Visos kategorijos
Paysera HQ

Paysera Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese! 

#
Paysera komanda jau kraunasi lagaminus kelionei į Barseloną (Ispanija), kur įmonės atstovai dalyvaus 4 dienas truksiančiame Pasaulio mobiliųjų technologijų kongrese. Komanda tikisi ten susitikti su būsimais verslo partneriais ir kviečia visus norinčius pabendrauti. 

Pasaulio mobiliųjų technologijų kongresas 2021 🇪🇸

Barselonoje vykstantis Pasaulio mobiliųjų technologijų kongresas yra didžiausias pasaulyje mobiliojo ryšio pramonės ir technologijų renginys, kuriame dalyvaus daugiau kaip 109 000 lankytojų ir kurio metu daugiau kaip 2 400 bendrovių pristatys pažangiausias inovacijas ir naujausias technologijas.

Šiais metais konferencija vyks birželio 28 – liepos 1 dienomis, joje dalyvaus ir Paysera atstovai, kurie susitiks su potencialiais verslo partneriais bei tarptautiniais ir vietiniais e. komercijos atstovais. 

Su kuo bus galima susitikti? 🤝

Renginyje Paysera atstovaus vieni iš labiausiai patyrusių komandos narių, tarp kurių taip pat bus ir vienas iš įmonės įkūrėjų bei akcininkų Kostas Noreika ir tarptautinio verslo plėtros vadovas Marius Pareščius.

Susipažinkite su visais dalyviais >

Kartu su Paysera komanda iš Lietuvos renginyje dalyvaus ir Paysera atstovai iš Ispanijos, kurie susitiks su įvairiais vietiniais internetinės prekybos atstovais, ieškančiais inovatyvių mokėjimų sprendimų savo verslui. 

Kaip rezervuoti laiką susitikimui? 

Jei norite rezervuoti laiką pokalbiui su bet kuriuo iš Paysera komandos atstovų - užpildykite susitikimo užklausos formą  ir mes netrukus su jumis susisieksime. 

Net jei negalėsite dalyvauti renginyje, galite nedvejodami susisiekti su mumis ir susitarsime dėl pokalbio internetu arba neformalaus susitikimo ne renginio patalpose. 

Iki pasimatymo! 

Susiję straipsniai

#
Verslui

Vien tik geros verslo idėjos nepakanka

Nebūtina savo verslą pradėti nuo nulio ar turėti unikalią verslo idėją. Dabar savo įmonę galite įkurti greičiau ir taip paspartinti savo veiklą. Jau nekalbant apie tai, kad šiandien, ekonomikos nuosmukio laikotarpiu, pradėti verslą nuo nulio gali būti itin rizikinga. Vis dėlto įmonę įsteigti galima ir trumpesniu keliu, kuris gali jus greitai išvesti į priekį. Vienas iš tokių kelių – tai kažkieno kito verslo adaptavimas ir pritaikymas savo šaliai.

#
Verslui

Kas yra įmokų surinkimo paslauga ir kaip pasirinkti jos teikėją?

Pirkėjams internete atrodo, kad mokėjimas už prekes ar paslaugas yra kone savaime vykstantis procesas, kuris užtrunka vos kelias sekundes. Vis dėlto, tam, kad pinigai ne tik būtų išskaičiuoti iš pirkėjo sąskaitos, bet ir pasiektų pardavėją, turi įvykti daugybė mažų, bet svarbių procesų. Taigi, kas yra įmokų surinkimo internetu paslauga bei kaip pasirinkti tinkamą mokėjimo partnerį savo elektroninei parduotuvei?

#
Paysera HQ

Paysera Albania suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija!

Centriniam Albanijos bankui suteikus elektroninių pinigų įstaigos licenciją (EPĮ) Paysera Albania, ji tapo trečiąja Paysera tinklo šalimi, gavusia šią licenciją. Kitas licencijas šiuo metu turi tinklo įkūrėja Paysera Lietuva bei Paysera Kosova.