Įmokų surinkimo per operatorius įkainiai

Kiekvienoje šalyje taikomi skirtingi mokesčiai, veikia skirtingi Operatoriai ir naudojama skirtinga valiuta. Todėl, prie kiekvienos šalies nurodyti procentai yra skaičiuojami nuo "SMS kainos be PVM" ir pateiktos šalies valiuta. 

Priklausomai nuo jūsų generuojamų mėnesio pajamų yra taikomi skirtingi procentai. Suma skaičiuojama pagal vartotojų išleistus pinigus, nes ji nepriklauso nuo jūsų gaunamų procentų. Pateiktos trijų pakopų lentelės. I - kai suma iki 289,62 EUR, II - nuo 289,62 EUR  iki 868,86 EUR, III - per 868,86 EUR

Procentai gali neatitikti lentelės, jei jūsų sutartyje yra nurodyta kitaip. 

Už SMS žinutes, gautas apgavus vartotojus, pinigai neišmokami. Todėl gautos žinutės gali būti anuliuotos, nepriklausomai nuo senaties termino bei šalies. Apie nusikalstamą veiklą visuomet pranešame teisėsaugai ir Operatoriams.

Įmokų surinkimo SMS žinutėmis kainos nėra tokios palankios kaip kitų įmokų surinkimo būdų dėl to, kad didžioji dalis pajamų lieka pas operatorius, kurie apmokestina ne tik sėkmingus sandorius, bet ir išskaičiuoja iš mūsų pinigus negavę jų iš kliento. Prie kainos taip pat prisideda didelis klientų užklausimų skaičius ir trumpųjų numerių bei kitų techninių sprendimų palaikymas.

Šiuo metu pajungtоs 42 šalys (norėdami pamatyti sąlygas, nuspauskite šalies pavadinimą):

Azija ir Okeanija 
(4 šalys)

Amerika 
(1 šalis) 

Afrika 
(2 šalys)