Darbas įmonėjeŠiuo metu mūsų biurai yra trijuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Kaune ir Vilniuje, kuriame yra mūsų centrinis biuras. Būtent sostinėje šiuo metu yra statomas biurų kompleksas „Paysera City“, kuris apjungs ne tik du Vilniaus biurų pastatus, tačiau sukurs tikrą mini miestelį. Jame ateityje planuojama įrengti estradą, sporto kompleksą, parką, vaikų darželį ir kita.

Darbo aplinkaĮmonės darbuotojai savo darbo laiką planuojasi savarankiškai, o ten kur svarbu, yra susitariama iš anksto dėl dar lankstesnio darbo grafiko. Manome, kad svarbiausia yra geri darbo rezultatai, o ne tai, kada būni biure.

Paysera laikosi požiūrio, jog kolektyvui turi būti aiškios įmonės vertybės, suprantami ir priimtini tikslai. Organizacijos kultūra puoselėjama taip, kad darbuotojas norėtų eiti į darbą. Įmonėje palaikomas šeimyniškumo jausmas, pozityvumas, nuolatos organizuojami bendri įmonės renginiai, komandos stiprinimo seminarai.

Paysera nuolatos užtikrina darbo vietos patogumą, suteikia aukščiausių standartų įrangą.

Įmonė skatina darbuotojus pietauti kartu biure, taip taupomas laikas ir stiprinamas bendravimas tarp darbuotojų.

Paysera taip pat vadovaujasi nuostata, kad ekologiškumas turi derintis su ekonomiškumu. Todėl Paysera naudoja elektromobilius ir hibridus, kuriais gali naudotis visi įmonės darbuotojai, jeigu to reikia atlikti darbams.

Darbuotojų motyvacijaBe standartinių darbuotojų motyvacijos sistemų, tokių kaip priedai nuo rezultatų pardavimų vadybininkams, taikomos ir kitokios skatinimo priemonės.

Kiekvieną mėnesį kolektyvas organizuoja bendras pramogas: krepšinio varžybas, ėjimą į kiną, teatrą, dažasvydį, kartingus, boulingą ar kitokias pramogas.

Paysera skatina sveiką gyvenseną ir remia įvairią sporto veiklą, kurioje dalyvauja kolektyvas. Kiekvieną rytą į biurą atvežama šviežių vaisių, skatinama atsisakyti žalingų įpročių. Atsižvelgiant į tai, kad Paysera skatina darbuotojų sveiką gyvenseną ir rūpinasi darbuotojų sveikata, atrankų į darbą metu atsižvelgiama ar asmuo turi žalingų įpročių.

Darbuotojų mokymaiPaysera darbuotojams suteikia galimybę nuolatos tobulėti ir dalyvauti įvairiuose seminaruose ir mokymuose.

Įmonė taip pat kuria savo vidinę mokymų sistemą, kurią prižiūri ir nuolatos tobulina Paysera mokymų vadovas.

Vidinių mokymų sistema naujai atėjusiems darbuotojams padės greičiau suprasti įmonės veikimo principus, įvertinti darbuotojų žinias, tobulėti profesinėje srityje.