Paysera Cashback

Patogus būdas taupyti perkant internetu

Daugelyje lietuviškų elektroninių parduotuvių atsiskaitant per Paysera sąskaitą kaskart sutaupysite. Perkant internetu dalis sumokėtų pinigų (angl. cashback) grįžta.

Nesvarbu, ar apsiperkate Kalėdoms, per Juodojo penktadienio išpardavimus, ar tiesiog nusprendėte palepinti save – atgauta suma perkant internetu – paprastas ir lengvas būdas sutaupyti dar daugiau! Visa tai – Paysera klientams, o jais galite tapti nemokamai.

Paysera Cashback
Paysera mobilioji programėlė
Kaip sutaupyti perkant internetu?

Viskas labai paprasta – tiesiog eikite į savo mėgstamą e. parduotuvę, išsirinkite prekes, pasirinkite apmokėjimą per Paysera ir patvirtinkite pirkinius mobiliojoje programėlėje. Jei ši parduotuvė įmokas renka per Paysera – sumokėti galėsite tiesiog nuskenavę QR kodą Paysera programėle, o dar prieš galutinį sąskaitos apmokėjimą matysite, ar jums grįš dalis pinigų, ir kokia tai bus suma.

Kuriose e. parduotuvės galioja susigrąžinimas?

Daugiau kaip 13 000 e. parduotuvių įmokas renka būtent per Paysera, todėl surasti parduotuvę, kurioje galėsite pasinaudoti šiuo patogumu ir privalumu, neužtruks. Populiariausias jų galite rasti ir Paysera mobiliojoje programėlėje (Daugiau > E. parduotuvės).

Pinigų susigrąžinimas (angl. cashback)

Vos tik apmokėjus sąskaitą per Paysera, atgausite iki 1 procento nuo pirkinio sumos. Kuo daugiau pirkimų atliksite – tuo daugiau pinigų susigrąžinsite. Vieno pirkimo metu didžiausia grąžos suma – 0,50 EUR.

Sutaupytą sumą iš karto matysite savo Paysera sąskaitoje. Ir nors tai gali atrodyti tik centai – visada malonu atgauti dalį savo pinigų be jokių papildomų pastangų ar sąlygų. Ypač, jei jau perkate kažką su akcija.

Taupyti perkant internetu
#

Turite savo e. parduotuvę?

Jei turite savo e. parduotuvę ar tiesiog prekiaujate internetu – priimkite mokėjimus iš klientų per Paysera Checkout. Jūsų pirkėjai galės atsiskaityti tiek kortele, tiek per elektroninė bankininkystę ar kitais populiariais būdais, kuriuos jiems pasiūlysite.

Paysera įmokų surinkimui jau naudoja tokios parduotuvės kaip Varlė, Membershop, iDeal ir dar 13 000 prekybininkų.