Automatizuoti mokėjimai

Didelėms kompanijoms, e-komercijos platformoms, finansų institucijoms dažnai reikia atlikti daug mokėjimų per trumpą laiką. Paysera gali tai palengvinti, nes masiniai mokėjimai per API atliekami lengvai, greitai ir pigiai. Nereikia kiekvieną kartą prisijungti prie Paysera ar bankinės sistemos, mokėjimai inicijuojami iš jūsų buhalterinės ar verslo sistemos, kuri integruota su Paysera per saugią API sąsają.

Greiti pervedimai už patrauklią kainą

Pervedimai atliekami į daugiau nei 10 000 bankų ir daugiau nei 180 pasaulio šalių už kone geriausią kainą, o pinigai dažnai gavėją pasiekia vos per 30 min. Paysera taiko itin žemą kainodarą, tad už pervedimus mokėsite dažniausiai mažiau nei banke.

Valiutos kursai ir keitimas

Paysera siūlo valiutos konvertavimą itin palankiais kursais. Sąskaitoje šiuo metu jau galima turėti net 30 skirtingų valiutų ir jomis pasinaudoti atliekant tarptautinius bei vietinius pervedimus. Valiutos keitimas taip pat gali būti atliekamas automatizuotai per API sąsają.

Aukščiausio lygio saugumasPagrindinis Paysera prioritetas yra saugumas, todėl mes visada stengiamės naudoti tik aukščiausius standartus atitinkančią programinę įrangą, technologijas ir stebėjimo sistemas. Tai garantuoja jūsų pinigų, duomenų ir pervedimų saugumą visą parą.