Fizinių prekybos vietų savininkams

Tapkite mūsų agentu ir leiskite savo ir mūsų klientams atlikti grynųjų pinigų ir pervedimų operacijas jūsų prekybos vietose. Mes suteiksime jums reikalingas darbo priemones, todėl galėsite lengvai padidinti savo pajamas iš papildomų paslaugų.

Sėkmingiems verslininkams

Niekas geriau už jus nežino jūsų šalies rinkos aktualijų ir ypatumų. Sėkmingi savo šalies verslininkai gali pamatyti realias Paysera teikiamų paslaugų perspektyvas. Jeigu esate vienas iš tokių verslininkų, kuris nestokoja entuziazmo, patirties, sėkmės ir galimybės investuoti – kviečiame tapti Paysera tinklo dalimi ir pradėti Fintech verslą savo šalyje.

Bankams ir mokėjimų sistemoms

Nuolatos ieškome partnerių įmokų surinkimo už prekes ar paslaugas srityje. Suteikite galimybę mūsų klientams atsiskaityti el. parduotuvėse per jūsų banką ar mokėjimo sistemą.

Programinės įrangos kūrėjams

Tapkite mūsų partneriu, įvertinkite Paysera privalumus ir rekomenduokite įsidiegti Paysera Checkout savo klientams el. parduotuvėse. Nuo pelną nešančių klientų pajamų mokėsime komisinį.

Turite verslo idėją arba pasiūlymą?

Jei turite verslo idėją ar pasiūlymą, susijusi su bet kokio tipo mokėjimais, susisiekite su mumis. Su malonumu apsvarstysime galimybes padėti ar prisidėti.

Norite įdiegti mokėjimų sprendimus savo projekte?

Atsiskaitymas el. parduotuvėje, SMS mokėjimai, mokėjimai mobiliose ir fizinėse prekybos vietose, bilietų platinimo sistema.
Visi sprendimai verslui vienoje vietoje.Sužinokite daugiau:
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#