Privalumai ir galimybėsNemokama sąskaita

Atsidarę nemokamą Paysera sąskaitą galėsite greitai ir lengvai vykdyti kasdienines finansines operacijas. Galėsite nemokamai nusistatyti limitus, įgalioti kitus asmenis valdyti sąskaitą.

Nemokami pervedimai tarp Paysera naudotojų

Pervedimai tarp Paysera klientų yra nemokami. Tai paprasčiausias būdas pervesti pinigus, nes pakanka nurodyti gavėjo el. pašto adresą, mobilaus telefono numerį arba Paysera sąskaitos numerį ir pinigai pasiekia gavėją akimirksniu.

Paysera VISA kortelė

Pasinaudokite galimybe sumokėti Paysera VISA kortele fizinėse ar elektroninėse parduotuvėse visame pasaulyje. Kortelė apsaugota „3-D Secure“ (Verified by VISA) technologija, kurios dėka apsipirkimai internetu tampa dar saugesni.
Sužinokite daugiau apie mokėjimo kortelę.

Valiutos kursai ir keitimas

Pasinaudokite palankiausiais kursais ir valiutos konvertavimą atlikite Paysera sąskaitoje. Sąskaitoje galite laikyti iki 32 skirtingų valiutų ir jomis pasinaudoti atliekant tarptautinius pervedimus arba atsiskaitant internetu.

Pervedimai visame pasaulyje

Pigiausi pervedimai į jūsų šalies bankus ir tarptautines Webmoney ir Payza sistemas. Pervedimai į daugiau nei 10 000 bankų, daugiau nei 180 pasaulio šalių už geriausią kainą,o pinigai dažniausiai gavėją pasiekia per 30 min.

Atsiskaitymas interneto parduotuvėse

Daugiau nei 5000 elektroninių parduotuvių, kuriose įdiegtas saugaus atsiskaitymo būdas Paysera Checkout. Pasirinkite šį atsiskaitymo būdą ir atsiskaitykite greitai, o taip pat susigrąžinkite iki 1% pirkinio vertės.

Finansininkams

Perkelkite iš banko mokėjimų ruošinius vos per kelias minutes. Vykdykite automatizuotus sąrašinius pervedimus. Generuokite ataskaitas, eksportuokite duomenis buhalterinei apskaitai.

Mokesčių mokėjimas

Nemokamai mokėkite Sodra, VMI įmokas, o už komunalines paslaugas, televiziją ir internetą atsiskaitykite nemokamai su daugiau nei 150 tiekėjų. Jūsų patogumui pateikiami mokėjimų šablonai, kuriais galite pasinaudoti iškart. Sužinokite daugiau apie mokesčių mokėjimą.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas. Todėl, mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų apsaugą visą parą.

Paprasta ir patogu naudotisElektroninių pinigų sistema

Paysera elektroninių mokėjimų sistema pasiekiama visą parą, o tai reiškia, kad ja pasinaudoti galite bet kada ir iš bet kurios pasaulio vietos. Sąskaita yra taip pat atidaroma internetu ir yra visiškai nemokama.

Greita ir saugi prieiga

Peržiūrėti sąskaitos likutį ir atlikti paprastus veiksmus galite prisijungę su el. pašto adresu / telefono numeriu ir slaptažodžiu. Norėdami pasinaudoti platesnėmis sąskaitos galimybėmis, sistemoje reikės atlikti papildomą prisijungimo patvirtinimą saugiu ir Jums patogiu būdu.

Neribota pervedimo suma

Pasirinkus 4 identifikacijos lygį, galite savarankiškai nusistatyti tokius limitus, kokių jums reikia be apribojimų. Todėl, vykdyti vietinius ir tarptautinius pervedimus, atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetu, bei mokėti įmokas ir mokesčius galite neribotomis sumomis.

Pervedimai vykdomi kasdien

Skubūs pervedimai vykdomi 7 dienas per savaitę, nuo 8 iki 20 val., o mokėjimo nurodymą galite pateikti visą parą. Pinigai gavėją pasiekia per 15-30 min. gavėjo banko darbo metu.

Jokio įskaitymo mokesčio

Į Paysera sąskaitą gavus pinigų iš bet kurio vietinio ar užsienio banko dažniausiai nėra taikomas įskaitymo mokestis, o jeigu taikomas tai toks, kurį nustato Paysera bankas-partneris.