Draugiškas kolektyvasŠiuo metu mūsų biurai yra trijuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Kaune ir Vilniuje, kuriame yra mūsų centrinis biuras.

Įmonė nuolatos auga, plečia savo veiklą ir kitose šalyse franšizės būdu.

Paysera komandą sudaro daugiau kaip 100 darbuotų, kurių amžiaus vidurkis 30 m.

Skatiname darbuotojų bendravimą, šeimyniškumo jausmą, suteikdami galimybę kiekvieną dieną užsisakyti maisto į biurą per mobiliąją programėlę ir kartu su kolegomis pietauti darbe.

Patogi darbo aplinkaDarbuotojams suteikiame galimybę lanksčiai planuoti savo laiką ir derinti darbo grafiką pagal esamus poreikius.

Rūpinamės darbo vietos patogumu, suteikdami visą būtiniausią įrangą darbui atlikti.

Vadovaujamės nuostata, kad ekologiškumas turi derėti su ekonomiškumu, todėl naudojame elektromobilius ir hibridinius automobilius, kuriais gali važinėti visi įmonės darbuotojai vykstant į susitikimus bei atliekant kitus darbus.

Motyvacinės sistemosBe standartinių darbuotojų motyvacijos priemonių, tokių kaip priedai už pasiektus rezultatus pardavimų vadybininkams ar viršytus tikslus, taikome ir kitokias skatinimo priemones.

Kiekvieną mėnesį darbuotojų gimtadienių proga visiems darbuotojams dovanojame bendras pramogas: ėjimą į kiną, teatrą, dažasvydį, kartingus, boulingą ir kitas pramogas.

Kiekvieną dieną darbuotojai gali skanauti nemokamais sveikais užkandžiais.

Asmeninis tobulėjimasDarbuotojams suteikiame galimybę nuolatos tobulėti dalyvaujant įvairiuose seminaruose ir mokymuose.

Kuriame vidinę mokymų sistemą, kurią prižiūri ir nuolatos tobulina Paysera mokymų vadovas.

Įmonėje sukurta vidinių mokymų sistema, padedanti naujai atėjusiems darbuotojams greičiau suprasti įmonės veikimo principus, įvertinti darbuotojų žinias bei tobulėti profesinėje srityje.

Sveika gyvensenaDarbuotojai buriasi į komandas ir drauge aktyviai dalyvauja sporto renginiuose.

Paysera krepšinio komanda yra daugkartinė Sostinės IT krepšinio lygos prizininkė.

Sveiką gyvenseną skatiname kiekvieną dieną rūpindamiesi šviežių vaisių tiekimu į biurą.

Vertiname sveiką gyvenimo būdą, be žalingų įpročių.

Daugiau akimirkų iš Paysera gyvenimo rasite Paysera Instagram paskyroje.