Pinigų įskaitymo įkainiai

Mokestis už Paysera sąskaitos papildymą kortele (per Ecommpay) yra 1 % nuo papildymo sumos.

Mokestis už Paysera sąskaitos papildymą Mastercard arba Maestro kortele (per Quipu) yra 2,9 % nuo papildymo sumos, bet ne mažiau kaip 0,25 EUR.

Paysera sąskaitos papildymas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai įeinantis mokėjimas atliktas per TARGET2 sistemą. Tokiu atveju taikomi įskaitymo mokesčiai: sumai iki 9 999,99 EUR3,00 EUR, 10 000 EUR ir didesnei sumai – 4 EUR

Taip pat, kartais bankas, iš kurio siunčiami pinigai, taiko papildomą pinigų pervedimo mokestį. Jis priklauso nuo šalies, papildymo valiutos ir banko, iš kurio pervedami pinigai, todėl jo dydį galima sužinoti tik formuojant pervedimo instrukcijas.

Norėdami sužinoti, koks įskaitymo mokestis bus taikomas jums, prisijunkite prie Paysera sąskaitos ir kairiajame meniu pasirinkite Papildyti sąskaitą (1). Naujame lange pasirinkite papildymo šalį (2), valiutą (3) ir paspauskite Atnaujinti instrukcijas (4).

#

Sistema parodys jums bankų sąrašą, per kuriuos galima pasipildyti Paysera sąskaitą. Pasirinkite banką (1) ir langelyje po sąrašu įrašę papildymo sumą, pamatysite pinigų įskaitymo komisinį mokestį (2).

#