Fizinių prekybos vietų savininkams

Tapkite mūsų agentu ir leiskite savo ir mūsų klientams atlikti grynųjų pinigų ir pervedimų operacijas jūsų prekybos vietoje. Mes suteiksime jums reikalingas darbo priemones ir mokėsime priklausančius komisinius.

Sėkmingiems verslininkams
(Franšizės gavėjams)

Niekas geriau už jus nežino jūsų šalies rinkos aktualijų ir ypatumų. Tik sėkmingi savo šalies verslininkai gali pamatyti realias Paysera teikiamų paslaugų perspektyvas. Jeigu esate vienas iš tokių verslininkų, kuris nestokoja entuziazmo, patirties, sėkmės ir galimybės investuoti - susisiekite su mumis ir būkite tas vienintelis savo šalyje pirmosios pasaulyje mokėjimo paslaugų verslo franšizės gavėjas.

Bankams ir mokėjimų sistemoms

Nuolatos ieškome partnerių įmokų surinkimo už prekes ar paslaugas srityje. Suteikite galimybę mūsų klientams atsiskaityti el. parduotuvėse per jūsų banką ar mokėjimo sistemą.
 

Programinės įrangos kūrėjams

Tapkite mūsų partneriu, įvertinkite Paysera privalumus ir rekomenduokite įsidiegti Paysera Checkout savo klientams el. parduotuvėse. Už pelningus klientus tikrai neliksime skolingi.

Turite verslo idėją arba pasiūlymą?

Jei turite verslo idėją ar pasiūlymą, susijusi su bet kokio tipo mokėjimais, susisiekite su mumis. Su malonumu apsvarstysime galimybes padėti ar prisidėti.
 

Norite įdiegti mokėjimų sprendimus savo projekte?

Atsiskaitymas el. parduotuvėje, SMS mokėjimai, mokėjimai mobiliose ir fizinėse prekybos vietose, bilietų platinimo sistema.
Visi sprendimai verslui vienoje vietoje.Sužinokite daugiau: