Visos kategorijos
Paysera HQ

Paysera klientams pristato Apple Pay

#

Saugesnis, patikimesnis ir daugiau privatumo suteikiantis atsiskaitymo būdas su „iPhone“ ir „Apple Watch“

VILNIUS, 2020 m. gruodžio 9 d., „Paysera LT“, elektroninių pinigų įstaiga, teikianti einamosios sąskaitos ir pinigų pervedimo paslaugas visame pasaulyje, savo klientams pristato „Apple Pay“ – saugesnį, patikimesnį ir daugiau privatumo suteikiantį atsiskaitymo būdą, kuriuo naudojantis, klientams nereikia paduoti mokėjimo kortelės kitam asmeniui, liesti mygtukų ar atsiskaityti grynaisiais pinigais, ir kuris užtikrina visų sandorių saugumą naudojantis „iPhone“.

Klientai, norėdami atlikti bekontaktį mokėjimą, priglaudžia savo „iPhone“ ar „Apple Watch“ prie mokėjimo terminalo. Atsiskaitymas „Apple Pay“ yra saugus, nes patvirtinamas naudojant „Face ID“, „Touch ID“ ar įrenginio atpažinimo kodu, o taip pat konkrečios operacijos dinaminiu saugos kodu. Su „Apple Pay“ galima atsiskaityti maisto prekių parduotuvėse, vaistinėse, taksi, restoranuose, kavinėse, prekybos vietose ir kitur. 

Klientai, naudodamiesi „Apple Pay“ „iPhone“, „iPad“ ar „Mac“, gali greičiau ir patogiau atsiskaityti už pirkinius programėlėse ir „Safari“ naršyklėje, nes nereikia iš naujo susikurti paskyros ar kiekvieną kartą įvesti siuntimo ir sąskaitos išrašymo duomenų. Naudojant „Apple Pay“ lengviau atsiskaityti už maisto ir maisto prekių pristatymą, pirkinius internete, transporto paslaugas, parkavimą ir kt. „Apple Pay“ galima naudoti ir atsiskaitant per programėles „Apple Watch“.

„Apple Pay“ daug dėmesio skiria saugumo ir privatumo standartams. Susiejus savo kredito ar debeto kortelę su „Apple Pay“, kortelės numeris nėra saugomas įrenginyje ar „Apple“ serveriuose. Vietoj to, priskiriamas konkretaus įrenginio sąskaitos numeris, kuris yra užšifruotas ir saugomas jūsų įrenginio „Secure Element“, t. y. pramonės standartus atitinkančiame sertifikuotame luste, kuriame jūsų mokėjimų informacija patikimai saugoma.

Nustatyti Apple Pay paprasta. iPhone atidarykite „Wallet“ programėlę, bakstelėkite „+“ ir atlikite veiksmus, kad pridėtumėte Paysera Visa mokėjimo kortelę. Pridėję kortelę prie „Phone, Apple Watch, iPad, ar Mac, klientai iš kart gali pradėti naudotis Apple Pay tame įrenginyje. Klientai ir toliau galės naudotis visomis Paysera mokėjimo kortelės privilegijomis.

Apie Paysera

Paysera yra finansinių technologijų įmonė, siūlanti einamosios sąskaitos ir pinigų pervedimo paslaugas visame pasaulyje, kaip alternatyvą tradiciniams bankams. Įmonė taip pat veikia kaip e. parduotuvių mokėjimų operatorius. Įkurta 2004 m., Paysera 2012 m. gavo elektroninių pinigų įstaigos licenciją iš Lietuvos banko, leidžiančią teikti paslaugos kitose ES ir EEE šalyse. Paysera yra pirmoji ir didžiausia elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje. Paysera tinklo įmonės taip pat veikia Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje, Rumunijoje ir Kosove.