Në bashkëpunim me bankat ukrainase PrivatBank dhe Globus, ne ofrojmë transfere të shpejta dhe të sigurta parash që të afërmit tuaj në Ukrainë mund t'i marrin kesh në të njëjtën ditë.
#

📲 Për t'u bërë klient Paysera, duhet të shkarkoni aplikacionin mobil dhe të krijoni një llogari.

ℹ️ Pasi të krijoni një llogari, do t'ju duhet të plotësoni pyetësorin KYC. Çfarë është pyetësori KYC dhe si ta plotësoni atë?

📞 Nëse keni pyetje, ju lutemi kontaktoni Mbështetjen tonë të Klientit. Numrat e telefonit> 

✅ Na ndiqni në rrjetet sociale për të marrë së pari lajmet më të rëndësishme.

#
Hapni llogari falas për disa minuta

Këmbeni valuta në kursin më të mirë

Menaxhoni llogarinë përshtatshëm përmes telefonit mobil

Transferoni para në më shumë se 180 vende në mbarë botën

Kryeni transfere (SEPA instant) brenda sekondave, 24/7/365
#

Paguani me vetëm një klik!

Gëzoni të gjitha përfitimet e kartelës suaj Visa kur e përdorni atë me Apple Pay, Google Pay, ose Samsung Pay. Është mënyrë e shpejtë, lehtë, dhe sigurtë për të paguar dhe është gjithmonë me ju.

#
#
#

Pranoni pagesa nga klientët tuaj! 

13 000+ tregtarë e përdorin Paysera për të procesuar pagesat në dyqanet e tyre elektronike ose bizneset në internet. E lehtë për t'u integruar plugins për 20+ platforma sigurohen dhe mirëmbahen nga ne - kështu që nuk keni pse të shqetësoheni! 

Shikoni shërbimin e inicimit të pagesave Paysera për përpunimin më të përshtatshëm të pagesave që përdoret nga shumica e klientëve tanë të biznesit. 

#

Biletat Paysera - një sistem vetë-shërbimi në internet i biletave si për festivale të mëdha ashtu edhe për ngjarje apo seminare private.

Shpërndani biletat për ngjarjet FALAS, krijoni dhe menaxhoni vetë ngjarjet dhe ofroni klientëve tuaj mundësinë të paguajnë shpejt dhe me lehtësi pa tarifa shtesë!

#

Siguria e nivelit më të lartëSiguria është përparësia më e lartë për Paysera. Ne gjithmonë përpiqemi të përdorim softuerin, teknologjitë dhe sistemet e monitorimit që plotësojnë standardet më të larta, duke siguruar kështu mbrojtjen e parave, të dhënave dhe transfereve tuaja - 24/7.