Pervedimų skyrius


 
Marta pervedimų skyrius

Labas, esu Marta, Paysera Pervedimų skyriaus vadovė. Kaip galima suprasti iš skyriaus pavadinimo, esame atsakingi už pinigų pervedimus tarp Paysera klientų ir į kitus bankus bei sistemas. Tačiau tai tikrai ne viskas.

Skyriaus darbuotojus vadiname paprastai – pervedimų operatoriais. Mūsų pagrindinė pareiga yra užtikrinti, kad pervedimai būtų atlikti laiku, o lėšos sėkmingai pasiektų gavėjo sąskaitą. Taip pat esame atsakingi už bankų sąskaitų išrašų sukėlimą į mūsų sistemą. Nuo to priklauso Paysera naudotojų sąskaitų papildymai, jų įskaitymo greitis. Mūsų skyriaus darbuotojai stebi ir prižiūri šiuos procesus.

Kita, labai svarbi operatoriaus užduotis yra valiutų konvertavimas. Stebime valiutų kursų pokyčius, prognozuojame, valiuta brangs ar pigs, perkame ir parduodame valiutas bankams.

Pervedimų skyrius yra grandis tarp Paysera klientų ir bankų, todėl labai glaudžiai dirbame su klientų aptarnavimo skyriumi – kartu sprendžiame klientų problemas, susijusiais su atliekamais pervedimais. Nuo mūsų darbo labai priklauso klientų pasitenkinimas Paysera teikiamomis paslaugomis.

Taip pat dirbame ir su prevencijos skyriumi – stebime įtartinus ir neįprastus klientų pervedimus, o kilus įtarimui, informuojame atsakingus kolegas.

Jei tau patinka skaičiai, kruopštus ir atsakingas darbas, laukiame tavęs savo komandos gretose.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Pervedimų skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.