Personalo skyrius


 
Rasa personalo skyrius

Malonu susipažinti, esu Rasa, Personalo vadovė. Personalo skyriaus pagrindinis ir svarbiausias tikslas yra suburti kolektyvą, rūpintis juo bei ugdyti, užtikrinti gerą vidinę atmosferą, visiems tinkamą darbo aplinką. Po šiuo tikslu telpa daug dedamųjų.

  • Kartu su įmonės vadovais numatome, kiek ir kokių darbuotojų reikia įmonei, atrenkame kandidatus ir padedame jiems integruotis. Bandomuoju laikotarpiu rūpinamės naujokais ir kartu su skyrių vadovais aptariame rezultatus ir iškylančias problemas.
  • Esame atsakingi už darbuotojų išleidimą į atostogas, visą personalo dokumentaciją, tokią kaip sutartys, prašymai ar įsakymai, sistemoje talpiname informaciją apie įmonės personalą.
  • Rūpinamės darbuotojų kompetencija ir jų pasirengimu dirbti. Organizuojame įvairios formos ir trukmės mokymus, stengiamės, kad mokymai būtų ne tik naudingi, bet ir įdomūs bei aktualūs patiems darbuotojams.
  • Taip pat nuolatos ieškome geriausių ir efektyviausių sprendimų, kaip tobulinti įmonės veiklą, pradedant nuo strateginių valdymo procesų ir baigiant darbuotojų įvedimo ir įvertinimo tobulinimu.
  • Paysera kolektyvas sparčiai plečiasi, tad stengiamės, kad kolektyvo nariai būtų ne tik pažįstami, bet ir puikiai sutartų. Siekiant to, kiekvieną mėnesį organizuojamos bendros pramogos, tokios kaip boulingas, golfas, pokeris, kartingai ir daugybė kitų. Taip pat kelis kartus per metus vykstančios didžiosios pramogos – aktyvus savaitgalis Druskininkuose, savaitgalio slidinėjimas Slovakijos kalnuose ar plaukimas baidarėmis.

Jeigu ieškai įdomaus darbo, mėgsti bendrauti su žmonėmis, tau svarbu, kad organizacijoje dirbtų motyvuoti ir laimingi darbuotojai, domiesi personalo valdymo naujovėmis, su nekantrumu laukiame tavęs prisijungiant prie mūsų komandos.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Personalo skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.