Visi įrašai
Verslui

Paysera MIP: e. parduotuvių klientai nuo šiol gali atsiskaityti ir per N26

#
Puikios naujienos pardavėjams užsienyje, naudojantiems Paysera mokėjimo inicijavimo paslaugą įmokoms savo elektroninėse parduotuvėse rinkti – nuo šiol pirkėjai galės atsiskaityti ir per N26. Prieš keletą mėnesių Paysera baigė integruoti ir kitą populiarią fintech įmonę – Revolut. 

Vokietijoje įkurta fintech įmonė N26 gegužės mėnesį papildė ir taip gausų bankų ir mokėjimo įstaigų sąrašą, per kuriuos įmokas gali priimti elektroninės parduotuvės, naudojančios Paysera mokėjimo inicijavimo paslaugą. Šiuo metu Paysera MIP palaikomų bankų sąraše – beveik 100 bankų, tarp kurių yra beveik visi populiariausi bankai Baltijos šalyse – rinkoje, kurioje lyderiauja Paysera. 

Daugelyje elektroninių parduotuvių šis N26 mokėjimo būdas atsiras automatiškai, nebent pardavėjas įmokų surinkimo projekto nustatymuose pasirinko netaikyti automatinių atnaujinimų. 

Šiuo nauju mokėjimo būdu galės naudotis pirkėjai 18-oje Europos šalių: Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Portugalijoje, Suomijoje, Liuksemburge, Slovėnijoje, Estijoje, Graikijoje, Maltoje ir Slovakijoje.

Paysera mokėjimo incijavimo paslauga suteikia galimybę elektroninėms parduotuvėms rinkti įmokas jiems patogiais būdais – per internetinę bankininkystę, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis, QR kodais ir pan. Mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) yra vienas iš būdų įmokoms rinkti ir yra pagrįsta atvirąja bankininkyste. Tai populiarus, patogus ir prieinamas įmokų surinkimo būdas, kuriuo naudojasi jau daugiau nei 10 000 elektroninių parduotuvių.

Šiais metais atsiskaitymo būdų sąrašą planuojama papildyti ir galimybe už prekes ir paslaugas sumokėti per Apple Pay.

Susiję straipsniai

#
Verslui

Kas yra atviroji bankininkystė, Antroji Mokėjimo paslaugų direktyva (angl. PSD2) ir mokėjimo inicijavimo paslauga?

Atviroji bankininkystė yra sistema, leidžianti dalintis finansine informacija, reikalinga finansų produktų ir paslaugų vystymui. Vienas iš tokių produktų, pagrįstas atvirąja bankininkyste yra mokėjimo inicijavimo paslauga, leidžianti klientams patogiai ir greitai atsiskaityti internetu, o pardavėjams priimti tokius mokėjimus netaikant banko mokesčių. Tai galima atlikti per trečiosios šalies mokėjimų operatorių, pavyzdžiui, Paysera.

#
Paslaugos

Paysera MIP: e. parduotuvių klientai nuo šiol galės atsiskaityti ir per Revolut 

Nuo šiol, elektroninės parduotuvės, įmokoms rinkti naudojančios Paysera mokėjimo inicijavimo paslaugą MIP, savo pirkėjams galės pasiūlyti atsiskaityti ir per Revolut. 

#
Verslui

Kaip pasirinkti tinkamą įmokų surinkimo internetu partnerį?

Įmokų surinkimo internetu paslauga (angl. payment gateway) tai sistema įgalinanti e. parduotuvės klientus saugiai ir paprastai sumokėti už pirkinius, o e. parduotuvei – šiuos mokėjimus gauti. Tai tarsi tiltas, jungiantis pirkėją su pardavėju.