Rekomenduokite ir užsidirbkite

Dėl techninių pakeitimų, nuo 2020 metų gegužės 18 dienos rekomendacijų programa laikinai neveikia. Už anksčiau pakviestus naudotojus atlygis ir toliau bus mokamas, bet naujų klientų pakviesti galimybės laikinai nėra.

Premijos dydis ir išmokėjimas

Dalyvaudami rekomendacijų programoje, jūs galite užsidirbti net 10 proc. nuo kiekvieno atvesto kliento, mums atnešto pelno. Atlygis išmokamas į jūsų Paysera sąskaitą jūsų pagrindine valiuta, kito kalendorinio mėnesio 10 dieną. Vos gavę rekomendacijų programos uždarbį, juo galite disponuoti iškart!

Kas gali dalyvauti programoje

Programoje gali dalyvauti tiek verslo, tiek privatūs Paysera klientai, kurie yra aktyvavę rekomendacijų programą savo paskyros nustatymuose. Dalyvavimas rekomendacijų programoje yra nemokamas ir neterminuotas. Norint dalyvauti programoje ir užsidirbti, registruokitės, užsisakykite paslaugą ir dalinkitės savo unikalia nuoroda su kitais.

Kaip pritraukti daugiau naudotojų

Galvojate kaip pritraukti daugiau naudotojų ir paskatinti juos prisijungti? Papasakokite draugams apie Paysera privalumus ir teikiamas paslaugas. Dalinkitės savo patirtimi ir unikalia registracijos nuoroda socialiniuose tinkluose, forumuose ar pan. Specialiai jums parengėme reklaminius skydelius, kuriuos galite naudoti savo svetainėje, socialiniuose tinkluose.

Nuo ko pradėti?#
Registruokitės ar prisijunkite prie Paysera
#
Aktyvuokite rekomendacijų programą
#
Rekomenduokite Paysera dalindamiesi unikalia nuoroda