Privalumai ir galimybėsNemokama sąskaita

Atsidarę nemokamą Paysera sąskaitą galėsite greitai ir lengvai vykdyti kasdienines finansines operacijas. Galėsite nemokamai nusistatyti limitus, įgalioti kitus asmenis valdyti sąskaitą.

Pervedimai visame pasaulyje

Pigiausi pervedimai į jūsų šalies bankus ir tarptautines Webmoney ir Payza sistemas. Pervedimai į daugiau nei 10 000 bankų daugiau nei 180 pasaulio šalyse už geriausią kainą, o pinigai dažniausiai pasiekia gavėją per 30 min.

Paysera VISA kortelė

Pasinaudokite galimybe sumokėti Paysera VISA kortele fizinėse ar elektroninėse parduotuvėse visame pasaulyje. Kortelė apsaugota „3-D Secure“ (Verified by VISA) technologija, kurios dėka apsipirkimai internetu tampa dar saugesni.
Sužinokite daugiau apie mokėjimo kortelę.

Valiutos kursai ir keitimas

Pasinaudokite palankiausiais kursais ir valiutos konvertavimą atlikite Paysera sąskaitoje. Sąskaitoje galite laikyti iki 32 skirtingų valiutų ir jomis pasinaudoti atliekant tarptautinius pervedimus arba atsiskaitant internetu.

Nemokami pervedimai tarp Paysera naudotojų

Pervedimai tarp Paysera klientų yra nemokami. Tai paprasčiausias būdas pervesti pinigus, nes pakanka nurodyti gavėjo el. pašto adresą, mobilaus telefono numerį arba Paysera sąskaitos numerį ir pinigai pasiekia gavėją per 1-2 min.

Atsiskaitymas interneto parduotuvėse

Daugiau nei 1000 elektroninių parduotuvių, kuriose įdiegtas saugaus atsiskaitymo būdas Paysera Checkout. Pasirinkite šį atsiskaitymo būdą ir atsiskaitykite greitai, o taip pat susigrąžinkite iki 1% pirkinio vertės.

Funkcijos finansininkams

Perkelkite iš banko mokėjimų ruošinius nemokamai vos per kelias minutes. Vykdykite automatizuotus sąrašinius pervedimus. Generuokite išsamias ataskaitas, eksportuokite duomenis buhalterinei apskaitai.

Įmokos ir mokesčiai

Be papildomo mokesčio mokėkite SoDra, VMI įmokas, o už komunalines paslaugas, televiziją ir internetą atsiskaitykite nemokamai su daugiau nei 150 tiekėjų. Jūsų patogumui pateikiami mokėjimų šablonai, kuriais galite pasinaudoti iškart.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Payseras prioritetas yra saugumas. Todėl, mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų apsaugą 24 val. per parą.

Paprasta ir patogu naudotisInternetinė elektroninių pinigų sistema

Paysera elektroninių mokėjimų sistema pasiekiama internetu 24 val. per parą, o tai reiškia, kad ja pasinaudoti galite bet kada ir iš bet kurios pasaulio vietos. Sąskaita yra taip pat atidaroma internetu ir yra visiškai nemokama.

Greita ir saugi prieiga

Peržiūrėti sąskaitos likutį ir atlikti paprastus veiksmus galite prisijungę su el. pašto adresu / telefono numeriu ir slaptažodžiu. Norėdami pasinaudoti platesnėmis sąskaitos galimybėmis, sistemoje reikės atlikti papildomą prisijungimo patvirtinimą saugiu ir Jums patogiu būdu.

Neribota pervedimo suma

Pasirinkus 4 identifikacijos lygį, galite nusistatyti tokius limitus, kokių jums reikia ir be jokių apribojimų. Todėl, vykdyti vietinius ir tarptautinius pervedimus, atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetu, bei mokėti įmokas ir mokesčius galite neribotomis sumomis.

Pervedimai vykdomi kasdien

Skubūs pervedimai vykdomi 7 dienas per savaitę, nuo 8 iki 20 val., o mokėjimo nurodymą galite pateikti visą parą, net jei bankas nedirba. Pinigai gavėją pasiekia per 15-30 min. gavėjo banko darbo metu.

Jokio įskaitymo mokesčio

Į Paysera sąskaitą gavus pinigų iš bet kurio vietinio ar užsienio banko dažniausiai nėra taikomas įskaitymo mokestis.