📅 2021, sausio 20 d.

Paysera plečiasi į Ispaniją: atidaryta įmonė, turės klientų aptarnavimo tinklą

Lietuviško kapitalo elektroninių mokėjimų tinklas Paysera plečiasi į Ispaniją, kurios mieste Valensijoje įkurta bendrovė Paysera Espana Mokėjimus daugumoje Baltijos šalių  e. parduotuvių apdorojanti Paysera Ispanijoje veiklą pradeda kartu su vietos partneriais.

#

Lietuvoje sukurtas finansines paslaugas ir prekės ženklą į Ispaniją atveda mažmeninės prekybos auksu savininkai – ispanų verslininkai, kurie Paysera paslaugas pradeda teikti pagal jungtinės veiklos sutartį. „Quick Gold“ turi per 20 Ispanijos miestų išsidėsčiusį prekybos auksu tinklą, kurį sudaro beveik 40 prekybos vietų. 

“Mes, kaip fintech bendrovė, Ispanijoje turėjome klientų ir iki šiol. Tačiau fizinė veiklos pradžia sustiprins mūsų pozicijas vienoje didžiausių Europos ekonomikų, kurioje, kaip ir kitose šalyse, elektroninė komercija ir elektroniniai mokėjimai yra spartaus augimo stadijoje.  Taigi, Ispanijoje startuojame pačiu metu ir kartu su vietiniais partneriais, kurie geriausiai pažįsta vietos verslo ir gyventojų poreikius, įpročius, kultūrą”, - sako Kostas Noreika, Paysera LT pagrindinis akcininkas.

Pasak Rodrigo Fernández, Paysera Espana vadovo, bendrovė pradeda teikti skaitmenines finansines paslaugas, o pasibaigus pandemijai „Quick Gold“ klientų aptarnavimo centruose ketinama pasiūlyti ir kai kurias gyvo aptarnavimo Paysera paslaugas: Visa kortelių atsiėmimą, klientų registraciją, pinigų išgryninimą, prekybą auksu”.

“Džiaugiamės į Ispaniją pritraukdami patikrintą ir pelningą finansų partnerį, kuris skaičiuoja 17-us veiklos metus e. mokėjimų versle ir gerai žino, kaip veikti konkurencingoje aplinkoje, nes tokia yra Ispanijos rinka. Ispanijos verslui, pirmiausia e. parduotuvėms, mes pasiūlysime patogų ir konkurencingą mokėjimų apdorojimą internete. Be to, tikime, kad vietos klientus sudomins ir asmeninių bei verslo finansų valdymo programėlė, žemi tarptautinių pervedimų tarifai, savitarnos sistema bilietų platinimui į renginius”, - teigia R. Fernández. 

Pagrindinė Paysera veikla yra mokėjimų apdorojimas internetinėse parduotuvėse. 2020 m. apmokėjimus už pirkinius internete per bendrovės sistemą rinko daugiau nei 12 000 e. parduotuvių, kuriose pirkėjai apsipirko už daugiau nei 580 mln. EUR. Mokėjimų tinklas taip pat teikia einamosios sąskaitos ir pinigų pervedimo paslaugas beveik visame pasaulyje, kaip alternatyvą bankams: pernai per įmonės sistemą ir programėlę pervesti 4,7 mlrd. Eur. „Fintech“ bendrovės klientai naudojasi bekontaktėmis Visa mokėjimo kortelėmis, kurias galima susieti su išmaniuoju įrenginiu ir atsiskaityti per Google Pay, Apple Pay ir Samsung Pay.

Namų rinkoje, Lietuvoje, Paysera 2020 m. III ketv. pab. buvo didžiausia elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ) pagal mokėjimų operacijų kiekį, rodo Lietuvos banko duomenys. 

Kitose šalyse Paysera tinklas plečiasi jungtinės veiklos principu kartu su vietiniais partneriais. Tinklo plėtra koordinuojama per Jungtinėje Karalystėje registruotą bendrovę Paysera LTD. Tinklo įmonės taip pat veikia Latvijoje, Estijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Kosove, Albanijoje, Ukrainoje. Paysera didelį dėmesį skiria plėtrai Balkanų regione, ieško partnerių Turkijoje, Pietų Amerikoje, kitose šalyse.

Apie Paysera

Paysera LT yra lietuviško kapitalo „fintech“ bendrovė, teikianti einamosios sąskaitos ir pinigų pervedimo paslaugas visame pasaulyje, kaip alternatyvą bankams. Įmonė taip pat yra mokėjimų operatorius didžiajai daliai Lietuvos e. parduotuvių, kurioms padeda surinkti pirkėjų e. mokėjimus. Lietuvos banko duomenimis, Paysera buvo pirmoji ir šiuo metu yra didžiausia elektroninių pinigų įstaiga (EPĮ) Lietuvoje. Paysera tinklo įmonės taip pat veikia Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje ir Kosove ir Albanijoje.