Kibernetinio saugumo skyrius


 
Šarūnas kibernetinio saugumo skyrius

Sveiki! Mano vardas Šarūnas ir aš esu Kibernetinio saugumo skyriaus vadovas. Šis skyrius – tai tarsi Paysera informacijos saugumo institucija, kuriai vadovauja duomenų apsaugos pareigūnas. Mūsų skyriaus pagrindinė užduotis – užtikrinti, kad Paysera teikiamų paslaugų „apsauginis sluoksnis“ būtų aukščiausio lygio.

Kiekvieną dieną mes kovojame su grėsmėmis, keliančiomis riziką Paysera valdomos informacijos, sistemų ir kitų vertybių konfidencialumui, vientisumui ir prieinamumui. Po minėtu skyriaus tikslu slepiasi tokios užduotys, kaip nepertraukiama kibernetinių grėsmių stebėsena, rizikos vertinimas, priemonių su kibernetinėmis grėsmėmis planavimas ir įgyvendinimas. Tam atliekamas galimų įsilaužimų testavimas, saugumo auditai ir kitų, geriausiomis pasaulinėmis praktikomis paremtų sprendimų bei priemonių taikymas.

Be užduočių, tiesiogiai susijusių su įmonės informacijos saugos užtikrinimu, taip pat edukuojame savo kolegas. Dalinamės žiniomis apie apsaugą prieš kenkėjiškas programas, saugaus kodavimo užtikrinimą ir kasdienę saugią elgseną gaunant ir siunčiant įmonės informaciją.

Jei esi saugumo fanatikas, kuris moka ir gali užbėgti sukčiams už akių, bei nuolat domiesi duomenų apsaugos ir pažeidžiamumo naujovėmis, mums tavęs reikia! Ateik, ir mes kartu kovosime su kibernetiniais blogiukais.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Kibernetinio saugumo skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.