Vertimų skyrius


 
Marija vertimų skyrius

Sveiki, esu Marija, Vertimų skyriaus vadovė. Mūsų skyrius kartu su partnerių vertėjais rūpinasi vertimų kokybe ir verčia tekstus į visas svetainėje ir programėlėje palaikomas kalbas, kurių net 15! Kam tiek daug? Turime partnerius įvairiose šalyse bei tūkstančius klientų visame pasaulyje, kurie mums rūpi, tad siekiame užtikrinti, kad jiems būtų patogu naudotis mūsų paslaugomis ir gauti naudingą informaciją suprantama kalba.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad mūsų darbas yra monotoniškas, tačiau taip nėra. Kadangi dirbame su beveik visais įmonės skyriais, darbo tikrai nestokojame, o ir vertimų pobūdis yra labai įvairus: verčiame svetainės tekstus, įrašus socialiniams tinklams, laiškus klientams, straipsnius ir dar daug daug visko. Be to, yra dar klientams nematoma dalis, kurią sudaro įmonės vidiniai dokumentai, komunikacija su Lietuvos ir užsienio institucijomis, veiklos tvarkos ir taisyklės mūsų partneriams.

Taigi, prisijungęs (-usi) prie vertėjų komandos, tikrai nenuobodžiausi. Jei puikiai moki bent vieną užsienio kalbą, esi kruopštus (-i) ir sieki plėsti savo žinias skirtingose srityse, laukiame tavęs išskėstom rankom!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Vertimų skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.