Teisės skyrius


 
#

Labas, aš Renatas, Paysera Teisės skyriaus vadovas. Nors iš pirmo žvilgsnio teisė gali skambėti nuobodžiai, dirbdamas Paysera Teisės skyriuje tikrai nenuobodžiausi – čia teisės skyrius kiekvieną dieną susiduria su įvairiais iššūkiais.

Paysera veikia griežtai reguliuojamoje finansų srityje, todėl turime ne tik gerai išmanyti teisinius veiklos aspektus, teisės aktus, sudaryti gerai apgalvotas sutartis, bet ir būti pasiruošę ginti įmonės interesus teismuose.

Ką veikia teisės skyrius? Rengiame raštus ir atsakymus priežiūros ir kitoms institucijoms, nuolat bendraujame su Lietuvos banku, atstovaujame Paysera teismuose ir ikiteisminio tyrimo institucijose. Taip pat rengiame, vertiname ir peržiūrime sutartis su klientas ir partneriais – nei viena svarbi Paysera sutartis nepraeina be mūsų vertinimo bei išvadų. Rengiame visus dokumentus, susijusius su įmonės veiklos licencijomis, konsultuojame darbuotojus su įmonės veikla susijusiais teisiniais klausimais. Rūpinamės, kad vidiniai įmonės dokumentai atitiktų visus teisės aktus, institucijų reikalavimus ir kiekvienas darbuotojas žinotų kaip elgtis atitinkamoje teisinėje situacijoje. Be to, dar dalyvaujame kuriant ir įgyvendinant Paysera produktus ir paslaugas – vertiname jų atitiktį teisės aktams, jų teisinę riziką. Kaip gali suprasti, mūsų darbas labai įvairiapusis, tad nuobodžiauti tikrai nėra kada. Pati įmonė nuolat auga tarptautinėje erdvėje, ieškanti įvairiausių naujų galimybių, todėl darbuotojams netrūksta naujų tobulėjimo iššūkių.

Nori prisijungti prie Paysera dirbdamas svarbų ir kasdien naujus iššūkius kelianti darbą? Radai tam puikiai tinkančią komandą.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Teisės skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.