Paysera POS virtuali kasa

Virtuali kasos sistema, kuriai nereikia papildomos įrangos – užtenka jūsų kompiuterio ir kortelių skaitytuvo.

Viena platforma, su kuria priimsite mokėjimus, išduosite VMI sertifikuotą fiskalinį kvitą, seksite pardavimus bei prekių likučius realiu laiku.

Moderni ir lanksti platforma, patenkinanti mažų bei vidutinių įmonių poreikius.

Susisiekti
Verslui be nereikalingų kilogramų
icon_1
Nuo 20 EUR/mėn.
icon_2

Pradėkite naudotis per 2-3 dienas

#
Pritaikytas ir savitarnos kasoms
icon_3
Reikalingas interneto ryšys

Fiscal check alone or being printed from cash register

Tik 1 sprendimas, ∞ pardavimų!

Kasos uždarymas dienos pabaigoje kelia stresą? Rinkitės mūsų virtualią kasą ir įsitikinkite, jog apskaita gali būti maloni, o prekystalis – tvarkingas be daug sveriančių kasos aparatų. Pralenkite laiką – jau dabar teikite fiskalinius kasos duomenis į VMI i.EKA posistemį, nelaukdami 2025 m. gegužės 1 d. pokyčių.

Populiariausias
Bazinis planas
Išmanus
20 EUR + PVM

/mėn.

i.EKA virtualios fiskalizacijos integracija

Pardavimų kasos atvaizdavimo pasirinkimas

Produktų / paslaugų kūrimas ir redagavimas

Užsakymų valdymas ir redagavimas

Grąžinimų funkcionalumas

Integracija su kortelių terminalais (Verifone)

Užsakymų istorijos peržiūra ir grąžinimai

Standartinis planas
Išmanus +
35 EUR + PVM

/mėn.

Visi „Išmanus“ plano funkcionalumai

+

Nuolaidų funkcionalumas

Klientų, grupių ir lojalumo funkcionalumas

Sąskaitų faktūrų funkcionalumas

Prekių likučių sekimas ir valdymas realiu laiku

Išplėstinis planas
Viskas įskaičiuota
55 EUR + PVM

/mėn.

 Visi „Išmanus+“ plano funkcionalumai

+

Integracija su papildomomis trečiųjų šalių sistemomis

API prieiga

Pardavimų ataskaitų funkcionalumas

Virtuali kasa veikia su Verifone kortelių terminalu, kurio nuoma prasideda nuo 13 EUR/mėn.

Papildomo kasos taško kainodara

Kaina: 20 EUR/mėn.
Papildomas kasos taškas suteikia galimybę valdyti kelias prekybos vietas naudojant tą pačią sistemą ir nesukeliant nesklandumų paleidimo metu.

Lengvai valdykite užsakymus ir peržiūrėkite jų istoriją

Užsakytas prekes įkelkite į kasos sistemą, stebėkite užsakymo istoriją ir statusą.

#
#

Akimirksniu siųskite fiskalinius duomenis į i.EKA

Sistema atitinka visus Valstybinės mokesčių inspekcijos ir Lietuvos metrologijos inspekcijos reikalavimus.


Keli paspaudimai, ir visa prekybos grandinė – jūsų ekrane

Išlaisvinkite prekystalį nuo atgyvenusių kasos aparatų
Didinkite pardavimus, o ne kilogramus ant prekystalio. Mūsų kasa – virtuali, todėl jai užtenka jūsų kompiuterio ir kortelių skaitytuvo.

Sekite pardavimus ir likučius sandėlyje
Tiksliai žinokite, kiek prekės vienetų pardavėte, ir stebėkite prekių likučius sandėlyje realiu laiku.

Įveskite nuolaidas ir skatinkite klientų lojalumą
Pirkėjas švenčia gimtadienį? Greitai ir paprastai pasiūlykite nuolaidą pirkiniui ir nudžiuginkite savo klientą.

Generuokite sąskaitas faktūras
Automatiškai išrašykite sąskaitas faktūras bei išankstines sąskaitas taupydami laiką ir išvengdami žmogiškųjų klaidų.

Greitai suraskite senus kvitus
Reikia patikrinti pirkėjo pateiktą kvitą? Vos keliais paspaudimais rasite ir lengvai peržiūrėsite senus kvitus bei jų duomenis.

Paprasti grąžinimai
Be jokio vargo grąžinkite pinigus pirkėjams bei atlikite nurašymus.

2025-ųjų metų laukti nereikia – fiskalinius duomenis į i.EKA teikite jau šiandien

Valstybei skaitmenizuojant kasos pajamų apskaitą, visi prekybininkai pradės teikti kasos kvitų duomenis į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) i.EKA posistemį, o popierinių kasos operacijų žurnalų neliks. 

Šis perėjimas vyksta palaipsniui. Pirmosios prie išmaniųjų kasos aparatų perėjo didžiausios apyvartos bendrovės. O visi prekybininkai fiskalinius duomenis į i.EKA turės teikti nuo 2025 m. gegužės 1 d.

Paysera siūloma virtuali kasa duomenis į i.EKA perduoda akimirksniu.

Plačiau apie i.EKA

stages_information Šaltinis: VMI

Kyla klausimų? Gaukite atsakymus iš pirmų lūpų!

Nr. 1

Paysera yra didžiausia Lietuvos elektroninių pinigų įstaiga pagal mokėjimo operacijas.

13 000+

Tiek prekybininkų, renkančių apmokėjimus už pirkinius, aptarnaujame.

1,07 mlrd. EUR

Tiek pirkėjai išleido mūsų aptarnaujamose e. parduotuvėse 2023 m.

11 mln.

Tiek pirkinių krepšelių pirkėjai apmokėjo 2023 m.

DUK

Pirkėjui pageidaujant apmokėjimą atlikti grynaisiais, jūs kasos skiltyje, kurią matysite savo kompiuterio ar planšetės naršyklėje, pasirinksite opciją grynais. Kortelių terminalas atspausdins fiskalinę operaciją patvirtinantį kvitą. Kvito atspausdinimas reiškia, kad duomenys apie fiskalinę operaciją akimirksniu pasiekė VMI i.EKA posistemį. Jeigu dėl pasibaigusio popieriaus kvitas nebuvo atspausdintas, galite būti tikri, kad duomenys vis tiek nukeliavo į i.EKA.

Taip, tikrai užteks. Mūsų sprendimas leidžia valdyti pardavimus naudojant tik mokėjimo kortelių terminalą ir kompiuterį arba planšetę.

Štai kaip tai veikia:

  • Prekių asortimento sukūrimas: per kompiuterį arba planšetę prisijungę prie savo pos.paysera.com paskyros, lengvai sukursite prekių / paslaugų asortimentą, nurodysite likučius.

  • Pardavimas: pirkėjo atsiskaitymo operacijas inicijuosite kompiuterio arba planšetės ekrane.

  • Atsiskaitymai ir kvitai: pirkėjui apmokėjus pirkinį, mokėjimo kortelių terminalas, kuris yra pririštas prie jūsų pos.paysera.com paskyros, automatiškai išsiųs kvito duomenis į VMI i.EKA posistemį ir atspausdins fiskalinę operaciją patvirtinantį kvitą.

  • Likučių sekimas: jūsų paskyroje pos.paysera.com prekių likučiai automatiškai atsinaujins po kiekvieno pardavimo, todėl visada žinosite, kiek prekių turite.

Mūsų virtualios kasos sprendimas yra patogus ir paprastas naudoti. Jums nereikės investuoti į brangią kasos įrangą – užteks turimų įrenginių.

Nebūtina. Atsiskaitymus už pirkinius galite surinkti į sąskaitą ir kitoje finansų įstaigoje.
Integracijos su kasos stalčiumi neturime, todėl mūsų klientai iš pirkėjų priimtus grynuosius pinigus paprastai laiko pinigų stalčiuose (be integracijos), seifuose ar kitose pinigams laikyti skirtose vietose.

Kasa yra virtuali, ją pasieksite per naršyklę. Tai sprendimas be daugybės laidų ir plombų, todėl virtualiai kasai specialaus įrengimo nereikia. Prisijungimo prie savitarnos pos.paysera.com duomenis jums atsiųsime el. paštu, o mokėjimo kortelių terminalą (irgi turintį naršyklę) kartu su specialiu lipduku atpažinimui tiekėjas pristatys per kurjerius tiesiai į jūsų pageidaujamą prekybos tašką.

Greitai pristatysime ir programėlę, kurią taip pat pasieksite mokėjimo kortelių terminale.

Norint pradėti dirbti su virtualia kasa, jums tereikės atlikti šiuos žingsnius:

  1. Prisijunkite prie VMI sistemos (https://ieka.vmi.lt/). Čia rasite skiltį, kurioje galėsite tvarkyti savo atsiskaitymo priemones.
  2. Priskirkite Paysera LT kaip atsiskaitymo priemonių (kasos) administratorių. Šis procesas yra greitas ir paprastas, užtruksite vos kelias minutes.

Kai tik atliksite šiuos veiksmus, mes sukursime ir pririšime jūsų kasą prie Paysera POS paskyros ir informuosime jus, kai tik galėsite pradėti dirbti su kasa.

Taip, kainas klientams galėsite rodyti bet kuriame savo pasirinktame įrenginyje ir naudoti šį įrenginį kaip kainoženklį bei vietą reklamai.

Šiuo metu, norint išsiųsti kvitą pirkėjui el. paštu, jį pirmiausiai reikia atspausdinti mokėjimo kortelių terminale. Pagal kasų reglamentą, šiuo metu tai privaloma.

Greitai klientas galės pasirinkti nespausdinti kvito, bet gauti jį el. paštu, arba nuskenuoti kainoženklyje kvito QR kodą ir atsisiųsti kvitą į savo išmanųjį įrenginį.

Mokėjimo kortelių terminalą be Paysera POS kasos sistemos galite įsigyti tiesiogiai iš terminalų tiekėjų. Tačiau vien tik terminalas neatstos kasos sistemos, kuri privaloma beveik kiekvienam verslui, priimančiam atsiskaitymus kortele.

Šiuo metu Paysera POS kasos sistemai veikti su visais integruotais funkcionalumais reikalingas mokėjimo kortelių terminalas, leidžiantis priimti atsiskaitymus kortelėmis ir grynaisiais bei leidžiantis atspausdinanti fiskalinę operaciją patvirtinantį kvitą. Ateityje ketiname pasiūlyti daugiau alternatyvų – savo atsiskaitymo įrenginius arba technologinius atsiskaitymo sprendimus.

Skaitmenizacija paliečia vis daugiau sričių, tarp jų ir kasos pajamų deklaravimą. Skaitmenizuojant kasos pajamų apskaitą, visos Lietuvos įmonės nuo 2025 m. gegužės 1 d. kasos kvitų duomenis automatiškai teiks į VMI posistemį – i.EKA.

Toks pokytis suteikia daug naudos:

  1. Paprastesnė apskaita: nebelieka popierinių kasos žurnalų, visus procesus galima valdyti elektroniniu būdu. Tai palengvina kasos uždarymą dienos pabaigoje ir supaprastina pardavimų valdymą ir apskaitą.
  2. Sąžiningesnė konkurencija: skaitmenizacija padeda užtikrinti, kad visi verslai veiktų sąžiningai ir skaidriai mokėtų mokesčius.
  3. Patogumas pirkėjams: VMI sukūrė galimybę pirkėjui realiu laiku https://kvitas.vmi.lt/ savitarnoje pasitikrinti, ar už paslaugą / prekę sumokėti pinigai yra teisingai apskaityti ir mokesčiai bus sumokėti. Tai suteikia papildomo saugumo ir skaidrumo.

Ankstesni kasų sprendimai neturi galimybės užtikrinti šių privalumų, todėl yra būtinas perėjimas prie inovatyvių sprendimų.

Galite rinktis mokėjimo kortelių terminalą, kuris atspaudins fiskalinę operaciją patvirtinantį kvitą. Duomenys pasieks VMI i.EKA posistemį, taigi atliksite operaciją pagal visus mokesčių deklaravimo reikalavimus.

Be to, inicijuoti atsiskaitymus bei peržiūrėti ir valdyti visus savo užsakymus galėsite savitarnoje pos.paysera.com.

Šiuo metu turime integracijas su B1, Optimum. Ateityje pasiūlysime ir daugiau integracijų su trečiosiomis šalimis bei atvirą API.

Pačių įrenginių registruoti nereikės. Paysera POS turi daugybę deklaruotų mobiliųjų įrenginių ir kompiuterių, su kuriais gali veikti mūsų sprendimas. Jums teliks tinklapyje https://ieka.vmi.lt/ priskirti Paysera LT kaip atsiskaitymo priemonių (kasų) administratorių. Tai užtruks vos kelias minutes.

Kasos sistemą galite pasiekti iš bet kurio įrenginio, turinčio naršyklę. Taigi, ir per išmanųjį telefoną. Tačiau vartotojo patirtis geresnė virtualia kasa naudojantis mokėjimo kortelių terminale, planšetėje arba kompiuteryje. Ateityje planuojame pasiūlyti galimybę naudotis sistema ir išmaniuosiuose telefonuose.
Mes prekių skenerių neparduodame, tačiau mūsų sprendimas gali būti naudojamas prekių krepšeliui surinkti naudojant jūsų pasirinktą prekių skenerį. Nenorime savo klientų įpareigoti naudoti vieną specializuotą įrangą, todėl paliekame galimybę jums pasirinkti pagal savo poreikius, taip sutaupant pinigų savo verslo vystymui.
Taip, mūsų kasos sistema yra patvirtinta Valstybinėje mokesčių inspekcijoje bei deklaruota (sertifikuota) Lietuvos metrologijos inspekcijos. Sistema jau dabar siunčia fiskalinius duomenis į i.EKA posistemį.
Ne, užtenka jūsų įrenginio su naršykle (Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Mozilla Firefox ir kt.).
Pirmą mėnesį visuomet suteikiame klientui pilną planą, „Viskas įskaičiuota”, kad galėtume geriau suprasti jūsų poreikius ir užtikrinti, jog mūsų sistema atitinka visus jūsų lūkesčius.
Taip, galėsite. Mūsų virtuali kasa veikia ir Verifone kortelių terminale, kuris veikia kaip kvitų spausdintuvas. Todėl pirkėjui atsiskaitant grynaisiais, terminalo ekrane reikia pasirinkti atsiskaitymą grynaisiais, ir terminalas atspausdins kvitą klientui.
Verifone surenka pirkėjų apmokėjimus į savo sąskaitas ir perveda juos klientui tą pačią arba kitą dieną. Kiekvieną operaciją galite matyti prisijungę prie Verifone portalo. Kai lėšos pasieks jūsų sąskaitą, visos operacijos bus sujungtos vienoje vietoje.