Stebėjimas visą parą

Paysera naudoja daug įvairių sistemų, kurios padeda stebėti tiek pačios sistemos veikimą, tiek klientų atliekamas operacijas.

Duomenys yra šifruojami

Kliento bendravimo kanalas su Paysera sistema yra šifruojami, kad niekas negalėtų perimti perduodamų duomenų. Kliento prisijungimo ir kiti duomenys yra saugomi atskirai nuo Paysera sistemos.

Periodinis skenavimas ir auditas

Periodiškai, Paysera sistema yra skenuojama pažangiausiomis priemonėmis, o tai pat išorinių saugumo specialistų pagalba yra tikrinamas naudojamas programinis kodas.

Galimybė nustatyti papildomas saugumo priemones

Jūs ir patys galite prisidėti prie didesnio paskyros saugumo. Lengvai galite nusistatyti net kelias saugumo priemones prisijungimui prie sistemos ar pervedimų atlikimui.

Pirkėjo identifikacija

Perkant „Verified by VISA“ saugumo ženklu pažymėtose el. parduotuvėse, kiekvienas pirkimas internetu patvirtinamas papildomai. Taip identifikuojamas pirkėjas ir patvirtinama, kad jis tikrai gali naudotis mokėjimo kortele.

Atitinka VISA saugumo reikalavimus

Paysera VISA mokėjimų kortelė atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Kortelė apsaugota „3-D Secure“ (Verified by VISA) technologija, kurios dėka apsipirkimai internetu tampa dar saugesni.

Licencijuota elektroninių pinigų įstaigaIšduota speciali elektroninių pinigų įstaigos licencija

Nuo 2012 m. Paysera yra licencijuota el. pinigų įstaiga, kuri turi teisę vykdyti veiklą, susijusią su el. pinigų leidimu ir mokėjimo paslaugų teikimu visose Europos Sąjungos šalyse.

Pinigai yra saugūs

Visos lėšos, kurias pervedate į Paysera sąskaitas, yra atskirtos nuo įmonės nuosavų lėšų ir nėra naudojamos įmonės reikmėms, skolinamos ar investuojamos. Visi pinigai laikomi tik patikimose Europos Sąjungos kredito įstaigose.

Lietuvos banko priežiūra

Įstaiga yra periodiškai tikrinama ir audituojama Lietuvos Respublikos centrinio banko. Jis užtikrina skaidrią ir nepriekaištingą veiklą bei finansinių rodiklių siekimą.

Tarptautinis PCI DSS saugumo sertifikatasPCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikatas – tai tarptautinis saugumo technologijų ir procesų standartas. Šis saugumo standartas reglamentuoja reikalavimus bendrovėms priimančioms atsiskaitymus kortelėmis ir tvarkančioms klientų duomenis. Sertifikatas patvirtina, kad Paysera atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Paysera sistemoje įdiegtas aukščiausias – 1 lygio standartas, skirtas saugiai atlikti daugiau nei 6 mln. operacijų kortelėmis per metus.

Kas yra elektroninių pinigų įstaigaKas yra mokėjimo įstaigos?

Kas yra elektroninių pinigų įstaigos?

Mūsų serverių statistika