Grįžti į turinį

Mokėjimo priemonių taisyklės

AISV arba KMM kortelė

Priemonės susiejimas su sąskaita

Sistemoje, mokėjimo priemonės susiejimo laukelyje, įvedamas ant kortelės nugarėlės esantis 8 skaitmenų numeris, parenkama norima susieti Paysera sąskaita ir pasirenkama, jog tai yra AISV arba KMM kortelė.

Limitai

Sistemoje Klientas turi galimybę nustatyti asmeninius limitus susietai mokėjimo priemonei, prisijungęs prie savo Paskyros. Mokėjimo priemonės limitai negali viršyti Sąskaitos limitų.
Mokėjimo priemonės limitas gali skirtis priklausomai nuo Prekybos vietos. Informacija apie mokėjimo priemonių limitus priklausomai nuo Prekybos vietos pateikiami Kliento paskyroje mokėjimo priemonių susiejimo puslapyje. Šis sąrašas yra papildomas Paysera LT, atsiradus naujai Prekybos vietai.

Atsiskaitymo procesas

Kortelė priglaudžiama prie atsiskaitymo vietoje esančio skaitytuvo. Atsiskaitymas pagrįstas NFC technologija ir papildomo patvirtinimo nereikia. Su kortele galima išleisti iki 10 EUR per dieną.

Automobilio valstybiniai numeriai

Priemonės susiejimas su sąskaita

Sistemoje, mokėjimo priemonės susiejimo laukelyje, be tarpų ir brūkšnelių įvedamas automobilio valstybinis numeris, parenkama norima susieti Paysera sąskaita ir pasirenkama, jog tai yra automobilio valstybiniai numeriai.

Limitai

Standartiškai taikomi sąskaitos limitai. Jeigu konkrečiai mokėjimo priemonei nustatyti mažesni limitai negu sąskaitos – taikomi mokėjimo priemonės limitai. Mokėjimo priemonės limitai negali viršyti sąskaitos limitų.

Atsiskaitymo procesas

Automobilis privažiuoja prie stovėjimo aikštelės užtvaro, kamera atpažįsta automobilio numerius ir atidaro užtvarą. Stovint aikštelėje, kas nustatytus terminus nuskaitomi stovėjimo aikštelės mokesčiai. Išvažiuojant, kamera dar kartą atpažįsta numerius, atidaro užtvarą ir sustabdo pinigų už stovėjimą nuskaitymą. Vartotojas, susiedamas automobilio valstybinius numerius su sąskaita, sutinka, kad tokio tipo atsiskaitymams nebus reikalaujamas mokėjimo patvirtinimas.