Produktų skyrius


 
Leonardas PO skyrius

Labas, esu Leonardas, Produktų skyriaus vadovas. Jeigu išgirsi ką nors apie „Product owner“ ar paslaugų vadovai, žinok, kad kalba eina apie mus.

Ką įmonėje veikia produktų skyrius? Kiekvienas produkto vadovas yra atsakingas už vieną ar kelis įmonės produktus. Mūsų atsakomybės yra gana plačios, bet jas galima suskirstyti į tris pagrindines dalis:

  • 1. Poreikių surinkimas ir jų analizė. Kuriant naują produktą reikia numatyti būsimas funkcijas. Tai atliekame apklausiant esamus klientus, analizuojant rinkos situaciją, konkurentus ir bendraujant su potencialiais klientais.
  • 2. Sprendimo projektavimas. Net jeigu produktas turės labai daug įvairiausių funkcijų, bet klientas neras kaip jomis pasinaudoti, produktas tikrai nesulauks didelio pasisekimo. Tad ypatingas dėmesys skiriamas funkcijos matomumui ir patogumui, arba kitaip naudotojo patirčiai, kitaip dar UX. Visi elementai turi būti sudėlioti taip, kad būtų randami paprastai ir greitai, o klientas galėtų pasinaudoti reikiama funkcija tada, kai jos prireikia.
  • 3. Prioritetų dėliojimas, t. y. kokia eilės tvarka funkcijos bus realizuotos. Dėl resursų trūkumo ir jų konkuravimo tarp skirtingų produktų, neįmanoma visų funkcijų realizuoti iš karto, todėl labai svarbu yra tinkamai planuoti. Reikia numatyti, kuri funkcija mūsų klientui sukuria daugiausia vertės ir yra būtina, o kuri gali palaukti ir būti realizuota jau po produkto paleidimo.

Mūsų vizija – tai tokie geri produktai, kurie parduoda patys save. Siekiant to, mūsų skyrius bendradarbiauja su programavimo, marketingo ir kitais skyriais.

Savo skyriui ieškome talentingų žmonių, kurie gyvena naujų idėjų kūrimu, mėgaujasi problemų sprendimu ir nori nuolatos augti. Jeigu nori daryti įtaką tam, kas aplinkui, prisijunk prie mūsų.

Prisijunk prie mūsųŽemiau rasi Produktų skyriuje siūlomas pozicijas. Šiuo metu neturime tau tinkamos pozicijos ar skelbimas nebegalioja?
Atsiųsk mums savo CV el. pašto adresu darbas@paysera.lt. Kai atsiras tinkama pozicija, tu jau būsi mūsų sąraše.