Pdf
Grįžti į turinį

Informacija atnaujinta: 2017-10-01

Mobili Paysera Retailers programėlė

Pagrindinės sąvokos:

Bendroji sutartis – Bendroji mokėjimo paslaugų sutartis, kurios sąlygos taikomos Pardavėjui.

Paysera Programėlė – Paysera Sąskaitos valdymo mobilioji programa, įdiegiama ir naudojama mobiliuosiuose įrenginiuose.

Paysera Retailers Programėlė – mobilioji programa, įdiegiama ir naudojama mobiliuosiuose įrenginiuose, skirta Pardavėjams priimti įmokas į Paysera Sąskaitą.

Pardavėjo identifikatorius – Prekybos vietoje pateiktas QR kodas (unikalus vaizdinis kodas) arba BAR kodas (skaitmeninis brūkšninis kodas), identifikuojantis Prekybos vietą ir leidžiantis mobilaus įrenginio pagalba atvaizduoti informaciją apie Prekybos vietoje Kliento užsakytas ir apmokėti skirtas prekes ar paslaugas, jų kainą.

Pagrindinės naudojimosi sąlygos

2. Norėdamas naudotis Paysera Retailers Programėle, Pardavėjas privalo į Pardavėjo įrenginį (savo mobilųjį įrenginį) parsisiųsti ir įsidiegti Paysera Retailers Programėlę.

3. Paysera Retailers Programėlės įsigijimas (parsisiuntimas) bei naudojimas yra nemokamas. Klientas privalo įsitikinti, kad Paysera Retailers programėlę į savo mobilų įrenginį siunčiasi ir diegiasi tik iš Paysera nurodytų tinklapių.

4. Naudojantis Paysera Retailers Programėle, Pardavėjui yra taikomos visos Bendrosios sutarties sąlygos bei Priede „Įmokų surinkimas prekybos vietose“ nustatytos sąlygos.

5. Pardavėjas (arba jo įgalioti asmenys) prisijungia prie Paysera Retailers Programėlės naudodamas savo Paysera paskyros prisijungimo vardą ir slaptažodį.

6. Pardavėjas Paysera Retailers Programėlės pagalba taip pat gali atlikti mokėjimų grąžinimus Projekte pasirinktomis ir nurodytomis sąlygomis.

7. Pardavėjas prisiima pilną atsakomybę už Pardavėjo įrenginio, kuriame įdiegta Paysera Retailers Programėlė, saugumą, autorizuotą ir tinkamą jo naudojimą, tinkamą asmenų, įgaliotų atlikti mokėjimų už paslaugas ir prekes priėmimą instruktavimą ir įgaliojimų jiems suteikimą.

8. Įmokų už prekes ar paslaugas surinkimas Paysera Retailers Programėlės pagalba vykdomas šiuo būdu:

8.1. Į Pardavėjo įrenginį, kuriame instaliuota Paysera Retailers Programėlė (kasos aparatą, mobilųjį įrenginį) įvedama prekių ar paslaugų suma ir sugeneruojamas Pardavėjo identifikatorius Pirkėjo perkamai konkrečiai prekei ar paslaugai. Pardavėjas pateikia Pardavėjo identifikatorių Pirkėjui nuskenuoti.

8.2. Pirkėjas, savo mobiliuoju įrenginiu Paysera Programėlės pagalba nuskenuoja Pardavėjo prekybos vietoje pateiktą Pardavėjo identifikatorių, matydamas mokėtiną sumą, ir patvirtina apmokėjimą už nurodytas prekes ar paslaugas.

8.3. Pardavėjo įrenginyje nurodomas mokėjimo operacijos statusas. Jeigu operacija sėkminga, iš Pirkėjo Paysera Sąskaitos įvykdomas mokėjimo pervedimas į Pardavėjo Paysera Sąskaitą ir Pardavėjas gali išduoti prekę ar paslaugą.