Mūsų remiami socialiniai projektai ir organizacijosEsame neabejingi socialinėms problemoms, todėl remiame įvairius socialinius projektus ir organizacijas, suteikdami paslaugas už savikainą.
#

„Vaikų svajonės“

Projekto „Vaikų svajonės“ metu renkame vaikų, augančių skurdžiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti. Per Paysera mokėjimų sistemą, svajones pildantiems žmonėms suteikiame galimybę šiuolaikiškai ir patogiai paremti projekto plėtrą, kad galėtume nuveikti dar daugiau gerų darbų.

Daugiau apie projektą: www.vaikusvajones.lt

„Maisto bankas“

„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Paysera mokėjimų sistema suteikia galimybę mūsų aukotojams greitai ir patogiai pervesti paramą iš užsienio, nemokant papildomų didelių bankinių mokesčių. 2017 metais per Paysera „Maisto bankui“ buvo paaukota 6104 Eur.  Ačiū!

Daugiau apie fondą: www.maistobankas.lt

#
#

„Lietuvos Raudonasis Kryžius“

„Lietuvos Raudonasis Kryžius“ teikia pagalbą krizės paliestiems žmonėms ir moko visuomenę pirmosios pagalbos įgūdžių, kad nutikus nelaimei mokėtume vienas kitam padėti. Esame unikali humanitarinė jėga, kurios šerdyje esantys savanoriai kasdien teikia pagalbą tūkstančiams žmonių Lietuvoje. Per Paysera sistemą turime galimybę rinkti aukas mūsų organizacijai.

Daugiau apie organizaciją: www.redcross.lt

„Aukok.lt“

„Aukok.lt“ – tai 2009 m. startavusi didžiausia Lietuvoje aukojimo internetu svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Portale „Aukok.lt” lėšas renka daugybė socialinių projektų, kuriems padėti norintys geradariai gali paprastai ir greitai paaukoti pasirinktą pinigų sumą vienu mygtuko spustelėjimu. Paysera teikia portale „Aukok.lt” įdiegtą „Bank Link“ paslaugą nemokamai, taip užtikrindami, kad kiekvienas Paysera klientų paaukotas euras pasiektų paramos gavėjus.

Daugiau apie projektus: www.aukok.lt

#
#

„Ištiesk pagalbos ranką“

„Ištiesk pagalbos ranką" – socialinių paslaugų ir paramos plėtros organizacija, kuri padeda sunkiai besiverčiančioms ir socialiai remtinoms šeimoms bei vaikams visoje Lietuvoje. Šioms šeimoms teikiama iš kitų žmonių gaunama parama daiktais bei drabužiais. Organizacijos įsteigtą dienos centrą „Šypsena“, skirtą vaikams, turintiems raidos sutrikimų bei vaikams iš rizikos šeimų, lanko ir socialiai aktyvių šeimų vaikai.

Daugiau apie organizaciją: https://www.pagalbavisoslietuvosseimoms.com

„Išsipildymo akcija“

„Išsipildymo akcija“ – TV3 organizuojamas didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje, sėkmingai gyvuojantis jau nuo 2003 metų. Gražia „Išsipildymo akcijos“ tradicija tapo kasmet lapkričio mėnesį švenčiama „Pyragų diena”. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui.

Daugiau apie akciją: www.issipildymoakcija.tv3.lt

#
#

„Mamų unija“

„Mamų unija“ – tai paramos ir labdaros fondas, kuris rūpinasi kiekvienu Lietuvos vaiku, susirgusiu onkologine liga. Fondas bendradarbiauja su Vaikų onkohematologijos skyriais ligoninėse, gerina šių įstaigų mikroklimatą, perka trūkstamą įrangą. „Mamų unija“ taip pat finansiškai paremia sergančių vaikų šeimas, teikia pagalbą vaikams ir tėvams ligoninėse, formuoja tolerantišką visuomenės požiūrį į sergančius vėžiu vaikus ir jų šeimas.

Daugiau apie fondą: www.mamuunija.lt

„Maltiečiai“

Maltiečių organizacija Lietuvoje yra seniausios pasaulyje labdaros organizacijos – Maltos ordino, veikiančio daugiau kaip 120 pasaulio šalių, dalis. Maltiečių tikslas – teikti pagalbą visų tautybių, rasių ir tikėjimų vargstantiems, neįgaliems, vienišiems ir kitiems socialinėje atskirtyje gyvenantiems asmenims ar bendruomenėms, skatinti socialinę atsakomybę, savanorystę, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais ir rėmėjais Lietuvoje ir užsienyje.

Daugiau apie organizaciją: www.maltieciai.lt

#
#

„Tautmilės globa“ 

„Tautmilės globa“ – gyvūnų globos organizacija, besirūpinanti beglobių gyvūnų gelbėjimu, jų gydymu, globa iki padovanojimo, atsakingų šeimininkų paieška, beglobių gyvūnų mažinimu humaniškais būdais (sterilizacija, kastracija), visuomenės švietimu dėl žiauraus elgesio su gyvūnais bei beglobių gyvūnų skaičiaus mažinimo klausimais (ekskursijos prieglaudoje, pristatymai, dalyvavimas masiniuose renginiuose).

Daugiau apie organizaciją: www.tautmilesgloba.lt

Mūsų dalyvavimas socialiniuose projektuose

  • 2018 m. Paysera dalyvavo TV3 televizijos organizuojamoje „Pyragų dienoje“, rūbais parėmė „Ištiesk pagalbos ranką“ organizaciją. Taip pat Paysera darbuotojai aukojo lėšas „Mamų unija“, „Maltiečiai“ ir „Tautmilės globa“ organizacijoms paremti, o įmonė suaukotas lėšas padvigubino.
  • 2017 m. pradėta organizuoti edukacinė programa „Paysera akademija“, skirta ugdyti jaunimo finansinį raštingumą.
  • 2016 m. Paysera prisidėjo prie tarptautinės kraujo donorystės akcijos „Missing Type“, kurios tikslas buvo paskatinti žmones tapti neatlygintinais kraujo donorais. Įmonės darbuotojai taip pat nuolatos prisideda prie kraujo donorystės ir tampa neatlygintinais kraujo donorais.
  • 2015 m. Paysera tapo pagrindine Lietuvoje vykusio Europos U-16 vaikinų čempionato rėmėja.
  • 2014 m. vyko „Paysera studentų lygos“ stalo futbolo čempionatas kartu su stalo futbolo klubu „Foosin“ ir VšĮ „Sveikas miestas“ bei Lietuvos studentų sąjunga.
  • 2014 m. taip pat įmonė rėmė „Nike“ konvenciją „We run Vilnius“, Vilniaus sporto festivalį „Vilnius Challenge“, „M. K. Čiurlionio fondą“, „Mamų mugę“, Vilniaus miesto šventę „Sostinės dienos“ ir jos mugę.
  • 2013 m. Paysera tapo svarbaus projekto „Misija Sibiras“, skirto jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo, rėmėjais.
  • 2013 m. aktyviai prisidėjo rengiant masinius bėgimus Vilniuje, Kaune, Trakuose, Druskininkuose ir Nidoje. Tapome oficialiais Olimpinės mylios bėgimo partneriais.
  • 2012 m. prisidėjo prie klouno terapijos savanorių, pasivadinusių „Klounai be sienų“ projekto „Raudonos nosies diena“.