Visi įkainiai

Saskaitų tvarkymas ir administravimas

Sąskaitų tvarkymas

Paslaugos pavadinimas Įkainis
Sąskaitos atidarymas ar uždarymas Sistemoje Nemokamai
Sąskaitos atidarymas ar uždarymas Skyriuje* Nemokamai
Sąskaitos aptarnavimas Nemokamai
Sąskaitos aptarnavimas privatiems asmenims, kai klientas 2 metus nebuvo prisijungęs prie savo sąskaitos ar atlikęs bent vienos mokėjimo operacijos** 1,00 EUR
Sąskaitos aptarnavimas juridiniams asmenims, kai klientas 2 metus nebuvo prisijungęs prie savo sąskaitos ar atlikęs bent vienos mokėjimo operacijos** 5,00 EUR

Kliento identifikacija

Identifikacija reikalinga, norint naudotis visomis Paysera sąskaitos galimybėmis.
 

Paslaugos pavadinimas Įkainis
Kliento identifikacija Skyriuje* Nemokamai
Kliento identifikacija pateikiant asmens dokumentus sistemoje Nemokamai
Kliento identifikacija elektroniniu parašu*** Nemokamai

* Atvykstant į skyrių su savimi reikia turėti šiuos dokumentus:
Fiziniams asmenims: asmens tapatybės kortelė arba pasas.
Juridiniams asmenims: vadovo asmens tapatybės kortelė arba pasas.
Jei įmonė registruota ne Lietuvos Respublikoje, papildomai reikia turėti: įmonės registracijos dokumentą ir vadovo paskyrimo dokumentą (dokumentą, kuriame yra nurodytas įmonės vadovas).
Jei įmonės sąskaitą atidaro įgaliotas asmuo, o ne pats vadovas, asmuo turi pateikti įgaliojimą, pasirašytą vadovo elektroniniu parašu arba patvirtintą notaro bei turėti savo asmens tapatyės kortelę ar pasą.

**Kainos įsigalioja nuo 2017-03-01. Jeigu pinigų sąskaitoje nebus ar neliks po apmokestinimo sąskaita bus uždaryta. Apie sąskaitos apmokestinimą klientas bus informuotas 2 savaites iki apmokestinimo pradžios ir dar kartą kai sąskaita bus uždaroma.

***Paslauga teikiama Lietuvoje.Klientui (naudotojui) nutraukus Bendrąją sutartį, pinigų likutis gali būti pervedamas į kliento vardu atidarytą Lietuvos Respublikoje esančio banko sąskaitą arba išmokėtas grynais, klientui atvykus į „Paysera LT“ UAB skyrių Mėnulio g.7, Vilniuje.
Visi įkainiai