinės televizijos ar interneto tiekėjais, mobiliojo ryšio operatoriais ir kitomis įstaigomis.

Visas paslaugų tiekėjų sąrašas

Kaip įdiegti Paysera Checkout savo el. parduotuvėje?

Integruoti Paysera įmokų surinkimą į elektroninę parduotuvę galima lengvai ir greitai naudojantis jau paruoštais įskiepiais. Paysera paruošusi įskiepius daugiau nei 18-ai populiariausių turinio valdymo sistemų, tokių kaip Wordpress, Joomla, Impresspages ir t.t.

Visi techniniai atsakymai

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą?

Daugiau atsakymų bei informacijos apie Paysera paslaugas rasite čia.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas. Todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.