Privalumai ir galimybės



Daugybė mokėjimo būdų

Mokėjimai per daugiau nei 10 000 vietinių ir užsienio bankų, atsiskaitymai Visa, MasterCard, Maestro kortelėmis*. Atsiskaitymai per tarptautines mokėjimų sistemas, grynaisiais ir tiesiogiai per Paysera sistemą.

Bene mažiausia kaina rinkoje

Sutaupykite pasirinkę Paysera Checkout. Paysera taiko bene mažiausius įkainius rinkoje, o gaunant mokėjimus iš užsienio bankų ir mokėjimo sistemų, valiuta konvertuojama itin palankiu kursu.

Saugus atsiskaitymas internetu

Patalpinkite savo svetainėje specialų ženklą „Saugus atsiskaitymas internetu“, kuris informuos Jūsų klientus, kad įsigyti prekę ar paslaugą yra saugu, nes naudojate Paysera saugių atsiskaitymų sprendimą.

Daugybė šalių ir valiutų

Aptarnaukite klientus iš viso pasaulio. Paysera veikia 184 šalyse ir aptarnauja daugiau nei 30 valiutų, o mokėjmų langas yra išverstas į 18 kalbų. Leiskite pirkėjams atsiskaityti norimu būdu bei pateikite informaciją jiems suprantama kalba.

Informavimas realiu laiku

Gaukite informaciją apie sėkmingą atsiskaitymą iš karto ir pateikite klientams pirkinius operatyviau. Jei įvyko atsiskaitymo klaida, sužinokite apie tai nedelsiant ir grąžinkite pinigus vienu mygtuko paspaudimu.

Lizingo paslaugos

Suteikite galimybę savo pirkėjams įsigyti jūsų prekes išsimokėtinai. Kartu su mokėjimo būdais pateikite lizingo paslaugas, kurias teikia General Financing ir MokiLizingas.

Patogus administravimas

Paprasta administruoti vieną arba kelis elektroninių mokėjimų projektus, nes Paysera paskyra pasiekiama bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos.

Pajamos vienoje sąskaitoje

Patogu stebėti ir tvarkyti įmokas, nes nebereikia turėti atskirų sąskaitų skirtinguose bankuose. Įmokos kaupiamos vienoje Paysera sąskaitoje, todėl peržiūrėti išsamią statistiką ir ataskaitas yra dar paprasčiau.

Daugiau pasirinkimo

Jūs turite galimybę rinkti įmokas per elektroninę bankininkystę, naudojant mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP), taip pat galėsite identifikuoti klientus su asmens kodu. Ši paslauga yra kelis kartus pigesnė nei BankLink, nors saugumu jam niekuo nenusileidžia, o pati technologija yra reglamentuota Europos Sąjungos PSD2 direktyvoje.
Plačiau apie paslaugą...


* Mokėjimai Visa, MasterCard, Maestro kortelėmis leidžiami tik juridiniams asmenims, registruotiems ES šalyse.

Kaip įdiegti?



Tinka visoms platformoms

Numatyti 3 būdai, kaip integruoti Paysera Checkout. Pasirinkite mūsų parengtą įskiepį TVS sistemai, integruokite per biblioteką arba susikurkite individualų sprendimą bet kokiai platformai ar programavimo kalbai, vadovaudamiesi technine specifikacija.

Nemokami TVS įskiepiai

Paprasčiausias būdas integruoti Paysera Checkout, tai įdiegti mūsų parengtą nemokamą įskiepį. Sukūrėme įskiepius daugiau nei 17 populiariausių sistemų, tokių kaip PrestaShop, Magento, osCommerce, Oxid eShop, WordPress, Joomla, Drupal ir kt.

Nemokama techninė pagalba

Kilus neaiškumams ar problemoms diegiant Paysera mokėjimo būdus, kreipkitės į mus. Paysera IT specialistai jums padės išspręsti problemas ir nemokamai suteiks konsultacijas.

Įgaliojimų suteikimas

Sąskaitos savininkas gali suteikti įgaliojimus ir teises valdyti techninę mokėjimų informaciją. Prieš pradedant vykdyti integraciją, programuotojams pakanka atsidaryti nemokamą sąskaitą.

Paprasta įdiegti ir išbandyti

Aktyvavę testinių mokėjimų režimą, galėsite atlikti mokėjimą. Testinio mokėjimo metu pinigai nėra nuskaičiuojami.

Keli atvaizdavimo būdai

Funkcionalumas pirkėjams gali būti pateiktas kaip mygtukas su nuoroda į mokėjimų langą arba kaip mokėjimo būdų sąrašas. Mokėjimo būdus, šalis, valiutas ir techninius parametrus nustatykite Paysera sistemoje.

Nuo ko pradėti?



#
Atsidarykite nemokamą Paysera sąskaitą ir atlikite identifikaciją.
#
Sistemoje užregistruokite ir patvirtinkite vykdomos veiklos projektą.
#
Įkelkite į savo svetainę Paysera Checkout įskiepį, biblioteką ar integruokite universaliu būdu su specifikacija.
#
Jei reikia, pakeiskite nustatymus sistemoje ir atlikite testinį mokėjimą.