Finansų skyrius


 
Vaiva finansų skyrius

Labas, aš esu Vaiva, Finansų skyriaus vadovė. Manai, finansai – tai tik sąskaitos ir ataskaitos? Taip, tai neišvengiama ir gana didelė mūsų kasdieninio darbo dalis. Tačiau mes esame atsakingi ir už visos įmonės finansinę apskaitą, o kai įmonė veikia finansų sektoriuje, patikėk, tai reiškia daug.

  • Mūsų skyrius nuolat bendrauja su finansines įmones prižiūrinčiomis institucijomis, tokiomis kaip Lietuvos bankas, esame atsakingi už audito proceso priežiūrą, o jis finansinėms institucijoms yra kur kas griežtesnis.
  • Be mūsų žinios įmonėje neįvyksta nei vienas pirkimas ar mokėjimas. Gauname, sekame ir apmokame visas sąskaitas bei jas išrašome.
  • Taip pat visada esame pasiruošę atsakyti į darbuotojams rūpimus klausimus. O jų būna pačių įvairiausių – nuo atlyginimo išmokėjimo iki darbo laiko apskaitos (tai dar viena mūsų atsakomybių).
  • Na ir galiausiai, ne paslaptis, kad dirbame su pinigais – tiek grynaisiais, tiek ir elektroniniais, tad rūpinamės ne tik savo, bet ir klientų pinigais ir sąskaitomis – kad sumos visur sutaptų.

Gali būti tikras – darbų daug ir visokių!

Finansų skyriaus šūkis: nesuvedinėk sąskaitų su buhalteriais, nes jie jas suvedinėja geriau! Jei ir tu taip manai, gerai pritapsi prie šio, kol kas mažo skyriaus. Jei esi pastabus, sąžiningas, darbštus ir iššūkių nebijantis žmogus – kviečiu prisijungti!

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Finansų skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.