#

Arnoldas

Programuotojas

„Džiaugiuosi komanda, su kuria dirbu, nes čia visų kolegų idėjos yra vienodai vertinamos ir svarstomos. Nors visi žmonės skirtingi, čia visada galima atrasti kiekvienai užduočiai atlikti tinkamą žmogų. Visi programuotojai žino gerąsias savo srities praktikas ir jomis vadovaujasi. Programuodami taikome aukštus standartus kodui, o tai retai sutinkama kitose organizacijose.

Malonu, jog įmonėje praktikuojamas atviras bendravimas. Mano nuomonės, idėjos visada išklausomos, priimamos ir turi vertę. Pasitikiu savo komanda, nes žinau, kad uždavus klausimą, jis nebus pamirštas. Man patinka ir lankstus darbo grafikas – galiu pusdieniui išeiti į paskaitas ir ramiai pasidaryti savo darbus vėliau.“

Augustas

Programuotojas

„Pirmiausia atėjau į organizuotą Paysera IT Workshop pasisemti naujų žinių. Didžiausią įspūdį paliko dirbtuvėse buvusių Paysera programuotojų darbo principai. Kiekviena užduotis buvo išsamiai paaiškinta. Mane sužavėjo darbuotojų išmanymas ir užsidegimas. Anksčiau buvau susidaręs neigiamą nuomonę apie dideles įmones. Tačiau dabar galiu pasakyti, kad nesuklydau pasirinkęs Paysera.  Priėmiau iššūkį ir prisijungiau prie Paysera komandos.

Kiekvienas komandos narys gali padėti ir nukreipti tinkama linkme. Tuo įsitikinau pats, atlikdamas mėnesį trukusias Boot camp užduotis, kurios apėmė Paysera metodikas, programinius kodus ir panašiai. Džiugu, jog įmonė gali skirti tiek daug laiko naujų darbuotojų apmokymams.”

#
#

Vaiva

Buhalterijos skyriaus vadovė

„Su Paysera pradėjau dirbti dar 2007 metais, kai mūsų įmonę nusamdė tvarkyti buhalterinę apskaitą. 2012 metais, po ilgo bendradarbiavimo, mane pakvietė dirbti Paysera vadovas. Pakeisti darbovietę buvo didelis karjeros ir asmeninio tobulėjimo šuolis. Nė dienos neteko gailėtis priėmus pasiūlymą dirbti Paysera.

Jei reikėtų apibūdinti Paysera penkiais žodžiais, geriausiai atspindinčiais įmonę, mano nuomone tai būtų: auganti, pažangi, pozityvi, laisva ir lanksti.“

Deimintas

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas

„Esu ne tik vienas iš pirmųjų Paysera darbuotojų, bet ir vienas iš pirmųjų jos paslaugų naudotojų. FinTech sektoriumi pradėjau domėtis dar prieš įsidarbinant Paysera. Savo karjerą pradėjau grįžęs po 3 metų darbo užsienyje. Kadangi teko dirbti populiariose interneto kavinėse ir vienam prižiūrėti visas IT sistemas, sukaupiau didelį žinių bagažą klientų aptarnavimo srityje.

Man patinka, kad galiu konsultuoti klientus ir suteikti jiems kokybišką paslaugą. Malonu, kad per 10 darbo metų šioje įmonėje sukaupiau patirtį: išmanau daug paslaugų, sistemų, suprantu jų veikimo principus ir dėl to galiu padėti daugeliui mūsų darbuotojų.“

#
#

Rūta

Klientų vadybininkė - konsultantė

Dirbti Paysera pradėjau 2014 m., kai buvo atidarytas klientų aptarnavimo skyrius Alytuje – buvau viena pirmųjų konsultančių šiame skyriuje. Pradžioje Paysera sužavėjo plačiu paslaugų spektru bei novatoriškais sprendimais rinkoje. Tapusi įmonės dalimi supratau, kad galiu didžiuotis savo darbo patirtimi nuolat augančioje ir vis labiau populiarėjančioje įmonėje.

Esu patenkinta, kad visada atsižvelgiama į mano poreikius, galiu gilintis į mane dominančias darbo sritis, o lankstus darbo grafikas suteikia galimybę derinti darbą ir asmeninį gyvenimą. Didžiausia motyvacija darbe – tai linksmas, visada padėti pasiruošęs kolektyvas. Be to, dar ir įvairios pramogos, išvykos. Galiu užtikrinti, dirbti Paysera tikrai niekada nebus nuobodu. 

Justina

Web turinio valdymo specialistė

Paysera – tai mano pirmoji darbovietė, į kurią atėjau iš karto po bakalauro studijų. Dirbu čia jau daugiau nei 6 metus ir nuolat randu ko išmokti ir kur tobulėti. Nors sakoma, kad darbo vietą reikia keisti bent kas 5 metus, niekada nejaučiau tam poreikio. Čia gaunu visą reikalingą paramą ir galimybes tobulėti, semtis naujų žinių bei įgūdžių. Tai puikiai iliustruoja mano pačios karjeros vingiai: darbą pradėjau kaip vertėja, dabar didžiąją darbo dienos dalį praleidžiu administruojant Paysera svetainę.

Manau, kad Paysera yra geriausias pasirinkimas tiems, kas vertina kūrybiškumo laisvę ir gyvena pagal mokymosi visą gyvenimą principą. Čia visada atsiranda vietos mano idėjomis ir mintims, kurios, jaučiu, yra vertinamos. 

#
#

Tomas

Plėtros skyriaus vadovas

Kiekvieną dieną atėjęs į darbą susiduriu su vis naujais iššūkiais. Tai turbūt viena didžiausių motyvacijų, nes niekada netenka susidurti su rutina. Per kelis mėnesius Paysera įmonėje gali išmokti tiek, kiek kitur neišmoksi per kelis metus. Ir nesvarbu, ar tu asistentas, ar vadovas – esi taip pat gerbiamas ir išklausomas.

Nors dirbame daug, jaučiamas komandiškumas padeda įveikti net didžiausius iššūkius – dirbame kartu, stengiamės dėl bendro tikslo. Esame tarptautinė įmonė, todėl galime pažinti kolegas iš kitų šalių, pažinti naujas kultūras, išmokti kažko naujo. Dirbu Paysera beveik 3 metus, bet augu ir tobulėju kasdien. 

Martynas

Pardavimų skyriaus vadovas

Per daugiau nei 5 metų darbo patirtį galiu išskirti keletą esminių punktų, dėl kurių aš džiaugiuosi ir net didžiuojuosi būdamas šios įmonės dalimi. Pirmiausia, laisvė – planuoti savo darbus ir laiką, priimti sprendimus, siūlyti idėjas, bendrauti su vadovais, kolegomis. Antra – tai nuolatinis tobulėjimas. Dirbant Fintech sektoriuje turi nuolatos prisitaikyti prie besikeičiančios rinkos. Paysera nesustoja, o kartu ir jos darbuotojai – tobulėju kasdien, čia nėra vietos rutinai. Esu pardavimų vadovas, todėl labai džiaugiuosi požiūriu į pardavimus: su klientais esame lygiaverčiai partneriai, mes sprendžiame klientų problemas, o ne stengiamės parduoti.

Na ir pabaigai labai svarbi dalis – tai žmonės. Įmonėje tarsi išsitrina riba tarp vadovo ir paprasto darbuotojo, visi stengiasi padėti vienas kitam, su kolegomis turime daug turiningo laiko už biuro ribų – keliaujame, pramogaujame, minime įvairias šventes. Visa tai Paysera padaro išskirtine vieta dirbti ir tobulėti. 

#