Privalumai ir galimybėsNemokama sąskaita

Atsidarę nemokamą Paysera sąskaitą galėsite greitai ir lengvai vykdyti kasdienes finansines operacijas, nemokamai nusistatyti limitus, įgalioti kitus asmenis valdyti sąskaitą.

Nemokami pervedimai tarp Paysera naudotojų

Pervedimai tarp Paysera klientų yra nemokami. Tai paprasčiausias būdas pervesti pinigus, nes pakanka nurodyti gavėjo el. pašto adresą, mobilaus telefono numerį arba Paysera sąskaitos numerį ir pinigai pasiekia gavėją akimirksniu.

Valiutos kursai ir keitimas

Pasinaudokite itin palankiais kursais ir valiutos konvertavimą atlikite Paysera sąskaitoje. Sąskaitoje galite turėti pinigų skirtingomis valiutomis ir jomis pasinaudoti atliekant tarptautinius pervedimus arba atsiskaitant internetu.

Pervedimai visame pasaulyje

Pigūs pervedimai į jūsų šalies bankus ir tarptautines mokėjimų sistemas. Pervedimai į daugiau kaip 10 000 bankų, daugiau kaip 180 pasaulio šalių patraukliomis kainomis. Dažniausiai pinigai pasiekia gavėją per 30 minučių. Sužinokite daugiau tarptautinių pervedimų privalumų čia.

Atsiskaitymas interneto parduotuvėse

Daugiau kaip 15000 elektroninių parduotuvių, kuriose įdiegtas saugaus atsiskaitymo būdas Paysera Checkout. Pasirinkite šį atsiskaitymo būdą ir atsiskaitykite greitai bei patogiai.

Finansininkams

Perkelkite iš banko mokėjimų ruošinius vos per kelias minutes. Vykdykite automatizuotus sąrašinius pervedimus. Generuokite ataskaitas, eksportuokite duomenis buhalterinei apskaitai.

Momentiniai mokėjimai (SEPA Instant)

Paysera prisijungusi prie SEPA Instant, tad klientams suteikiama galimybė atlikti momentinius mokėjimus iki 15 000 EUR suma vos per kelias sekundes. Pervedimai vykdomi realiu metu, visą parą, kasdien (24/7/365) ir tai yra visiškai nemokama ir neribojama privatiems asmenims (verslui - 0,29 EUR).

Mokėjimo kortelė

Bekontaktė Paysera kortelė suteikia galimybę atsiskaityti visose elektroninėse ir fizinėse parduotuvėse, išsigryninti pinigų bankomatuose, kurie aptarnauja VISA korteles. Užsisakykite kortelę prisijungę prie savo paskyros.Sužinoti daugiau

Mokesčių mokėjimas

Nemokamai mokėkite Sodra, VMI įmokas, o už komunalines paslaugas, televiziją ir internetą atsiskaitykite nemokamai su daugiau nei 150 tiekėjų. Jūsų patogumui pateikiami mokėjimų šablonai, kuriais galite pasinaudoti iškart. Sužinokite daugiau apie mokesčių mokėjimą.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.

Paprasta ir patogu naudotisElektroninių pinigų sistema

Paysera elektroninių mokėjimų sistema pasiekiama visą parą ir iš bet kurios pasaulio vietos. Sąskaita gali būti atidaryta internetu ir yra visiškai nemokama.

Greita ir saugi prieiga

Peržiūrėti sąskaitos likutį ir atlikti paprastus veiksmus galite prisijungę su el. pašto adresu / telefono numeriu ir slaptažodžiu. Norėdami pasinaudoti platesnėmis sąskaitos galimybėmis, sistemoje reikės atlikti papildomą autentifikaciją saugiu ir Jums patogiu būdu.

Neribota pervedimo suma

Atlikę identifikaciją, galite savarankiškai nusistatyti norimus pervedimų limitus. Pasirinkę pageidaujamus limitus, galėsite vykdyti vietinius ir tarptautinius pervedimus bei atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetu neribotomis sumomis.

Pervedimai vykdomi kasdien

Skubūs pervedimai vykdomi 7 dienas per savaitę, nuo 8 iki 20 val. (UTC+3), o mokėjimo nurodymą galite pateikti visą parą. Pinigai gavėją pasiekia per 15-30 min. gavėjo banko darbo metu.

Jokio įskaitymo mokesčio

Gavus pinigų į Paysera sąskaitą iš bet kurio vietinio ar užsienio banko, įskaitymo mokestis dažniausiai netaikomas, o jeigu ir taikomas, tai toks, kurį nustato Paysera bankas-partneris.