Plėtros skyrius


 
Tomas plėtros skyrius

Sveiki, esu Tomas, Plėtros skyriaus vadovas. Paysera veikla pagrįsta partneryste su bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis – kuo partnerių tinklas platesnis, tuo įmonė turi daugiau galimybių savo paslaugas teikti plačiau ir lanksčiau, o tuo pačiu pasiūlyti ir daugiau privalumų savo klientams. Mūsų skyriaus pagrindinė užduotis yra užtikrinti šio tinklo augimą, megzti ir palaikyti sėkmingus ryšius su partneriais visame pasaulyje. Plėtra gali būti tiek geografinė – plečiant paslaugas skirtingose šalyse, tiek produkto ar paslaugos lygmenyje, kai plečiamos jau esamo produkto funkcijos ir galimybės.

Skyriaus veiklą galima skirstyti į kelias pagrindines sritis. Pirmiausia, Paysera įmokų surinkimo infrastruktūros gerinimas – savo klientams siekiame pasiūlyti geriausias kainas ir sąlygas priimti mokėjimus internetu, dėl to kasdien rūpinamės naujų įmokų surinkimo partnerių paieška, derybomis dėl geresnių sąlygų. Antra sritis – pervedimų infrastruktūros gerinimas: bendraujame su daugybe bankų visame pasaulyje, kas leidžia užtikrinti greitus ir nebrangius pervedimus. Taip pat prisidedame prie sėkmingos Paysera tinklo plėtros – šiuo metu turime Paysera tinklo atstovus visose Baltijos šalyse, Bulgarijoje, Rumunijoje, su kuriais dalinamės savo patirtimi, padedame užmegzti ryšius su bankais ir kitais partneriais jų šalyje.

Jei esi komunikabilus ekstravertas, mokantis sudominti ir paveikti kitus, domiesi mokėjimų rinka ir nori jai daryti realią įtaką, laukiame tavęs savo komandoje.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Plėtros skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.