Paysera Cashback

Patogus būdas taupyti perkant internetu

Daugelyje lietuviškų elektroninių parduotuvių atsiskaitant per Paysera sąskaitą kaskart sutaupysite. Perkant internetu dalis sumokėtų pinigų (angl. cashback) grįžta.

Nesvarbu ar apsiperkate Kalėdoms, per Juodojo penktadienio išpardavimus, ar tiesiog nusprendėte palepinti save – atgauta suma perkant internetu – paprastas ir lengvas būdas sutaupyti dar daugiau! Visa tai – Paysera klientams, o jais galite tapti nemokamai

Paysera Cashback
Paysera mobilioji programėlė
Kaip sutaupyti perkant internetu?

Viskas labai paprasta – tiesiog eikite į savo mėgstamą el. parduotuvę, išsirinkite prekes, pasirinkite apmokėjimą per Paysera ir patvirtinkite pirkinius mobiliojoje programėlėje. Jei ši parduotuvė įmokas renka per Paysera – sumokėti galėsite tiesiog nuskenavę QR kodą Paysera programėle, o dar prieš galutinį sąskaitos apmokėjimą matysite ir kiek pinigų jums grįš.

El. parduotuvės 

Maždaug 90 % Lietuvos el. parduotuvių įmokas renka būtent per Paysera, todėl surasti parduotuvę, kurioje galėsite pasinaudoti šiuo patogumu ir privalumu – neužtruks. Populiariausias jų galite rasti ir Paysera mobiliojoje programėlėje (Daugiau > El. parduotuvės).

Pinigų susigrąžinimas (cashback) 

Vos tik apmokėjus sąskaitą per Paysera, atgausite iki 1 procento nuo pirkinio sumos. Kuo daugiau pirkimų atliksite – tuo daugiau pinigų susigrąžinsite. Vieno pirkimo metu maksimali grąžos suma – 0,50 EUR.

Sutaupytą sumą iš karto matysite savo Paysera sąskaitoje. Ir nors tai gali atrodyti tik centai – visada malonu atgauti dalį savo pinigų be jokių papildomų pastangų, o ypač kai jau perki kažką su akcija.

Taupyti perkant internetu