Visos kategorijos
Verslui

Kodėl vis daugiau renginių organizatorių renkasi Paysera Tickets?

Paysera Ticket platform’s popularity is increasing among event organisers
Bilietų pirkimas į nekantriai lauktą renginį gali kelti nusivylimą, kai tenka susidurti su paslėptais mokesčiais. Renginių organizatoriai taip pat nusipelno laisvės ir prieinamos kainos tam, kad galėtų platinti savo renginių bilietus paprasčiau. Siekiant išspręsti šias problemas, buvo sukurta vis labiau populiarėjanti Paysera Tickets platforma. Tačiau tai dar ne viskas. Panagrinėkime, kodėl vis daugiau renginių organizatorių renkasi Paysera Tickets.

Jokių staigmenų: prieinamos ir skaidrios Paysera Tickets kainos

Visi žinome tą jausmą, kai randame tobulą renginį, tačiau atsiskaitydami už jį susiduriame su paslėptais mokesčiais ir rinkliavomis. Net ir dabar tebėra šios praktikos besilaikančių bilietų į renginius pardavimo platformų.

Paysera Tickets palengvina gyvenimą tiek renginių lankytojams, tiek organizatoriams. Tikime prieinamomis ir skaidriomis kainomis, todėl neįtraukiame jokių netikėtų mokesčių už bilietų pirkimą ar spausdinimą. Jūsų klientai mato, už ką moka, o jūs galite būti ramūs, kad jie liks patenkinti.

Bet tai dar ne viskas.

Lyginant su kitomis bilietų platinimo platformomis, Paysera Tickets pasižymi ne tik patrauklesnėmis kainomis, bet ir laisve kurti ir valdyti renginius. Klausiate, kaip mums tai pavyksta? Taikant mokesčius tik už mokėjimų surinkimą per mūsų vidinę sistemą. Be to, mūsų kainodara yra skaidri, todėl galite patys pamatyti, kiek sutaupote.

Atkreipkite dėmesį, kad atsiskaitant per Trustly ir mokėjimo kortelėmis gali būti taikomos kitokios sąlygos.

Paysera Tickets pricing

Ir ar minėjome, kad bilietų į nemokamus renginius kūrimas ir valdymas mūsų platformoje yra visiškai nemokamas? Valdykite renginius patogiai su Paysera Tickets.

Paprastesnis mokėjimo apdorojimas

Kadangi prakalbome apie mokėjimų apdorojimą... Prieinamumas ir skaidrumas – tai tik dalis pranašumų, kuriais mėgaujasi renginių organizatoriai.

Atsisveikinkite su laukimu
Laukiant mokėjimų už bilietus, nereikia skaičiuoti dienų ir valandų iki renginio pabaigos. Su Paysera Tickets mokėjimai už parduotus bilietus realiu laiku pervedami tiesiai į jūsų Paysera sąskaitą.

Populiariausi mokėjimo būdai po ranka
Nepraraskite potencialaus pardavimo tik todėl, kad nepalaikote konkretaus mokėjimo būdo. Paysera Tickets siūlo populiariausius mokėjimo būdus, tokius kaip kreditinės / debetinės kortelės, internetinė bankininkystė ir kt. – viskas vienoje vietoje. Jūsų klientai gali mokėti taip, kaip nori, o jus pinigai pasiekia itin greitai. Laimi visi!

Tarptautiniai bilietų pardavimai
Paysera mokėjimo sistema leidžia jūsų klientams mokėti per tarptautines mokėjimo sistemas, tokias kaip Trustly, taip pat kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis, todėl jums nereikės apsiriboti bilietų platinimu vienoje rinkoje!

Galimybė pažinti savo klientus

Pažinti savo klientus – ne taip paprasta, kaip gali atrodyti. Galite paprašyti renginių dalyvių užpildyti apklausą ar pateikti atsiliepimą, tačiau tai jums suteikia tik kruopelytę informacijos.

Jūsų patikima bilietų platinimo platforma Paysera Tickets pasiruošusi padėti.

Siūlome sklandų tokių įrankių kaip Google Ads, Google Tag Manager, Facebook Pixel, ir Google Analytics. integravimą. Tačiau tai dar ne viskas – mes taip pat jums suteikiame jūsų klientų kontaktinę informaciją, kad galėtumėte su jais susipažinti ir susisiekti (žinoma, jei tik jie tam duoda sutikimą!).

O geriausia dalis – tai visiškai nemokama!

Paysera Tickets enables event organisers to use tools like Google Analytics, Facebook Pixel, Google Ads, Google Tag Manager

Būkite savo bilietų šeimininkai

Paysera Tickets yra tam, kad jus palaikytų, o ne apribotų.

Mes suteikiame jums laisvę kurti, valdyti ir redaguoti savo renginius bet kuriuo metu – jums nereikia Paysera Tickets sistemos administratoriaus leidimo atlikti būtinus pakeitimus!

Norite pridėti naują bilieto tipą, pakeisti kainas ar aktyvuoti nuolaidų kodus? Jokių problemų!

Reikia integruoti Paysera bilietus į savo svetainę? Padaryta!

Galbūt jus domina daugkartiniai bilietai, bilietai į grupinius renginius, abonementai, ar renginių grupės? Mes tuo pasirūpinsime.

Be to, naudodamiesi vietų pasirinkimo galimybėmis jūsų klientai gali pasirinkti savo vietas, o jūs netgi galite skirtingoms vietoms taikyti skirtingas kainas.

Paysera Tickets offers flexibility to manage event tickets easier

Apibendrinant

Paysera Tickets siūlo naujovišką požiūrį į renginių bilietų pardavimą, prieinamas kainas, patogų mokėjimų surinkimo procesą ir įrankius, padedančius suprasti savo klientus. Be to, laisvė valdyti bilietus jums suteikia visišką renginių planavimo kontrolę.

Jei esate pasirengę platinti ir valdyti savo bilietus paprasčiau, kodėl gi neišbandžius Paysera Tickets nemokamai? Ir jei turite idėjų, kaip galėtume dar labiau pagerinti jūsų bilietų į renginius pardavimo patirtį, nedvejodami susisiekite su mumis.

Susiję straipsniai

#
Verslui

Kaip sukurti renginį Paysera Tickets savitarnoje?

Renginių organizavimas yra tikrai nelengvas amatas. Kelias nuo idėjos iki renginio vietos bei dekoracijų gali būti keblus ir duobėtas, o kai atrodo, jog viskas jau padaryta – dar reikia parduoti ir bilietus į renginį, užregistruoti dalyvius, vėliau juos patikrinti ir t.t. 🤯 Laimei, Paysera Tickets savitarnoje vos per kelias minutes galite sukurti savo renginį ir pradėti pardavinėti bilietus į jį.

#
Verslui

Kaip pasirinkti tinkamą įmokų surinkimo internetu partnerį?

Pirkėjams internete atrodo, kad mokėjimas už prekes ar paslaugas yra kone savaime vykstantis procesas, kuris užtrunka vos kelias sekundes. Vis dėlto, tam, kad pinigai ne tik būtų išskaičiuoti iš pirkėjo sąskaitos, bet pasiektų ir pardavėją, turi įvykti daugybė mažų, bet svarbių procesų. Taigi, kas yra įmokų surinkimo internetu paslauga bei kaip pasirinkti tinkamą mokėjimo partnerį savo elektroninei parduotuvei?

#
Asmeniniai finansai

Kaip atsidaryti Paysera sąskaitą?

Daugelis vis dar galvoja, kad banko sąskaitos atidarymas yra ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis stovėti ilgose eilėse, pildyti įvairius dokumentus, o neretai ir mokėti mokesčius. Tačiau viskas yra kitaip, jei norite atsidaryti Paysera sąskaitą – visus reikiamus veiksmus atliksite internetu itin greitai bei patogiai. Sekite toliau nurodytus žingsnius ir atsidarykite sąskaitą dar šiandien NEMOKAMAI.