Ekologija ir sveika gyvensenaPropaguojame sveiką gyvenseną ir esame neabejingi ekologijos problemoms

Automobilių parkas

Paysera pirmenybę teikia ekologiškiems automobiliams. Dėl šios priežasties įmonės automobiliai yra tik elektromobiliai arba hibridai. Hibridai pasirenkami ne tik dėl ekologiškumo, tačiau ir ekonomiškumo.

Tik žalia energija

Įmonė pasisako už žalią energiją, tad naujų biurų komplekse bus įrengtas geoterminis šildymas, naudojamos saulės baterijos.

Mūsų ekologija

Sveika gyvensena ne ką mažiau svarbi nei ekologija, tad darbuotojų sportinė veikla yra remiama, o į biurą kiekvieną dieną pristatomi švieži vaisiai. Įmonė taip pat skatina darbuotojus atsisakyti žalingų įpročių, o ieškant naujų komandos narių atsižvelgiama ar asmuo nerūko.

Paysera parama ir socialiniai projektaiDžiaugiamės, kad galime paremti įvairius projektus bei renginius ir taip prisijungti prie visuomeninio gyvenimo.

Paysera bendradarbiauja ir remia įvairiais organizacijas.

  • 2017 m. pradėta organizuoti edukacinė programa „Paysera akademija“, skirta ugdyti jaunimo finansinį raštingumą.
  • 2016 m. Paysera prisidėjo prie tarptautinės kraujo donorystės akcijos „Missing Type“, kurios tikslas buvo paskatinti žmones tapti neatlygintinais kraujo donorais. Įmonės darbuotojai taip pat nuolatos prisideda prie kraujo donorystės ir tampa neatlygintinais kraujo donorais.
  • 2015 m. Paysera tapo pagrindine Lietuvoje vykusio Europos U-16 vaikinų čempionato rėmėja.
  • 2014 m. vyko „Paysera studentų lygos“ stalo futbolo čempionatas kartu su stalo futbolo klubu „Foosin“ ir VšĮ „Sveikas miestas“ bei Lietuvos studentų sąjunga.
  • 2014 m. taip pat įmonė rėmė „Nike“ konvenciją „We run Vilnius“, Vilniaus sporto festivalį „Vilnius Challenge“, „M. K. Čiurlionio fondą“, „Mamų mugę“, Vilniaus miesto šventę „Sostinės dienos“ ir jos mugę.
  • 2013 m. Paysera tapo svarbaus projekto „Misija Sibiras“, skirto jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo, rėmėjais.
  • 2013 m. aktyviai prisidėjo rengiant masinius bėgimus Vilniuje, Kaune, Trakuose, Druskininkuose ir Nidoje. Tapome oficialiais Olimpinės mylios bėgimo partneriais.
  • 2012 m. prisidėjo prie klouno terapijos savanorių, pasivadinusių „Klounai be sienų“ projekto „Raudonos nosies diena“.