Visos kategorijos
Paslaugos

Nauja paslauga! Pervedimai USD valiuta į Kiniją

#
Norime pranešti ypatingą naujieną – Paysera klientai dabar gali atlikti pervedimus JAV doleriais (USD) į Kiniją! Naujoji funkcija bus skirta tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims. Artėjant Juodajam penktadieniui ir Kalėdoms, geresnio laiko pristatyti šią naujieną ir būti negali!

Kodėl tai svarbu?

Paysera klientai jau tikriausiai žino, kad USD valiuta nėra naujiena, kuomet kalbama apie mūsų paslaugas. Tai kodėl kilo toks triukšmas?

Šiuo atveju esminis veiksnys čia yra... Kinija. Mums tai nauja kryptis ir mes džiaugiamės galėdami suteikti savo klientams galimybę siųsti pinigus į Kiniją kur kas efektyviau.

Be to, JAV ir Kinija yra dvi didžiausios Europos Sąjungos prekybos partnerės. Kinija yra ypač svarbi daugeliui įmonių, kurios importuoja prekes, technologijas ir gamybos komponentus iš Kinijoje įsikūrusių bendrovių. Mūsų tikslas – padėti užtikrinti sklandžius pinigų pervedimo procesus ir leisti įmonėms sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – verslo vykdymą bei plėtrą.

#

Kaip tai veikia?

Nesijaudinkite, jums nereikės atlikti jokių sudėtingų papildomų veiksmų! Kaip ir atliekant bet kokį kitą pervedimą, jums tereikia žinoti gavėjo pilną adresą, įskaitant:

  • Šalį, kuri šiuo atveju yra Kinija
  • Provinciją arba regioną
  • Miestą ir kt.

Norint pervesti pinigus į Kiniją, reikia atlikti įprastus žingsnius:

1. Prisijunkite prie savo Paysera paskyros
2. Skiltyje Pervedimai pasirinkite Pervedimas į banką
3. Įveskite reikiamą informaciją ir nepamirškite pasirinkti USD valiutos

Štai ir viskas!

Dar neturite Paysera paskyros?

Sukurkite paskyrą NEMOKAMAI dar šiandien!

Dar daugiau naujovių – jau visai netrukus!

Paysera sunkiai dirba kiekvieną dieną, kad pagerintų savo klientų patirtį ir sukurtų dar daugiau galimybių. Nors itin didžiuojamės savo pasiekimais, sustoti mes tikrai neketiname ir netrukus pristatysime dar daugiau naujienų apie pervedimų USD valiuta galimybes.

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir sužinokite naujienas pirmieji!

Susiję straipsniai

#
Asmeniniai finansai

10+ priežasčių, kodėl verta naudotis Paysera

Ar prisimenate, pagal kokius kriterijus pasirinkote savo pirmąjį banką? Jį naudojo jūsų tėvai? O gal kortelę nemokamai gavote mokykloje? Bet ar tai tikrai galima laikyti pasirinkimu? Kviečiame pažvelgti į 10 dažniausių priežasčių, dėl kurių žmonės atsidaro Paysera sąskaitą

#
Paysera HQ

Paysera eina į pinigų perlaidų grynaisiais rinką: pradeda nuo pervedimų į Ukrainą

Ukrainos gyventojams daugėja galimybių artimųjų ir kitų žmonių pervedamus pinigus gimtojoje šalyje gauti greičiau ir patogiau. Bendrovei Paysera pradėjus bendradarbiauti su Ukrainos banku „Globus Bank“, vietos gyventojams nuo šiol atsiveria galimybė artimųjų siųstus pinigus atsiimti grynaisiais viename iš 150-ies „Globus Bank“ ir jo partnerių skyrių.

#
Verslui

Top 10 klausimų apie įmokų surinkimą internetu

Perkėlus savo verslą į internetinę erdvę, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems iškyla daugybė klausimų. Bet juk tai ne verslas, jeigu nieko neparduodate, tiesa? Paysera padeda tūkstančiams e. parduotuvių rinkti mokėjimus internetu iš pirkėjų visame pasaulyje. Tad šiandien atsakysime dažniausius jų klausimus.