Apie mokėjimo kortelęKas gali užsisakyti mokėjimo kortelę?

Paysera mokėjimo kortelę gali užsisakyti Paysera sistemoje registruoti ir identifikuoti asmenys nuo 16 metų. Prieš užsakant kortelę, įsitikinkite, kad jūsų sąskaitoje yra pakankamai lėšų padengti kortelės užsakymo ir siuntimo išlaidas. Užsakymo mokestis nuskaitomas eurais. Jei sąskaitoje turite pinigų kita valiuta, ji bus automatiškai konvertuojama į eurus. Jei kortelė užsakoma verslui, įmonės paskyroje nurodykite privataus asmens (įmonės atstovo), kuris naudosis kortele, prisijungimo vardą (el. pašto adresą ar telefono numerį). Vienam asmeniui gali būti išduodama iki 5 mokėjimo kortelių.
Žiūrėti video „Kaip užsisakyti Paysera kortelę“

Užsisakiau kortelę: kaip ir kada ji bus pristatyta?

Kortelė pristatoma registruotu ar neregistruotu paštu arba per kurjerį užsakymo metu nurodytu adresu. Jei užsakant kortelę, sistemai nepavyksta rasti jūsų adreso, Patikrinkite, ar tikrai teisingai suvedėte duomenis, tada patvirtinkite adresą. Jei tik užsisakius kortelę pastebėjote klaidą ar norite pakeisti pristatymo adresą, susisiekite su Klientų aptarnavimo centru. Užsisakius kortelę, savo paskyroje matysite preliminarią pristatymo datą. Atkreipkite dėmesį, kad dėl siuntų ir pašto vėlavimų, pristatymo terminas gali būti ir ilgesnis, nei nurodyta sistemoje. Užsisakius ir gavus kortelę, būtina ją aktyvuoti per 3 mėnesius nuo pagaminimo datos.
Žiūrėti video „Kaip aktyvuoti Paysera kortelę“

Pamečiau kortelę, noriu laikinai blokuoti ar atsisakyti

Jei pametėte kortelę ir norite ją laikinai užblokuoti, prisijunkite prie savo paskyros, tada spauskite KORTELIŲ > Apžvalga > Laikinas blokavimas / Atsisakymas > Blokuoti laikinai. Jei prireiktų, vėliau patys galėsite atblokuoti kortelę.
Jei nusprendėte, kad nebenorite naudotis kortele ir norite ją užblokuoti visam laikui, spauskite KORTELIŲ > Apžvalga > Laikinas blokavimas / Atsisakymas > Atsisakyti kortelės. Kortelės atsisakymas nieko nekainuoja ir įsigalioja iš karto.
Žiūrėti video „Kaip laikinai blokuoti ar atsisakyti Paysera kortelės

Ką daryti jei pamiršau ar užblokavau kortelės PIN kodą?

Pasikeisti Paysera kortelės PIN kodo, deja, nėra galimybės. Jei jį pamiršote, galite jį pasitikrinti prisijungę prie paskyros, KORTELIŲ > Apžvalga > Gauti PIN kodą skiltyje.
Žiūrėti video „Kaip gauti savo kortelės PIN kodo priminimą”

Kokia valiuta galiu užsisakyti kortelę, atsiskaityti ja ar išsiimti pinigų?

Paysera mokėjimo kortelės pagrindinė valiuta yra eurai, todėl visos operacijos vykdomos ir lėšos nuskaitomos tik eurais. Jei sąskaitoje turite lėšų kita valiuta ir ja atliekate mokėjimus, pinigai automatiškai konvertuojami į pagrindinę valiutą - eurus. Norint išsiimti pinigų EUR valiuta, bankomatuose pasirinkite „Tęsti be konvertavimo“. Tokiu atveju išvengsite papildomų valiutos keitimo mokesčių. Paysera mokėjimo kortele galima atsiskaityti ar išsiimti grynųjų pinigų kitomis valiutomis. Atkreipkite dėmesį, kad tuomet taikomi papildomi mokesčiai už valiutos keitimą.
Visus kortelei taikomus įkainius rasite čia

Ar galiu atsiskaityti ar susieti kortelę su kitomis sistemomis, pavyzdžiui, PayPal?

Susieti Visa kortelę galima su PayPal ar kitomis sistemomis, kurios įprastai priima Visa tipo korteles.
Žiūrėti video „Kaip susieti kortelę su PayPal”

Sąskaita ir atsiskaitymaiKaip atidaryti asmeninę sąskaitą?

Paysera sąskaita yra visiškai nemokama ir ją galima atidaryti vos per kelias minutes. Užpildžius registracijos laukelius ir atlikus tapatybę patvirtinančią identifikaciją, galėsite nevaržomai naudotis visais Paysera privalumais.

Daugiau atsakymų dėl asmeninės sąskaitos

Kaip atidaryti verslo sąskaitą?

Atidaryti verslo sąskaitą gali tik pats įmonės vadovas atsidaręs asmeninę Paysera sąskaitą ir atlikęs identifikaciją. Tai padaryti visiškai paprasta: prisijungus prie asmeninės paskyros ir pasirinkus langą „Įmonės sąskaitos atidarymas“ reikia suvesti įmonės registracijos duomenis.

Daugiau atsakymų dėl verslo sąskaitos

Kaip papildyti sąskaitą?

Papildyti Paysera sąskaitą galima iš bet kurio pasaulio banko arba įnešus grynuosius pinigus per Paysera partnerių tinklą. Prisijungus prie Paysera sąskaitos ir pasirinkus skiltį „Papildymas“ tereikia išsirinkti, kuriuo būdu norėsite papildyti sąskaitą. Detalias instrukcijas gausite pasirinkę norimą sąskaitos papildymo būdą.

Kiti atsakymai dėl sąskaitos papildymo

Kaip pervesti pinigus į bankus ir kitas mokėjimų sistemas?

Pervedimai iš Paysera sąskaitos į kitą banką vyksta taip pat, kaip ir bankuose. Tam reikia užpildyti gavėjo duomenis, nurodyti banko sąskaitos numerį ir paskirtį. Norint pervesti pinigus iš Paysera į kitą mokėjimų sistemą reikės nurodyti tos sistemos kliento numerį ar kitus duomenis priklausomai nuo mokėjimų sistemos.

Daugiau atsakymų dėl pervedimų

Kiek galima sutaupyti naudojantis Paysera?

Komerciniai bankai ir kitos finansų įstaigos dažnai taiko net kelis kartus didesnius įkainius nei Paysera. Dažnai pasitaiko ir taip, kad Paysera visiškai netaiko jokių mokesčių už vieną ar kitą paslaugą, tuo tarpu kitos finansų įstaigos iš to pelnosi.

Peržiūrėkite palyginimą su kitomis sistemomis

Kur atsiskaityti su mobiliąja programėle?

Atsiskaityti mobiliąja programėle galima įvairiose prekybos vietose, nuo atsiskaitymų už kurą degalinėse iki pietų restorane. Atsiskaitymas vyksta skenuojant QR kodą arba įsiregistravus vietoje ir patvirtinus pirkinį.

Žemėlapis su atsiskaitymo vietomis

Kaip įdiegti Paysera Checkout savo el. parduotuvėje?

Integruoti Paysera įmokų surinkimą į elektroninę parduotuvę galima lengvai ir greitai naudojantis jau paruoštais įskiepiais. Paysera paruošusi įskiepius daugiau nei 18-ai populiariausių turinio valdymo sistemų, tokių kaip Wordpress, Joomla, Impresspages ir t.t.

Visi techniniai atsakymai

Neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą?

Daugiau atsakymų bei informacijos apie Paysera paslaugas rasite čia.

Kas priima įmokas ir komunalinius mokesčius?

Su Paysera sąskaitoje sukurtais šablonais galima lengvai ir greitai atsiskaityti už komunalines paslaugas ar sumokėti mokesčius Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), Sodrai. Taip pat nemokamai atsiskaitysite su kabelinės televizijos ar interneto tiekėjais, mobiliojo ryšio operatoriais ir kitomis įstaigomis.

Visas paslaugų tiekėjų sąrašas

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.