#

Arnoldas

Programuotojas

„Džiaugiuosi komanda, su kuria dirbu, nes čia visų kolegų idėjos yra vienodai vertinamos ir svarstomos. Nors visi žmonės skirtingi, čia visada galima atrasti kiekvienai užduočiai atlikti tinkamą žmogų. Visi programuotojai žino gerąsias savo srities praktikas ir jomis vadovaujasi. Programuodami taikome aukštus standartus kodui, o tai retai sutinkama kitose organizacijose.

Malonu, jog įmonėje praktikuojamas atviras bendravimas. Mano nuomonės, idėjos visada išklausomos, priimamos ir turi vertę. Pasitikiu savo komanda, nes žinau, kad uždavus klausimą, jis nebus pamirštas. Man patinka ir lankstus darbo grafikas – galiu pusdieniui išeiti į paskaitas ir ramiai pasidaryti savo darbus vėliau.“

Augustas

Programuotojas

„Pirmiausia atėjau į organizuotą Paysera IT Workshop pasisemti naujų žinių. Didžiausią įspūdį paliko dirbtuvėse buvusių Paysera programuotojų darbo principai. Kiekviena užduotis buvo išsamiai paaiškinta. Mane sužavėjo darbuotojų išmanymas ir užsidegimas. Anksčiau buvau susidaręs neigiamą nuomonę apie dideles įmones. Tačiau dabar galiu pasakyti, kad nesuklydau pasirinkęs Paysera.  Priėmiau iššūkį ir prisijungiau prie Paysera komandos.

Kiekvienas komandos narys gali padėti ir nukreipti tinkama linkme. Tuo įsitikinau pats, atlikdamas mėnesį trukusias Boot camp užduotis, kurios apėmė Paysera metodikas, programinius kodus ir panašiai. Džiugu, jog įmonė gali skirti tiek daug laiko naujų darbuotojų apmokymams.”

#
#

Vaiva

Buhalterijos skyriaus vadovė

„Su Paysera pradėjau dirbti dar 2007 metais, kai mūsų įmonę nusamdė tvarkyti buhalterinę apskaitą. 2012 metais, po ilgo bendradarbiavimo, mane pakvietė dirbti Paysera vadovas. Pakeisti darbovietę buvo didelis karjeros ir asmeninio tobulėjimo šuolis. Nė dienos neteko gailėtis priėmus pasiūlymą dirbti Paysera.

Jei reikėtų apibūdinti Paysera penkiais žodžiais, geriausiai atspindinčiais įmonę, mano nuomone tai būtų: auganti, pažangi, pozityvi, laisva ir lanksti.“

Deimintas

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

„Esu ne tik vienas iš pirmųjų Paysera darbuotojų, bet ir vienas iš pirmųjų jos paslaugų naudotojų. FinTech sektoriumi pradėjau domėtis dar prieš įsidarbinant Paysera. Savo karjerą pradėjau grįžęs po 3 metų darbo užsienyje. Kadangi teko dirbti populiariose interneto kavinėse ir vienam prižiūrėti visas IT sistemas, sukaupiau didelį žinių bagažą klientų aptarnavimo srityje.

Man patinka, kad galiu konsultuoti klientus ir suteikti jiems kokybišką paslaugą. Malonu, kad per 10 darbo metų šioje įmonėje sukaupiau patirtį: išmanau daug paslaugų, sistemų, suprantu jų veikimo principus ir dėl to galiu padėti daugeliui mūsų darbuotojų.“

#