Paysera tinklo plėtros skyrius


 
Tinklo plėtros skyrius

Labas, esu Marius, Paysera tinklo plėtros skyriaus vadovas. Gali būti tikras – monotonijos ir bendravimo lietuvių kalba pas mus labai mažai, o iššūkių ir naujų atradimų – labai daug. Ką mes veikiame?

Visų pirma, esame atsakingi už naujų verslo galimybių atradimą ne tik ieškant potencialių Paysera tinklo partnerių, bet ir įvairių bendradarbiavimo galimybių. Tai reiškia, kad mūsų skyriaus atstovai turi kaip niekas kitas gerai išmanyti visus įmonės produktus ir paslaugų teikimo schemas, bendrai suprasti rinką ir jos niuansus, taip pat būti lengvai bendraujantys, išmanantys tarptautinį verslo etiketą, mokėti bent vieną užsienio kalbą. Mes daug keliaujame, dalyvaujame įvairiuose verslo renginiuose, parodose, mokėjimo rinkos dalyviams skirtose konferencijose, kur reprezentuojame Paysera.

Kita mūsų skyriaus atsakomybių sritis – ryšio palaikymas su esamais tinklo partneriais. Paysera geografinė plėtra vyksta unikaliu metodu: ji grįsta jungtinės veiklos modeliu – mes partneriui suteikiame galimybę naudotis savo produktus, dalinamės informacine sistema ir visa sukaupta ilgamete patirtimi, o jo vienintelė atsakomybė ir rūpestis – Paysera plėtra savo šalyje. Tokiu principu Paysera jau veikia visose Baltijos šalyse, taip pat Bulgarijoje ir Rumunijoje. Mes, kaip tinklo plėtros skyriaus atstovai, turime būti pasiruošę padėti esamiems partneriams rasti atsakymus į iškylančius klausimus, nuolatos su jais bendrauti. Esame tie, į kuriuos tinklo partneriai kreipiasi pirmiausia.

Jei esi iniciatyvus, ambicingas ekstravertas, mėgstantis tiesioginį bendravimą ir nuolatos lavinantis savo strateginį mąstymą, prisijunk prie mūsų ir kartu užkariaukime pasaulinę finansų rinką!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Paysera tinklo plėtros skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.