Kur norėtum dirbti?Paysera yra įsikūrusi trijuose Lietuvos miestuose. Juose darbų specifika šiek tiek skiriasi, tačiau kiekviename biure stengiamės kurti kuo geresnę darbo aplinką, kiekvienam darbuotojui suteikti galimybę dirbti ne tik malonų, bet ir įdomų darbą, kuriame galima augti ir tobulėti. Kad ir kurį miestą bepasirinktum, tavęs laukia profesionalus ir draugiškas kolektyvas, patogi darbo vieta, sveiki užkandžiai, bendros pramogos kiekvieną mėnesį, tradiciniai žygiai baidarėmis ar kelionės į kalnus, darbostogos šiltuose kraštuose ir dar daug visko.
Pasirink miestą, kuriame norėtum pradėti Paysera karjerą, ir atrask sau tinkamą poziciją. Nekantraujame tave sutikti!

Vilnius

Sostinėje įsikūręs mūsų pagrindinis biuras. Jame dirba daugiausiai žmonių iš pačių įvairiausių sričių: IT, pinigų plovimo prevencijos, klientų aptarnavimo, marketingo, teisės, personalo, plėtros ir kitų. Čia niekada nebūna liūdna, visada būsi veiksmo sūkuryje, praktiškai kasdien galėsi sutikti vis kitą įkvepiantį kolegą. Biuras įsikūręs Pilaitės prospekte, tačiau tai ne bėda greitai pasiekti bet kurį miesto tašką – tam skirti aplinką tausojantys elektromobiliai bei elektriniai paspirtukai.

Kaunas

Laikinojoje sostinėje įsikūrusios dviejų sričių komandos: visas pardavimų skyrius bei dalis IT komandos. Mažesnis kolektyvas reiškia, kad greitai visus pažinsi ir netrukus pasijusi savu. Kiekvienas naujas komandos narys priimamas su dideliu džiaugsmu. Vienas Kauno biuro privalumų – jis pačiame miesto centre, su vaizdu tiesiai į Vienybės aikštę – vieną minutę tu darbe, kitą – jau žygiuoji gražiu Kauno senamiesčiu.

Alytus

Pats mažiausias, bet neabejotinai, jaukiausias Paysera biuras. Turbūt ne veltui čia dirbantys biurą vadina namais, o kolegas – draugais. Arti miesto centro įsikūrusiame biure darbuojasi klientų aptarnavimo specialistai. Būtent čia atsiliepiama į daugiausiai Paysera klientų skambučių, per dieną atsakomi šimtai laiškų ar žinučių. Nors darbo sritis viena, čia nerasi monotonijos – kiekvienas darbuotojas patvirtins, kiek daug išmoko ir vis tobulėja kasdien.Pateikdami CV, jūs sutinkate, kad pateiktus asmens duomenis galėsime naudoti siūlydami jums kandidatuoti ir į kitas galimas pozicijas. Jūsų CV ir duomenys bus tvarkomi vienerius metus nuo gavimo datos.

Socialinė atsakomybėPaysera, būdama socialiai atsakinga įmone, rūpinasi ne tik ekologiškumu, bet ir prisideda prie įvairių socialinių projektų.

aukok.lt
Lietuvos Raudonasis Kryžius
Maisto bankas
Vaikų svajonės
Tautmilės globa
Mamų unija
Maltiečiai