Mūsų remiami socialiniai projektai ir organizacijosEsame neabejingi socialinėms problemoms, todėl remiame įvairius socialinius projektus ir organizacijas, suteikdami paslaugas už savikainą.
#

„Vaikų svajonės“

Projekto „Vaikų svajonės“ metu renkame vaikų, augančių skurdžiose šeimose, norus ir svajones, publikuojame projekto tinklapyje ir sudarome sąlygas geros valios žmonėms jas įgyvendinti. Per Paysera mokėjimų sistemą, svajones pildantiems žmonėms suteikiame galimybę šiuolaikiškai ir patogiai paremti projekto plėtrą, kad galėtume nuveikti dar daugiau gerų darbų.

Daugiau apie projektą: www.vaikusvajones.lt

„Maisto bankas“

„Maisto bankas“ – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Paysera mokėjimų sistema suteikia galimybę mūsų aukotojams greitai ir patogiai pervesti paramą iš užsienio, nemokant papildomų didelių bankinių mokesčių. 2017 metais per Paysera „Maisto bankui“ buvo paaukota 6104 Eur.  Ačiū!

Daugiau apie fondą: www.maistobankas.lt

#
#

„Lietuvos Raudonasis Kryžius“

„Lietuvos Raudonasis Kryžius“ teikia pagalbą krizės paliestiems žmonėms ir moko visuomenę pirmosios pagalbos įgūdžių, kad nutikus nelaimei mokėtume vienas kitam padėti. Esame unikali humanitarinė jėga, kurios šerdyje esantys savanoriai kasdien teikia pagalbą tūkstančiams žmonių Lietuvoje. Per Paysera sistemą turime galimybę rinkti aukas mūsų organizacijai.

Daugiau apie organizaciją: www.redcross.lt

„Aukok.lt“

„Aukok.lt“ – tai 2009 m. startavusi didžiausia Lietuvoje aukojimo internetu svetainė, kuri suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Portale „Aukok.lt” lėšas renka daugybė socialinių projektų, kuriems padėti norintys geradariai gali paprastai ir greitai paaukoti pasirinktą pinigų sumą vienu mygtuko spustelėjimu. Paysera teikia portale „Aukok.lt” įdiegtą „bank-link“ paslaugą nemokamai, taip užtikrindami, kad kiekvienas Paysera klientų paaukotas euras pasiektų paramos gavėjus.

Daugiau apie projektus: www.aukok.lt

#

Mūsų dalyvavimas socialiniuose projektuoseDžiaugiamės, kad galime paremti bei dalyvauti įvairiuose projektuose bei renginiuose ir taip prisijungti prie visuomeninio gyvenimo.
  • 2017 m. pradėta organizuoti edukacinė programa „Paysera akademija“, skirta ugdyti jaunimo finansinį raštingumą.
  • 2016 m. Paysera prisidėjo prie tarptautinės kraujo donorystės akcijos „Missing Type“, kurios tikslas buvo paskatinti žmones tapti neatlygintinais kraujo donorais. Įmonės darbuotojai taip pat nuolatos prisideda prie kraujo donorystės ir tampa neatlygintinais kraujo donorais.
  • 2015 m. Paysera tapo pagrindine Lietuvoje vykusio Europos U-16 vaikinų čempionato rėmėja.
  • 2014 m. vyko „Paysera studentų lygos“ stalo futbolo čempionatas kartu su stalo futbolo klubu „Foosin“ ir VšĮ „Sveikas miestas“ bei Lietuvos studentų sąjunga.
  • 2014 m. taip pat įmonė rėmė „Nike“ konvenciją „We run Vilnius“, Vilniaus sporto festivalį „Vilnius Challenge“, „M. K. Čiurlionio fondą“, „Mamų mugę“, Vilniaus miesto šventę „Sostinės dienos“ ir jos mugę.
  • 2013 m. Paysera tapo svarbaus projekto „Misija Sibiras“, skirto jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo, rėmėjais.
  • 2013 m. aktyviai prisidėjo rengiant masinius bėgimus Vilniuje, Kaune, Trakuose, Druskininkuose ir Nidoje. Tapome oficialiais Olimpinės mylios bėgimo partneriais.
  • 2012 m. prisidėjo prie klouno terapijos savanorių, pasivadinusių „Klounai be sienų“ projekto „Raudonos nosies diena“.