Informacinių technologijų skyrius


 
IT skyrius

Mūsų skyriaus veiklą gan gerai nusako oficialus jo pavadinimas – Paslaugų programinės įrangos vystymo ir palaikymo skyrius. Kitaip sakant, mes kuriame naujas Paysera sistemos funkcijas, jas plečiame, taisome bei kitaip palaikome jau esamas. O jeigu paprasčiau, mes esame Paysera programuotojai.

Keli įdomesni faktai apie mūsų darbą:

  • mūsų darbai vienaip ar kitaip praktiškai liečia visus įmonės darbuotojus. Kai kurie tiesiog naudojasi mūsų suprogramuotomis funkcijomis bei įrankiais kasdieniniame savo darbe, kiti – bendrauja su mumis dėl naujų funkcijų kūrimo. Dėl jų artimiausiai komunikuojame su produktų skyriumi. Visų mūsų bendras tikslas – ilgalaikio produkto kūrimas ir palaikymas. Produktų vadovai sprendžia, kokias funkcijas mes kursime, kokiu prioritetu bei koks yra norimas galutinis rezultatas, o mes stengiamės viską maksimaliai gerai įgyvendinti per tam numatytą laiką;
  • skyriaus viduje mes skirstomės į mažesnes komandas. Turime 10 tarptautinių komandų, atsakingų už skirtingus darbus. Juos skirstomės tiek pagal programavimo kalbą, programuojamą sistemos dalį – kas dirba su serveriu, kas su naršykle, o kas su mobiliąja programėle, tiek pagal funkcionalumą – kai kurie dirba prie bankinės sistemos, o kiti – prie įmokų surinkimo paslaugos ar bendrų sisteminių dalių. Pagrindinį dėmesį skiriame kodo kokybei: vykdome kodo patikrinimus, užtikriname geriausių praktikų bei konvencijų naudojimą;
  • dirbame su didelėmis ir sudėtingomis sistemomis, skaidome kodą pagal skirtingas paslaugas. Pagrinde naudojame PHP 7 ir Symfony karkasą posistemei (angl. back-end) ir ReactJS priekinei sistemos daliai (angl. front-end). Darbe vadovaujamės agile principais, o automatizavimui ir infrastruktūrai užtikrinti pasitelkiame tokias praktikas kaip CI/CD, konteinerizavimas su „Kubernetes“;
  • siekiant planuoti funkcijų įgyvendinimo laiką, įvertinti progresą bei prisitaikyti prie nuolat kintančių poreikių, darbus organizuojame sprintais. Kiekvienas sprintas lygus dviem savaitėms. Prieš kiekvieną iš jų mes susirenkame ir suplanuojame darbus ateinančioms dviem savaitėms. Komanda labai stengiasi įgyvendinti visus suplanuotus darbus per tą sprintą ir užtikrinti, kad neatsirastų nebūtinų darbų – tai labiausiai ir padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Nori apie mūsų skyrių sužinoti dar daugiau? Užsuk į mūsų rašomą blog'ą, o jei žinai, kad kad tavo vieta – mūsų komandoje, nelauk ir pretenduok į norimą poziciją.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi šiuo metu IT skyriuje siūlomas pozicijas. Neradai tinkamos pozicijos ar darbo skelbimas nebegalioja, bet nori dirbti su mumis?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, būtinai svarstysime tavo kandidatūrą.