Personalo skyrius


 
personalo skyrius

Personalo skyriaus pagrindinis ir svarbiausias tikslas yra suburti kolektyvą, rūpintis juo bei ugdyti, užtikrinti gerą vidinę atmosferą, visiems tinkamą darbo aplinką. Siekiame šio tikslo, todėl turime daug atsakomybių.

  • Kartu su įmonės vadovais planuojame, kiek ir kokių darbuotojų reikia įmonei, atrenkame kandidatus, įdarbiname juos, padedame adaptuotis.
  • Didelį dėmesį skiriame naujų darbuotojų adaptacijos periodui, kartu su padalinių vadovais skiriame mentorius, aptariame rezultatus ir iškylančias problemas.
  • Rūpinamės darbuotojų kompetencija ir jų tobulėjimo galimybėmis. Organizuojame įvairios formos ir trukmės mokymus, siekiame, kad mokymai būtų ne tik naudingi, bet ir įdomūs bei aktualūs darbuotojams.
  • Prisidedam prie organizacinės kultūros, savų tradicijų kūrimo. Skatiname darbuotojo-vadovo susitikimus, kurie padeda suprasti, ar darbuotojai jaučiasi gerai. Ar žino, ko iš jų tikimasi, ar jaučia, kad auga ir tobulėja, į jų nuomonę atsižvelgiama, o jų pasiūlytos idėjos yra įgyvendinamos.
  • Esame atsakingi už personalo visos dokumentacijos, tokios kaip darbo sutartys, prašymai ar įsakymai, administravimą ir talpinimą sistemoje. Koordinuojame darbuotojų atostogų procesą.
  • Taip pat nuolatos ieškome geriausių ir efektyviausių sprendimų, kaip tobulinti įmonės veiklą, pradedant nuo strateginių valdymo procesų ir baigiant darbuotojų įvedimo ir įvertinimo procesų tobulinimo.
  • Paysera kolektyvas sparčiai auga, tad stengiamės, kad kolegos puikiai sutartų. Siekiant to, organizuojame bendras pramogas, tokias kaip boulingas, golfas, pokeris, kartingai ir daugybė kitų. Taip pat kelis kartus per metus vyksta didžiosios pramogos – aktyvus savaitgalis Druskininkuose, savaitgalio slidinėjimas Slovakijos kalnuose ir plaukimas baidarėmis.

Jeigu ieškai įdomaus darbo, mėgsti bendrauti su žmonėmis, tau svarbu, kad organizacijoje dirbtų motyvuoti ir laimingi darbuotojai, domiesi personalo valdymo naujovėmis, su nekantrumu laukiame tavęs prisijungiant prie mūsų komandos.

Prisijunk prie mūsųNeradai tinkamos pozicijos ar darbo skelbimas nebegalioja, bet nori dirbti su mumis? Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt.
Kai atsiras tinkama pozicija, būtinai svarstysime tavo kandidatūrą.