Iš įvairių šalių siunčiamės kompiuterinę ir praėjimo kontrolės įrangą. Kadangi mums aktualūs tarptautiniai pinigų pervedimai – itin svarbu, kad jie būtų atliekami greitai, saugiai ir pigiai. Su „Paysera“ pinigus savo sąskaitoje visada galime konvertuoti tuo metu palankiausiu kursu. Pasitikime mokėjimų sistema, nes ją plėtojanti UAB „Paysera LT“ yra licencijuota Lietuvos banko elektroninių pinigų įstaiga, be to, banko duomenimis – tarptautiniai pervedimai čia pigiausi Lietuvoje.

Lukas Radvilavičius, UAB „nSoft“ direktorius

Pradėję naudotis „Paysera” tarptautinių pavedimų paslauga, pervedimo ir pinigų administravimo išlaidoms per mėnesį sutaupome apie 700 €. Būdamas vadovas, savo „Paysera” mobiliojoje programėlėje bet kada galiu matyti bet kurio iš mūsų biurų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje pinigų srautus – pasiekėme didesnį skaidrumą, todėl darau taiklesnius sprendimus. Ačiū ir už puikų aptarnavimą, visada jaučiame, kad esame Jums svarbūs. Taip ir toliau!

Mindaugas Kazlauskas, UAB „Synergium“ įkūrėjas ir generalinis direktorius

Paysera Tickets sistema pradėjome naudotis praėjusiais metais ir esame labai patenkinti. Itin greita Paysera darbuotojų reakcija, lankstus požiūris į kiekvieną klientą ir ženkliai sumažėjusios bilietų platinimo išlaidos užtikrina, kad artėjant renginiui turime vienu galvos skausmu mažiau ir visą dėmesį galime skirti idėjų įgyvendinimui. Ačiū!

Ieva Dirvonskaitė, UAB „Login conferences" vadovė

Su „Paysera“ sėkmingai bendradarbiaujame jau keletą metų. Įmonės valdoma mokėjimų sistema ir patogiomis jos funkcijomis džiaugiamės tiek mes patys, tiek mūsų klientai, kurie gali greičiau ir paprasčiau atsiskaityti už įvairias Lietuvos oro uostų teikiamas paslaugas.

Justinas Stepšys, VĮ „Vilniaus oro uostas“ Komercijos departamento Neaviacinių paslaugų skyriaus vadovas 

Dirbant su klientais iš užsienio Paysera sistema čia tampa nepakeičiama - piniginių pervedimų greitis ir kainos pateisino visus lūkesčius. Rekomenduojame visiems ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Tomas Šileikis, MB „Admix“ vadovas

Paysera padėjo mums pereiti iš akmens į modernų amžių. Dėka patogaus ir automatizuoto pinigų ir registracijos valdymo, galime koncentruotis į savo tiesioginės veiklos tobulinimą. Klientai irgi pajuto "Paysera" efektą - faktiškai neliko nusiskundimų dėl registracijos patvirtinimo, nes jis įvyksta beveik iš karto.

Vytenis Benetis, asociacijos „Vilnius Challenge“ direktorius

Mes dirbame verslas-verslui sektoriuje ir, kaip įprasta, finansines operacijas darydavome banko pavedimais. Pradėjus naudoti sprendimus, kuriuos siūlo Paysera, pamatėme pažangą, panašią i tokią, kurią jautėme perėję nuo fizinių operacijų bankuose į elektroninę bankininkystę. Labai šaunu, kad yra tokios paslaugos. Tikiuosi, kad jos prigis ir todėl visi galėsime daugiau laiko skirti savo tiesioginei veiklai.

Rolandas Valaitis, UAB „Emovents" direktorius 

„Paysera” paslaugas pasirinkome jau žinodami, kokios naudos ir patogumo galime tikėtis. Per šią sistemą registruojame didžiausio Lietuvoje jaunimo krepšinio turnyro „Sprite” talentų kova” dalyvius, tarptautinių krepšinio įgūdžių tobulinimo stovyklų dalyvius. Oficiali Lietuvos krepšinio federacijos atributikos parduotuvė taip pat naudoja Paysera įmokų surinkimo būdus. Sistemos lankstumu ir patogumu dar labiau įsitikinome, kai, naudodamiesi „Paysera Tickets”, platinome bilietus į 2015 m. Europos šešiolikmečių vaikinų krepšinio čempionatą Kaune - išvengdami didžiulių bilietų platintojų imamų procentų ir iškart matydami įplaukas. 

Rytis Sabas, Lietuvos krepšinio federacijos Ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovas 

Su Paysera bendradarbiaujame ilgus metus ir nė karto nesame suabejoję teikiamų paslaugų kokybe. Patogi pavedimų sistema leidžia greitai gauti pinigus į sąskaitą, lengvai sekti pardavimus, paprastai atlikti grąžinimus. Rekomenduojame Payserą kaip greitai reaguojantį, savo darbą išmanantį ir patikimą partnerį įvairių projektų metu.“ 

Darius Mikulis, VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius, Danske Bank Vilniaus maratono organizatorius

2015 metų pradžioje Lietuvos marketingo asociacija sukūrė registracijos į LiMA renginius informacinę sistemą. Labai pasiteisino integracija su Paysera – vartotojai, kurie renginio dalyvio mokestį moka asmeniškai (ne įmonės), daugeliu atveju naudojasi Paysera. Jiems tai labai patrauklu, kadangi mokėjimai atliekami patogiai, kelių mygtukų paspaudimu. Ypač tai didelė pagalba LiMA administracijai – gauti apmokėjimai automatiškai užskaitomi, kas sąlygoja mažiau administracinio rankiniu būdu atliekamo darbo.
Naudodami Paysera savo klientus galime aptarnauti operatyviau – mokėjimai įskaitomi iškart, tą pačią sekundę, kai jie atliekami. Integracija su Paysera Lietuvos marketingo asociacijai leidžia pasiekti aukštesnę klientų aptarnavimo kokybę. 


Gintautas Kučas, Lietuvos Marketingo asociacijos „LIMA“ direktorius 

Atsisakyti Paypal ir pereiti prie Paysera buvo geriausias sprendimas versle. Aš linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir jeigu ateis sunkūs laikai, aš pasiruošęs kiekvieną mėnesį skirti visą dieną savanoriauti pas Jus. Ačiū Jums!

Evgene Glebov, „APM Agentuur LT“ vadovas

MAMŲ MUGĖ – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė nuo 2012 m. vyksta 2-3 kartus per metus. Nuo 2013 m. prasidėjo išmanusis mamų mugės bendradarbiavimas su Paysera, be kurio dabar mugė nebeįsivaizduojama.
Kiekviena mugės dalyvė turi savo sąskaitą Payseroje, per kurią sumoka dalyvio mokestį, o po mugės į ją pervedami pinigai už parduotas prekes. Atviros mugės pirmas tris valandas visi lankytojai gali patekti į mugę su bilietais, kuriuos taip pat efektyviai ir patikimai generuoja Paysera.
Pati didžiausia pagalba Mamų mugei yra Paysera sugeneruojamas failas, kurio pagalba vienu metu visoms dalyvėms pervedami pinigai. Mamų mugė dėkinga Paysera už sklandų įmokų surinkimą ir atsiskaitymą. Viskas vyksta be trukdžių, patikimai ir greitai. Visos Paysera paslaugos duoda Mamų mugei didelę pridėtinę vertę. 
Dėkojame Payserai už saugų, efektyvų ir patikimą bendradarbiavimą, kuris didele dalimi prisideda prie Mamų mugės sėkmės.


Jurga Barbora Jauniškienė, „Mamų mugė“ vadovė

Esame atsidavę savo verslui ir jo plėtrai, tad džiaugiamės galėdami dirbti su panašia į mus kompanija – Paysera. Jūsų lankstumas, patikimumas ir aptarnavimo kokybė leidžia būti visiškai ramiems dėl mokėjimų už skrydžius. Smagu, kad lietuviškos paslaugos konkuruoja tarptautinėje rinkoje! Sėkmės

Mindaugas Savickas, „Small Planet airlines“ marketingo vadovas 

Vertiname Paysera kaip patikimą ir stabilų mokėjimų partnerį nuo 2013 metų. Paysera žavimės dėl tiksliai ir laiku atliekamo darbo, visuomet esame tikri, kad mokėjimai vykdomi kokybiškai ir patikimai. Malonu bendradarbiauti.  

Daria Bystrykh, „Xsolla“, Verslo klientų vadybininkė

Vystydami elektroninių parduotuvių nuomos platformą verskis.lt nuo pat 2008 metų įsitikinome, jog „Paysera LT“ teikiama nauda el. parduotuvėms yra milžiniška – sutaupo daug laiko, o pinigus klientas gali priimti iš visų Lietuvos bankų, kreditinių kortelių bei kitų įmokų priėmimo kanalų. Per 8 bendradarbiavimo metus virš 700 mūsų el.parduotuves susikūrusių klientų „Paysera LT“ klientais ir neteko girdėti nei vieno blogo atsiliepimo! Būtent todėl ir dirbame su „Paysera LT“ įmonę ir ją rekomenduojame kitiems.

Vitalijus Dubietis, UAB „Evispa“ direktorius
Paysera siūlomas geriausias valiutos keitimo kursas rinkoje bei pervedimų greitis lėmė mūsų pasirinkimą dirbti su Paysera. Elektroninėje prekyboje greitis yra vienas esminių elementų, tad atlikdami tarptautinius pervedimus už prekes tiekėjams per Paysera sistemą mes taupome laiką ir pinigus. O mūsų klientai džiaugiasi dar vienu greitu ir patogiu būdu įsigyti prekes.

Dainius Liulys, UAB „Pigu.lt“ generalinis direktorius.
Naudojame Paysera apie 4 metus. Paysera padėjo mums pakeisti rinkos taisykles, nes pinigus Lietuvoje galime rinkti labai paprastai – viskas 100 % automatizuota su API pagalba. Gauname mokėjimus iš 100 šalių naudodami skirtingus Paysera metodus ir partnerius. Lietuvoje reikalingas bent 1 bankas orientuotas į patogumą vartotojui, augantis kartu su vartotoju, ir malonu, kad jis yra. Draugiška mokėjimų įstaiga, kur įmonės klausimai sprendžiami akimirksniu ir neišeinant iš ofiso.

Filip Borcov, „B1.lt“ vadovas
Paysera sistema naudojamės nuo pat mūsų veiklos pradžios, t.y. 2009 metų. Esame patenkinti paslaugų universalumu bei labai gerais tarptautinių pervedimų įkainiais. Didelė dalis mūsų tiekėjų iš Lietuvos turi Paysera sąskaitas ir pervedimai jiems mums nieko nekainuoja - pigu ir greita.

Evaldas Jaruševičius, UAB „Famille“ direktorius