Privalumai ir galimybėsSaugus apsipirkimas internetu

Paysera mokėjimo kortelė apsaugota „3D Secure“ technologija, kuri kortelės turėtojui suteikia nemokamą papildomą apsaugą, atsiskaitant elektroninėse parduotuvėse. „3D Secure“ padeda apsisaugoti nuo neteisėtų operacijų kortele, nes kiekvienas pirkimas internetu turi būti patvirtinamas papildomai.

Greitas atsiskaitymas parduotuvėse

Atsiskaitant nedidelėmis sumomis fizinėse prekybos vietose, kuriose yra kortelių skaitytuvai su NFC technologija, nebereikia įvesti PIN kodo, užtenka tik pridėti kortelę prie skaitytuvo.

Grynųjų pinigų operacijos ir valiutos

Pagrindinė kortelės valiuta – eurai, tačiau jūs turite galimybę atlikti mokėjimus ar išsigryninti pinigų ir kitomis valiutomis, pavyzdžiui USD, GBP ir kitomis. Pinigų išsiimti galima visuose bankomatuose, kurie aptarnauja VISA mokėjimo korteles. Norint išsiimti pinigų EUR valiuta, bankomatuose pasirinkite „Tęsti be konvertavimo“. Tokiu atveju išvengsite papildomų valiutos keitimo mokesčių. Išsigryninat pinigus ne eurais, taikomi papildomi valiutos konvertavimo mokesčiai.
Grynųjų pinigų operacijų kainas rasite čia.

Atskira IBAN sąskaita kortelei

Išduodant Paysera kortelę, yra atidaroma papildoma, tik atsiskaitymams kortele skirta, sąskaita. Ji atskirta nuo pagrindinės Paysera sąskaitos, todėl patogu kontroliuoti savo lėšas ir saugu joje laikyti tik mokėjimams kortele skirtą pinigų dalį.

Stebėkite išrašą ir pinigų likutį telefone

Su Paysera mobiliąja programėle stebėkite sąskaitos ir kortelės likutį bei išrašus. Atlikite pervedimus į bankus ar akimirksniu siųskite pinigus tarp Paysera sąskaitų visiškai nemokamai ir be apribojimų.

Mokėjimo kortelė jaunimui

Paysera suteikia specialų mokėjimo kortelės pasiūlymą jaunimui. Asmenims iki 20-ties metų Lietuvoje nėra taikomas kortelės išdavimo mokestis. Visus kortelės taikomus įkainius rasite čia.

Nuo ko pradėti?Atsidarykite Paysera sąskaitą
Atlikite identifikaciją
Prisijungus prie sistemos pasirinkite „Kortelių apžvalga” ir užsisakykite Paysera kortelę