Masiniai mokėjimai per APIMasiniai mokėjimai per API leidžia atlikti daugybę mokėjimų realiu laiku tiesiogiai iš bet kurios buhalterinės ar verslo sistemos.

Automatizuoti mokėjimai

Didelėms kompanijoms, e-komercijos platformoms, finansų institucijoms dažnai reikia atlikti daug mokėjimų per trumpą laiką. Paysera gali tai palengvinti, nes masiniai mokėjimai per API atliekami lengvai, greitai ir pigiai. Nereikia kiekvieną kartą prisijungti prie Paysera ar bankinės sistemos, mokėjimai inicijuojami iš jūsų buhalterinės ar verslo sistemos, kuri integruota su Paysera per saugią API sąsają.

Greiti pervedimai už patrauklią kainą

Pervedimai atliekami į daugiau nei 10 000 bankų ir daugiau nei 180 pasaulio šalių už kone geriausią kainą, o pinigai dažnai gavėją pasiekia vos per 30 min. Paysera taiko itin žemą kainodarą, tad už pervedimus mokėsite dažniausiai mažiau nei banke.

Valiutos kursai ir keitimas

Paysera siūlo valiutos konvertavimą itin palankiais kursais. Sąskaitoje šiuo metu jau galima turėti net 30 skirtingų valiutų ir jomis pasinaudoti atliekant tarptautinius bei vietinius pervedimus. Valiutos keitimas taip pat gali būti atliekamas automatizuotai per API sąsają.

Prisijungimas su Paysera paskyraLeiskite savo klientams prisijungti prie jūsų sistemos keliais mygtuko paspaudimais, be papildomos registracijos.

Duomenų tikrinimas

Jūsų sistema visada gaus tik patikrintus kliento duomenis ir kontaktus. Jiems pasikeitus – jie bus atnaujinti automatiškai, o klientui nereikės vargintis papildomu duomenų tikrinimu.

Duomenų valdymas

Klientas pats gali nustatyti kuriuos savo asmeninius duomenis perduoti jūsų sistemai. Lygiai taip pat jūsų sistema gali nurodyti, kurie duomenys yra privalomi.

Saugus prisijungimas

Su šia paslauga prisijungimas prie jūsų sistemos bus daug saugesnis, nes prisijungimo tikrinimą atliks Paysera sistema, o klientui nebereikės kurti dar vieno slaptažodžio.

Pranešimų apie mokėjimus automatizavimasAutomatizuokite procesus, kurie gali būti atlikti automatiniu būdu.

Informacija realiu laiku

Gaukite informaciją apie pinigų judėjimą jūsų sąskaitoje realiu laiku savo informacinėje sistemoje.

Saugus duomenų siuntimas

Informacija apie lėšų judėjimą sąskaitose yra koduojama ir siunčiama saugiu protokolu tiesiai į jūsų informacinę sistemą.

Tiesioginė integracija

Integruojantis su apskaitos programomis išvengsite nereikalingo duomenų importavimo, visa informacija jau bus jūsų sistemoje.

Pervedimų į bankus duomenų apsikeitimas ir valdymasŠi sistema leidžia automatizuotai pervesti pinigus tiesiai iš Paysera sąskaitos į bet kurį banką ar kitą sistemą.

Patikimumas ir saugumas

Užtikrinsite, kad asmenys, tvirtindami sąskaitas apmokėjimui vienu mygtuko paspaudimu jas apmokėtų ir nesugaištų laiko papildomų formų pildymui.

Greitis ir paprastumas

Automatizuotas pinigų pervedimo nurodymas leis ženkliai greičiau atlikti pervedimą. Nereikės papildomai prisijungti prie sistemos ar pildyti mokėjimo nurodymo.

Paysera atvirosios bankininkystės APIMokėjimų Inicijavimo Paslauga (MIP)

Mokėjimo paslaugų vartotojui nurodžius, mokėjimų inicijavimas ir jų statuso tikrinimas gali būti teikiamas licencijuotų mokėjimų inicijavimo paslaugų teikėjų, turinčių eIDAS sertifikatą.

Sąskaitos informacijos paslauga (SIP)

Mokėjimo paslaugų vartotojui nurodžius ir davus sutikimą, sąskaitos informacijos paslaugos teikėjai, turintys eIDAS sertifikatą, gali gauti informaciją apie vartotojo sąskaitą.

Lėšų pakankamumo paslauga

Mokėjimo paslaugų vartotojui nurodžius, mokėjimo paslaugų, grįstų mokėjimo kortelėmis paslaugų teikėjai, turintys eIDAS sertifikatą, gali patikrinti lėšų pakankamumą paslaugų vartotojo sąskaitoje.