Naudokite Apple Pay su Visa

Naudokitės visais Visa kortelės privalumais, mokėdami per Apple Pay. Tai greitas, paprastas, saugus ir privatus mokėjimo būdas, kurį visada rasite po ranka.

Pridėję Visa kortelę į Apple Pay, galėsite iškarto atlikti mokėjimus su savo iPhone ar Apple Watch.

Mokėti su Apple Pay galite visose šiuo simboliu pažymėtose vietose:

Bekontakčiai mokėjimai
Apple Pay
Apple pay su Visa kortele

Greiti, lengvi ir saugūs mokėjimai

#

Greita

Visa kortelės susiejimas su Apple Pay užtruks vos minutę, o sumokėti galėsite akimirksniu.

#

Patogu

Mokėjimų patvirtinimas yra bekontaktis ir nereikalauja jokių papildomų pastangų, kadangi atliekamas pasitelkiant biometrinį Touch ID ar Face ID autentifikavimą.

#

Saugu

Visas jūsų kortelės numeris niekada nebus saugomas jūsų įrenginyje ar Apple serveriuose, jo taip pat negali matyti pardavėjai.

Kaip pridėti Visa kortelę į Apple Pay?

Susieti kortelę su Apple Pay yra paprasta. Žemiau aprašėme žingsnius, kaip galite tai padaryti.

Per Paysera mobiliąją programėlę:

Atsidarykite programėlę, pasirinkite „Kortelės“ ir prie kortelių, kurios dar nesusietos su Apple Pay, pamatysite mygtuką „Pridėti į Wallet“.

Jei savo iPhone telefone neturite Paysera mobiliosios programėlės, parsisiųskite ją nemokamai iš App Store.

Per Apple Wallet:


iPhone

Norėdami pridėti kortelę, savo iPhone atsidarykite Wallet programėlę ir paspauskite „+“.

Apple Watch

Atsidarykite Apple Watch programėlę savo iPhone ir pasirinkite „Wallet & Apple Pay“. Tada spustelėkite „Add Credit or Debit Card“.

iPad

Eikite į nustatymus, atsidarykite „Wallet & Apple Pay“ ir pasirinkite „Add Credit or Debit Card“.

MacBook Pro

Norėdami pridėti kortelę MacBook Pro įrenginyje su Touch ID funkcija, atsidarykite sistemos nustatymus, pasirinkite „Wallet & Apple Pay“ ir paspauskite „+“.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apple Pay yra paprastas, saugus būdas atsiskaityti parduotuvėse, mobiliosiose programėlėse ir internetinėse parduotuvėse su jūsų iPhone, Apple Watch ar kitais Apple įrenginiais.

Mokėkite internetu

Norėdami mokėti mobiliosiose programėlėse ir interneto svetainėse per Safari naršyklę, atsiskaitant su iPhone ir iPad pasirinkite Apple Pay ir atlikite mokėjimą naudodami Face ID arba Touch ID funkciją.

Jei norite atsiskaityti internetinėje parduotuvėje per Safari savo iMac, pasirinkite Apple Pay ir atlikite mokėjimą naudodami savo iPhone arba Apple Watch. MacBook Pro įrenginyje atsiskaitykite prilietę pirštu Touch ID jutiklį.

Mokėkite parduotuvėse

Norėdami atsiskaityti naudodami Face ID, dukart spustelėkite šoninį mygtuką, pažvelkite į ekraną, tuomet prilieskite savo iPhone įrenginiu kortelių skaitytuvą. Atsiskaitymui su Touch ID funkcija prilieskite savo išmaniuoju telefonu kortelių skaitytuvą, laikydami pirštą ant Touch ID jutiklio. Tvirtinant mokėjimą Apple Watch įrenginyje, dukart spustelėkite šoninį mygtuką ir prilieskite laikrodžiu skaitytuvą.

Žiūrėkite, kaip atsiskaityti parduotuvėse:Ne. Jūs galite pridėti savo kortelę į Wallet programėlę visiškai nemokamai. Mokėjimo operacijoms su Visa naudojant Apple Pay jokie komisiniai mokesčiai taip pat netaikomi. Tai tas pats, kaip atsiskaityti mokėjimo kortele.

Prisidėjus Visa kortelę prie Apple Pay, pirmas 10 dienų taikomas 50 EUR atsiskaitymo limitas. Vėliau, Apple Pay nenustato jokių limitų operacijoms, tačiau kai kurie pardavėjai gali taikyti savo ribojimus bekontakčiams mokėjimams. Tuo tarpu atsiskaitant internetu per mobiliąsias programėles ar Safari naršyklę jokie apribojimai Apple Pay operacijoms netaikomi.

Svarbu žinoti, kad atsiskaitant per Apple Pay su Visa galioja įprasti limitai operacijoms kortele.

Taip. Mokėjimai Apple Pay yra saugesni nei atsiskaitymai grynaisiais ar fizine kortele. Net jums pametus telefoną, niekas negalės juo pasinaudoti mokėjimui atlikti, nes tam būtina atlikti Touch ID ar Face ID autentifikaciją su jūsų unikaliais duomenimis.

Be to, jūsų kortelės numeris niekada nebus saugomas jūsų įrenginyje ir Apple serveriuose ar perduodamas pardavėjams.

Nepaisant to, visada saugokite savo išmaniuosius įrenginius ir Visa kortelę pametę, nedelsdami užblokuokite.

Jeigu jūsų išmanusis buvo pamestas ar pavogtas, užblokuokite jį su Find My iPhone funkcija. Telefoną galite apsaugoti sukurdami naują slaptažodį arba ištrindami savo asmeninius duomenis nuotoliniu būdu.
Be to, bet kada galite laikinai užblokuoti kortelę savo kompiuteryje arba paskambinę į mūsų klientų aptarnavimo centrą.

Pametę Visa kortelę, nedelsdami ją užblokuokite. Tai galite padaryti per Paysera mobiliąją programėlę, internetinę bankininkystę arba paskambinę į Paysera klientų aptarnavimo centrą.

Užblokavus kortelę, nebegalėsite naudoti jos su Apple Pay. Radę kortelę, atblokuokite ją ir mokėjimai su Apple Pay vėl bus pasiekiami.

Taip. Apple Pay galite naudoti visur, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.