Paysera – pirmoji licencijuota elektroninių pinigų įstaiga LietuvojeIšduota speciali elektroninių pinigų įstaigos licencija

Nuo 2012 m. Paysera yra licencijuota el. pinigų įstaiga, kuri turi teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu visose Europos Sąjungos šalyse. Elektroninių pinigų įstaigos licenciją išdavė Lietuvos Bankas.

Pinigai yra saugūs

Visos lėšos, kurias pervedate į Paysera sąskaitas, yra atskirtos nuo įmonės nuosavų lėšų ir nėra naudojamos įmonės reikmėms, skolinamos ar investuojamos. Visi pinigai laikomi tik patikimose Europos Sąjungos kredito įstaigose.

Lietuvos banko priežiūra

Įstaiga yra periodiškai tikrinama ir audituojama Lietuvos Respublikos centrinio banko. Jis užtikrina skaidrią ir nepriekaištingą veiklą bei finansinių rodiklių siekimą. Oficialus Lietuvos banko tinklalapis: www.lb.lt.

Kas yra elektroninių pinigų įstaiga 

Kas yra mokėjimo įstaigos?

 

Kas yra elektroninių pinigų įstaigos?

Tarptautinis PCI DSS saugumo sertifikatasPCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikatas – tai tarptautinis saugumo technologijų ir procesų standartas. Šis saugumo standartas reglamentuoja reikalavimus bendrovėms priimančioms atsiskaitymus kortelėmis ir tvarkančioms klientų duomenis. Sertifikatas patvirtina, kad Paysera atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Paysera sistemoje įdiegtas aukščiausias – 1 lygio standartas, skirtas saugiai atlikti daugiau nei 6 mln. operacijų kortelėmis per metus.

Procesų ir duomenų saugumasKlientų duomenų saugumas

Paysera registruota Valstybinės Asmens Duomenų Apsaugos Inspekcijos registre www.ada.lt (registracijos kodas P3127). Klientų duomenys yra tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų bei šių Privatumo politikos nuostatų.

Stebėjimas visą parą

Paysera naudoja daug įvairių sistemų, kurios padeda stebėti tiek pačios sistemos veikimą, tiek klientų atliekamas operacijas.

Duomenys yra šifruojami

Kliento bendravimo kanalas su Paysera sistema yra šifruojamas, kad niekas negalėtų perimti perduodamų duomenų.

Periodinis skenavimas ir auditas

Periodiškai, Paysera sistema yra skenuojama pažangiausiomis priemonėmis, o tai pat išorinių saugumo specialistų pagalba yra tikrinamas naudojamas programinis kodas.

Saugus prisijungimas prie sistemos

Jungiantis prie Paysera, įsitikinkite, jog esate įvedę teisingą adresą su vienu iš www.paysera.* domenų. Paysera puslapyje naudojamas saugumo sertifikatas išduotas Paysera LTD. Daugiau saugumą įrodančių kriterijų ir patarimų rasite čia.

Galimybė nustatyti papildomas saugumo priemones

Jūs ir patys galite prisidėti prie didesnio paskyros saugumo. Lengvai galite nusistatyti net kelias saugumo priemones prisijungimui prie sistemos ar pervedimų atlikimui.

Kliento identifikacija

Norėdama užtikrinti klientų pinigų saugumą ir užkirsti kelią nusikalstamai veiklai, Paysera taiko principą „Pažink savo klientą“ (angl. Know your customer, KYC). Pirmiausia, tai prašymas klientams pateikti savo asmeninius duomenis, atsakyti į su jų finansinėmis operacijomis susijusius klausimus, tuomet – kliento stebėjimas ir analizė, o esant įtarimui, atitinkamų veiksmų ėmimasis.

Atitinka Visa saugumo reikalavimus

Visa mokėjimų kortelė atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Kortelė apsaugota „3D Secure“ (Verified by Visa) technologija, kurios dėka apsipirkimai internetu tampa dar saugesni.
Paysera kūrėjų komanda nuolat dirba, kad užtikrintų klientų informacijos saugumą. Taip pat mes suprantame svarbų vaidmenį, kurį atlieka saugumo tyrinėtojai ir mūsų vartotojų bendruomenė, padėdama saugoti klientų duomenis. Jei pastebėjote svetainės ar produkto pažeidžiamumą, dalyvaukite Saugumo spragų pranešimo programoje ir informuokite mus apie spragas.